Zblbnout, ale krásně

Zblbnout, ale krásně https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37615/bmid_zblbnout-ale-krasne-UGD-37615.jpg 3 26 10

Šokující, fascinující příběh učitelky a její lásky k 14letému žákovi. Příběh podle skutečné události popisuje počátky vztahu matky dvou dětí k nezletilému, její obvinění z mravního ohrožování mladistvého, soud...

LibuseHamm
02.11.2023 odpad!

Kniha se mi do rukou dostala náhodou. Byla jsem hodně odvážná a dočetla jsem ji až do konce. Příběh je spíš děsivý a písemný projev paní učitelky bych čekala na jiné úrovni. Asi jsem stále hodně naivní. Nechápu, že to někdo vůbec vydal.

lenkaabooks
13.08.2023 2 z 5

Podle skutečného příběhu. Vdaná žena, matka dvou dětí a učitelka se nechá očarovat kouzlem čtrnáctiletého cikánského chlapce. Manželský život se jí hroutí, ale ona nevidí, neslyší. Konec je otevřený.

Lucie846
29.04.2023 3 z 5

Zpověď autorky o svém životě, která se zamiluje do 14 letého cikánského kluka. Knížka se četla sama akorát mě vadilo že se hodně opakuje jak se schází. Spíš by mě zajímalo, jak to dopadlo ještě dál, po tom co najdou společné bydlení a jak to dopadlo s dětmi které měla nejvic na světě ráda a přesto je opustila.

Jurajovamaka
27.11.2021 4 z 5

Príbeh zo života jednej učiteľky, ktorá sa bezhlavo zamiluje do svojho 14 ročného žiaka rómskej národnosti.
V danom príbehu vidíme, že láska prichádza nečakane a častokrát v situáciách, kedy ju najmenej čakáme.
Ako je to možné, že sa jedna inteligentná, vzdelaná žena s dvoma deťmi zaľúbi do svojho mladistvého žiaka??? Vie, aké sú hranice aj postihnutie a aj napriek tomu dáva prednosť srdcu pred rozumom? Dospeje to do štádia, že sa ocitne vo väzení, no ako sa príbeh bude uberať ďalej a ako to celé nakoniec dopadne sa dozviete, ak siahnete po tejto knižke...
Za mňa pohodové čítanie, aj keď niektoré scény sa príliš často na môj vkus opakovali...

Allla9
23.07.2021 3 z 5

Jak píše autorka, je to její životní zpověď. Docela by mě zajímalo, kam se s tímto způsobem života dostala.

iiiccc
28.06.2019 odpad!

Tohle bylo divný. Nečíst, odložit, zapomenout.

madla2691
06.09.2015 5 z 5

Zdravím ,
Knihu jsem četla a za roven probrala každou kapitolu z zákaznicemi ,,
Byly pozpolcéne .
Néj častější dotaz je co dal Madlo????
Co dal Míla odvážná a i asi zbrklá páni autorko .

Leniiis
20.10.2014 3 z 5

No já teda nevím, děj byl teda docela dost absurdní, nebo se mi to aspon zdá. Ale i tak jsem knížku přečetla jedním dechem a opravdu mě zaujala.

alnahu
22.07.2014 4 z 5

Opravdu šokující pravdivý příběh, učitelky-matky , která se zamiluje do 14-letého kluka. Co je ještě děsivější, že kvůli němu opustí svoje dvě dcery -které jak popisuje v knize nadevše miluje. Asi byla skutečnost jiná-ach jo -láska je láska.

Chladnetka
30.06.2013 4 z 5

Zajímavý a šokující příběh, o to víc zajímavější, že je skutečný. Docela obdivuju autorku (hrdinku), jak se se svým životem pere, i když za hodně svých nesnází si může jen ona sama. Co mi přišlo líto, byly její děti. Držím jí palce.

učitel a žák podle skutečných událostí zakázaná láska

Autorovy knížky

2010  65%Zblbnout, ale krásně

Kniha Zblbnout, ale krásně je v