Daň z orgasmu

Psychologický román české autorky, v němž hlavní hrdinka bojuje nejen o svou domnělou životní lásku, ale především o život. Lída velmi trpí svým nevyjasněným vztahem k ženatému muži. Již několik let doufá, že se kvůli ní rozvede se svou ženou, na kterou si takřka permanentně stěžuje. Zdá se, že téhle mety Ludmila však nikdy nedosáhne. Navíc se od svého gynekologa dozvídá, že je nakažena papilomavirem, který způsobuje rakovinu děložního čípku. Rozpoutává se tak dramatický boj o život, ale i o budoucnost možná již ztraceného vztahu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/37209/dan-z-orgasmu-37209.jpg 3.514
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Erika

Leniiis
17.10.2014

Zajímavá knížka o tom, co se v životě muže stát každýmu z nás. Všem kdo váhají jestli do ní jít vřele doporučuju. Žádnej sladkej cajdák o prkotinách.

luciefeix
17.06.2013

Na první pohled to vypadá jako kniha plná sexu a orgasmu ale vyklube se z toho příběh o rakovině

Lucka66
07.02.2013

Kniha na zákeřné téma..ale moc povedená.

Lidka
31.10.2012

Přiznávám, že tentokrát jsem knihu ani tak nehodnotila za její umělecké ztvárnění, ale jako podle mne dobře napsanou osvětu pro ty ženy, které provozují nechráněný sex. Většinou totiž v povědomí je jen to, že nechráněný sex způsobuje pouze AIDS, ale málo která dívka a žena si uvědomuje, že se takto může nakazit papilomavirem , který způsobuje rakovinu děložního čípku na kterou umírají denně tisíce žen ve světě. Zákeřnost je v tom, že muž , který nemoc přenáší nemusí mít žádné příznaky nemoci a většinou o ní ani neví. Proto by se kniha měla dostat do rukou všem ženám a dívkám, které zákeřnost této nemoci podceňují.

A jinak ke knize. Četla se dobře, trochu mi tam vadila přece jen trocha vulgarity v ústním projevu vzdělané ženy, ale asi to k tomu patřilo.
Je to o ženě, která musela díky nemoci přehodnotit svůj život a je pozitivní, že ji vlastně nemoc posílila.
Jediné, co jsem tam nepochopila byla jakási prapodivně ponižující pozice jejího manžela.