Peří v průvanu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Irena Podhorná je pozvaná na velkolepou oslavu, kterou na své chalupě pořádají manželé Karasovi. Slaví dvacáté výročí svatby a současně i patnáct let existence jejich firmy. Všechno je okázalé, mezi pozvanými je řada úspěšných a vlivných lidí. Irena sama to dotáhla daleko, je uznávanou psycholožkou, autorkou řady odborných publikací a má dobře zavedenou praxi. Přesto cítí, že jí něco chybí......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84356/peri-v-pruvanu-84356.jpg 3.547
Žánr
Romány, Literatura česká, Erotika
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (21)

Kniha Peří v průvanu

Přidat komentář
knihomolka1197
25. ledna

Kniha sem mi líbila. Příběh o lidech různých charakterů, osudů a mezilidských vztazích. Nejsympatičtější mi byla postava Ireny.

jprst
06.04.2020

Nečetl jsem, ale manželka to ohodnotila se slovy "s bídou na dvě hvězdy". A protože vím, že manželka je dost tolerantní, tak je jedna hvězda víc než dost.


Liilith
05.02.2020

Pro mě kniha takový průměr. Moc mě nezaujala.

kika 13
13.08.2019

Takové poklidné čtení na nedělní odpoledne.

gargamelka
17.07.2019

Nenáročná oddychovka. Co se stane během třech dnů. Dominantním prvkem je nastávající oslava, díky které se objeví některé nekalé obchody, něco se vyjasní, něco zanikne a něco nejspíš se i rozvine :)

zdenaR
22.05.2019

Odpočinková četba, čte se velmi dobře.

1alena1
28.01.2019

Jeden nevšední víkend z pohledu několika postav, přečteno za jeden všední víkend. Ale četlo se dobře, pravdivě nebo lépe řečeno uvěřitelně popsány osudy několika různorodých účastníků jednoho společného víkendu. Nekomplikované odpočinkové čtení, které občas všichni potřebujeme, doporučuji.

bekule
17.11.2018

Moje druhá kniha od autorky, s touto jsem se z kraje trošku prala. Zaprvé nesympatické prostředí snobské smetánky, za druhé každá kapitola je psána z pohledu jiné postavy a že jich tam je, vyznat se ve všech dá chvíli zabrat.Některé se objeví vícekrát, některá se mihne jen v jedné dvou kapitolách.Nemůžu říct že bych se chtěla blíže poznat s kteroukoli postavou, většina je spíš nesympatická. V druhé polovině kdy byla oslava narušena dramatickou zápletkou, mě konečně začal příběh bavit, celkem by mě zajímal další osud Ireny,Dáši,Milana,Viktora,Zuzky....

1