Peří v průvanu

Irena Podhorná je pozvaná na velkolepou oslavu, kterou na své chalupě pořádají manželé Karasovi. Slaví dvacáté výročí svatby a současně i patnáct let existence jejich firmy. Všechno je okázalé, mezi pozvanými je řada úspěšných a vlivných lidí. Irena sama to dotáhla daleko, je uznávanou psycholožkou, autorkou řady odborných publikací a má dobře zavedenou praxi. Přesto cítí, že jí něco chybí......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84356/peri-v-pruvanu-84356.jpg 3.642
Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Peří v průvanu

kika 13

Takové poklidné čtení na nedělní odpoledne.

gargamelka

Nenáročná oddychovka. Co se stane během třech dnů. Dominantním prvkem je nastávající oslava, díky které se objeví některé nekalé obchody, něco se vyjasní, něco zanikne a něco nejspíš se i rozvine :)

zdenaR

Odpočinková četba, čte se velmi dobře.

1alena1

Jeden nevšední víkend z pohledu několika postav, přečteno za jeden všední víkend. Ale četlo se dobře, pravdivě nebo lépe řečeno uvěřitelně popsány osudy několika různorodých účastníků jednoho společného víkendu. Nekomplikované odpočinkové čtení, které občas všichni potřebujeme, doporučuji.

bekule
17.11.2018

Moje druhá kniha od autorky, s touto jsem se z kraje trošku prala. Zaprvé nesympatické prostředí snobské smetánky, za druhé každá kapitola je psána z pohledu jiné postavy a že jich tam je, vyznat se ve všech dá chvíli zabrat.Některé se objeví vícekrát, některá se mihne jen v jedné dvou kapitolách.Nemůžu říct že bych se chtěla blíže poznat s kteroukoli postavou, většina je spíš nesympatická. V druhé polovině kdy byla oslava narušena dramatickou zápletkou, mě konečně začal příběh bavit, celkem by mě zajímal další osud Ireny,Dáši,Milana,Viktora,Zuzky....

alnahu
06.11.2017

Příběh se odehrává v podstatě ve třech dnech, kdy manželé Karasovi pozvou své přátele na velkou oslavu dvacátého výročí svatby a zároveň patnácté výročí jejich firmy a také se zároveň pochlubili statkem, který s manželem zrekonstruovali, ale přesto vše jim něco chybí- bohatství není všechno. Kniha se četla dobře.

Aleh
14.05.2017

Jak už to u této autorky bývá zvykem, kniha nemá složitý děj, ale je především o vztazích. Není všechno zlato, co se třpytí. Ti, co tak vehementně dávají najevo , čeho všeho dosáhli, co všechno mají, s kým se stýkají a v prostředí kolika známých a vlivných lidí se pohybují, tak také zároveň většinou něco skrývají. Tak už to prostě bývá. Ten opravdový život je přece jenom ještě o něčěm jiném. Zajímavá kniha o lidech a o vztazích mezi nimi.

helenkan
09.05.2017

Znáte to. Někdy někomu něco slíbíte a pak se vám do toho vůbec nechce. A tady jsou pěkně popsané pocity všech postav. Je to pěkné čtení a řekla bych i věrohodné.

všech 21 knih autora

Kniha Peří v průvanu je v

Právě čtených1x