Cukr a sůl

Doposud idylické manželství Luboše a Nory zaznamenává trhliny. Dcery Dominika a Veronika jsou ve věku, kdy už nepotřebují chůvu a Nora se chce začít realizovat ve své profesi. Její manžel je však zásadně proti. Nora si přesto potají doplňuje potřebné vzdělání a když jednoho dne Lubošovi oznámí, že získala místo manažerky, jejich vztah se ocitá na počátku konce... Další přesvědčivý a citlivě vyprávěný příběh autorky úspěšných románů. Název knihy je více než výstižný....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/51_/5158/cukr-a-sul-mG5-5158.jpg 3.9154
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno:, Noxi

Cukor a sol (2004)

Kniha Cukr a sůl

medlovice

Láska a manželství a děti, to je ten cukr. Pak přijdou hádky, nuda a slzy a to je sůl. Luboš chce mít domáci putičku, ale Nora chce mezi lidi, chce něco dokázat. Rozvést se je tak snadné, ale zjistit, komu kdo ubližuje je těžké. Kniha byla dost nudná.

JancaMia

autorka má lepší knížky .. nenadchlo, neurazilo ..

kilometr

Uff....chápu že je tato kniha psaná hlavně pro ženy,ale příběh Nory a její citové pohnutí,mi bylo většinou spíše k smíchu.A nejvíc mě dojalo,že autorka má za sebou 10 velmi úspěšných románů a tvoří už 25 let.Ta jedna hvězda je za Richarda Müllera a za další zářez do letošní výzvy.20%.

MiliKry
22.09.2018

Jednoduchý příběh s trošku smutným, ale zároveň dobrym koncem, nenadchne ani neurazí, přečteno velmi rychle.

marketa9252
15.09.2018

Opravdu pravý název pro tuto knihu. Četla se dobře.

hrosulik
31.08.2018

Další super knížka od PANÍ SPISOVATELKY.

Lenoulinka
26.06.2018

Přečetla jsem, ale až tak mě kniha nenadchla. Příběh úspěšného Luboše, který dokáže zabezpečit rodinu, že hlavní hrdinka Nora může být léta doma - starat se o dcery, domácnost. Jenže to ji nenaplňuje a chce se realizovat. Je z ní manažerka. Sice je od rána do večera v práci, ale to je asi tak vše. Manželství nevydrží a ona vychovává dvě dcery, na které nemá tolik času. Občas mi přišlo, že jediné na co má čas, je kouření cigaret v docela velkém množství. Navštěvuje svoji těžce nemocnou matku v sanatoriu. Po rozvodu se stýká s bývalou láskou, ale ani tento vztah nedopadne. Dcery rozvodem trpí a jedna z nich vezme návrat rodičů k sobě do svých rukou tím, že hazarduje se svým zdravím...

TaLu
22.05.2018

Příběh, kterých vídáme kolem sebe mnoho. Selhání komunikace a respektu mezi manželi, vede k rozpadu vztahu a komplikacím v životě dětí i širší rodiny. Hlavní hrdinka mi nebyla moc blízká, přišlo mi, že udělala příliš rychlé a ukvapené rozhodnutí, kterého poté stále litovala. Od současných autorek jsem zvyklá na propracovanější psychologické myšlenkové postupy. Tento příběh mi možná proto přišel poněkud plochý a jednoduchý. Ale dějová linka s maminkou a bratrem byla silná a vlastně v knize nejbohatší. Přechodného milence Pavla mi bylo docela líto. Takto mu převrátit život naruby a pak opět zmizet. Ale my lidé míváme opravdu tendenci komplikovat i to, co by komplikované být nemuselo. Jako odpočinkový román mohu doporučit.