Lemurka Lemurka komentáře u knih

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Další skvělá kniha od autorky, četla se jedním dechem. Rozuzlení příběhu překvapilo.

03.03.2021 4 z 5

Sny o pádu Sny o pádu Karen White

Moc pěkný příběh, stojí za přečtení.

28.02.2021 4 z 5

Nelítostné slunce Nelítostné slunce Ray Müller

(SPOILER) Kniha nebyla špatná, jen mohla trochu rychleji plynout. Konec bych si přála jiný, tohle bylo kruté...

09.02.2021 3 z 5

Milostný dopis Milostný dopis Lucinda Riley

Mě se to moc líbilo, obzvlášť druhá pulka knihy byla napínavá a byla jsem zvědavá, jak to vlastně celé dopadne.

28.01.2021 5 z 5

Klíč k minulosti Klíč k minulosti Tatiana de Rosnay

Příběh se mi moc líbil, víc tedy ten z minulosti. Čtivě napsáno. Konec se mi zdál trochu odfláknutý, až zbytečný. Ani já o této historické události nic nevěděla.

16.01.2021 4 z 5

Dar přátelství Dar přátelství Patricia Scanlan

Moc hezká kniha

08.01.2021 4 z 5

Cukrová panenka Cukrová panenka Laura Lane McNeal

Průměrná knížka, četlo se to dobře, děj lehce utahaný. Víc mě zajímal příběh Fannie z minulosti, kterého tam bylo velmi málo. Rovněž jsem čekala, že se tam promítne romantická linka mezi Ibby a T-bonem.

28.12.2020 3 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Velmi čtivě a barvitě popsán těžký život lidí v pracovních táborech. Škoda jen, že závěr byl tak useknut, klidně bych četla i dál ...

17.12.2020 4 z 5

Se zatajeným dechem Se zatajeným dechem Tamara McKinley

Krajina vykreslena pěkně, ale příběh byl slabší.

14.12.2020 3 z 5

Únik Únik Nora Roberts

Kniha se sice četla celkem dobře, ale byla to nuda. Dala by se zkrátit na polovinu. Zajímavé byly jen poslední 4 stránky, kdy ten konec zase byl zbytečně zrychlený.

04.12.2020 2 z 5

Ohnivý ostrov Ohnivý ostrov Kimberley Freeman

Moc pěkný příběh. Víc se mi líbil ten z minulosti. Ze součastnosti tam byl jen velmi okrajově, což je škoda, mohlo to být více propojené. Závěr knihy se mi zdál příliš uspěchaný.

26.11.2020 4 z 5

Zátoka bouří Zátoka bouří Patricia Shaw

Přečetla jsem 100 stránek a knihu odložila. Čekala jsem něco jiného, příběh odsouzených, který mě chytí hned od začátku. Nesedlo mi to, příliš mnoho jmen a jejich života, který byl popsán příliš zrychleně. Co kapitola, to příběh o někom jiném.
Moje první kniha od autorky, možná jí v budoucnu dám ještě šanci.

20.11.2020 1 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Krásný, dojemný, smutný příběh. Jen škoda, že kniha plynula tak rychle, povrchně.

17.11.2020 4 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Tohle nebyl čálek mého čaje. Přečetla jsem cca 100 stránek a kniha mě prostě neoslovila, nemělo cenu se dál trápit.
Moje první kniha od tohoto autora, nejspíš i poslední.

15.11.2020 1 z 5

Teď neplač Teď neplač Joy Fielding

Oblíbená autorka nezklamala. Ke konci jsem se nemohla odtrhnout. Docela mi připomínala knihu Jane utíká.

12.11.2020 5 z 5

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Krásná kniha, mám ráda příběhy z cizího prostředí a prolínání času. Víc se mi líbila linka z minulosti a škoda, že to skončilo tak rychle. Klidně příběh Grace na konci mohl být více rozepsán. Rovněž pěkně vykreslen život na čajové plantáži. Od autorky si přečtu i jiné knihy.

06.11.2020 5 z 5

Klid před bouří Klid před bouří Linda S. Howington

Takové knížky jako tato mám ráda. Divoká příroda, napětí, romantika. Autorka většinou nezklame.

30.10.2020 4 z 5

Rodinné tajemství Rodinné tajemství Santa Montefiore

Tolik bolesti, co museli Sofie a Santi unést.. Úplně jsem s nima soucítila. Na pravou másku se nezapomíná. Přála bych si jiný konec. Kniha se mi líbila, jen první půlka se mi zdála lehce natahovaná.

27.10.2020 4 z 5

Dům na prahu noci Dům na prahu noci Catherine Banner

Tohle nebyl šálek mého čaje. Kniha mě nevtáhla do děje, neseděl mi styl psaní. Dala jsem tomu asi 100 stránek a pak to vzdala.

22.10.2020 1 z 5

Vyprahlé srdce Vyprahlé srdce Elizabeth Haran

Pěkný příběh, mám ráda knihy odehrávající se v Austrálii, kde se dozvím, jak tam ti lidé dříve žili.

22.10.2020 4 z 5