Ohnivý ostrov

Ohnivý ostrov https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227606/mid_ohnivy-ostrov-yQP-227606.jpg 4 54 12

Tilly se naivně domnívá, že si ji Jasper vzal z lásky. Brzy pozná, že manžel je lhář a násilník. Při jedné z potyček vznikne požár a Jasper uhoří. Tilly se bojí obvinění z vraždy a raději prchá na vzdálený Ohnivý ostrov. Tam přijme místo chůvy u ředitele věznice, v níž si odpykávají trest nejtěžší zločinci. Jenže aby mohla začít nový život, musí se vyrovnat s minulostí…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Ember Island

Lemurka
Lemurka
26.11.2020 4 z 5

Moc pěkný příběh. Víc se mi líbil ten z minulosti. Ze součastnosti tam byl jen velmi okrajově, což je škoda, mohlo to být více propojené. Závěr knihy se mi zdál příliš uspěchaný.

Noisette73
Noisette73
29.08.2020 5 z 5

Vzhledem k obálce slibující možná béčkový harlekýn, jsem si říkala, dobře lehké letní čtení, je jednou za čas potřeba.... Jak já se pletla, téma je zde těžké, depresivní a kniha je plná bolesti jak vyřčené, tak té pečlivě skrývané, za jednou ze zdí....

janasim
janasim
12.02.2020 3 z 5

Tato knížka je psaná velmi čtivým, svižným stylem. Je to oddechovka. Příběh Tilly je dobrodružný, napínavý, nemohla jsem se odtrhnout, příběh Niny však ale nestál za nic. Stále jsem čekala na to, jak autorka tyto dva příběhy propojí a nedočkala jsem se. Niny příběh mi tam prostě přišel zbytečný, nedomyšlený, nedořešený, uspěchaný. Kniha by si určitě v pohodě vystačila s dějovou linkou týkající se Tilly.

florentinas
florentinas
25.11.2018 4 z 5

Knížku jsem četla na doporučení a rozhodne jsem nebyla zklamana. Líbilo se mi prolínání minulosti a přítomnosti a dvou příběhu.

malen
malen
22.05.2018 5 z 5

Dobře se četla, takže dávám pět hvězdiček, i když patří mezi tzv. oddychovky.

EvikU.
EvikU.
23.09.2017 4 z 5

Moc pěkná kniha. Četla se sama. Taková milá oddychovka se šťastným koncem.

Danago
Danago
05.06.2017 4 z 5

Knížka mě velice mile překvapila. Je čtivá, není nijak moc sladká ani přehnaně romantická. Děj má celou dobu spád a nemá žádná hluchá místa. Opravdu moc pěkná knížka.

sabca
sabca
21.02.2016 4 z 5

Kniha se mi moc dobře četla. Příběh, který se odehrál před sto lety byl pro mě velmi zajímavý. Současnost je tam jenom okrajově. Místy byla kniha napínavá, že mě to stále nutilo se k ní vracet. Milovníkům exotiky, romantiky a napětí doporučuji.

ritz
ritz
27.08.2015 4 z 5

Zajímavé téma, poutavě napsaná oddechová knížka.

Toupeira
Toupeira
19.03.2015 4 z 5

Pěkný příběh lehčího žánru, typický román pro ženy, odehrávající se v exotickém prostředí.

putpuda
putpuda
22.02.2015 5 z 5

Musím souhlasit, moc pěkná. Mám ráda střídání časových rovin a hlavně jsem ráda za další autorku "australských" románů. Strašně ráda čtu knížky Elizabeth Haran a Tamary Mckinley a K.F. má srovnatelný styl :-) Už se těším na další.

Rodaw
Rodaw
09.02.2015 5 z 5

Moc krásná kniha, která mě opravdu pohltila a čtení jsem si plnými doušky užila :-)
Příběh Tilly mě bavil od začátku až do konce! Na téhle knize je super to prostředí, kde se odehrává: 19.století, Ohnivý ostrov- kde jsou velmi nebezpeční vězni.
Knížka je moc pěkně napsaná a velice čtivá, místy velmi napínavá.. No a Hettie- páni, nemám slov, to mě fakt dostalo!!
Vřele doporučuji, za mě a za mamku velikánská spokojenost! :-)

Štítky knihy

Austrálie pro ženy