Lely Lely komentáře u knih

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Téma drog není zrovna můj šálek kávy, ale v tomto podání mě bavilo.
No a teď rychle do knihovny pro pokračování...

30.09.2023 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Další povedený díl. Nechybělo nic...napětí, zápletka a samozřejmě překvapivý konec. Bravo.

06.09.2023 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Další povedený díl. Napínavé čtení od začátku do konce. Napětí, zápletka, akce... všechno hraje tak jak má.

27.08.2023 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Napínavá zápletka, která se v průběhu pěkně zamotává a napínavé závěrečné rozuzlení. Super počtení.

24.08.2023 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Perfektní pokračování, perfektního příběhu. Smekám před autorkou. Propracování postav je geniální.

11.08.2023 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Čtení knihy jsem poměrně odkládala a ani nevím proč, je výborná. Příběh, osudy postav, historie...přečteno jedním dechem. Perfektní.

11.08.2023 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Tak tenhle díl mě hodně bavil, zatím asi nejlepší z celé série.

10.08.2023 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Občas jsem se v ději trochu ztrácela, ale závěr byl skvělý a nečekaný.

Červenka Červenka Jo Nesbø

Kniha mě bavila, líbilo se mi propojení dvou dějových linek. Nové postavy zaujaly, těším se co přijde dál.

10.08.2023 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Kniha je čtivá, napínavá a nechybí ani překvapivé rozuzlení. Četla se mi lépe než první díl série.

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Ze začátku jsem měla z knihy poměrně rozpačité pocity. Děj je zprvu vleklý a chvíli mi trvalo než jsem se začetla, ale nakonec kniha dostala spád a určitě v sérií budu pokračovat.

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Čtivá kniha se silným příběhem. Osudy lidí mě zasáhly a člověk si ani nechce představovat, jak hrozné by bylo takto žít.

08.06.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Krásná kniha se silným příběhem. Popisy přírody byly úchvatné a protkávaly se s příběhem dívky s kterou se život vůbec nemazlil. Příběh byl neotřelý a závěr překvapil.

23.01.2023 5 z 5

Pod kudlu! Pod kudlu! Arnold Van de Laar

Poučné a zábavné. Kniha plná zajímavých informací o určitých operacích a slavných osobnostech se kterými se pojí.

23.01.2023 4 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Kniha je to napínavá a čtivá. Sice mi chvíli trvalo než jsem se začetla, zorientovala v ději a proplétajících se časových osách, ale pak už to šlo raz dva.

11.10.2022 4 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Je to první kniha kterou jsem z této série četla a určitě nebude poslední. Příběh svižně ubíhal, krátké kapitoly mi vyhovovaly a vyšetřovatelé si získali mé sympatie. Určitě se brzo vrhnu na další díly.

10.10.2022 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Výborné severské krimi, které předčilo mé očekávání. Postavy mě bavily, děj byl propracovaný do detailu, líbilo se mi propojení které mezi sebou postavy měly. Přečteno skoro na jeden zátah, protože nešla odložit z ruky.

28.09.2021 5 z 5

Daisy Jones & The Six Daisy Jones & The Six Taylor Jenkins Reid

Bavil mě styl jakým byla kniha napsaná, forma rozhovorů se četla lehce a děj ubíhal.
Za mě velice povedená kniha, která se četla skoro sama.

28.09.2021 5 z 5

451 stupňů Fahrenheita 451 stupňů Fahrenheita Ray Bradbury (p)

Výborná, nadčasová kniha, která nutí k zamyšlení.

05.09.2021 5 z 5

Šarlatáni Šarlatáni Robin Cook

Knížka pro mě byla zklamáním. Děj byl zdlouhavý a nudný, pořád se omílalo to stejné dokola. Za mě nic moc.

09.08.2021 2 z 5