Lee7 Lee7 komentáře u knih

Ztracený syn Ztracený syn Heather Grothaus

Třetí díl byl pro me nejhezčí. Moc hezký příběh a dokončení.

07.02.2018 4 z 5

Krásná Francouzka Krásná Francouzka Heather Grothaus

Třetí díl byl pro me nejhezčí. Moc hezký příběh a dokončení.

07.02.2018 3 z 5

Králova přízeň Králova přízeň Heather Grothaus

Kniha nebyla špatná. Zajímavá ze strany kouzel.. ale asi jsem jí úplně nepodlehla.

05.02.2018 3 z 5

Tajemství noci Tajemství noci Jo Beverley

Pěkný čtvrtý díl. U této serie se pořád bavím.

03.02.2018 4 z 5

Čas na hřích Čas na hřích Jo Goodman

Hezky napsaný příběh a se třemi raubíři to byla skvělá tečka navíc.

29.01.2018 4 z 5

Náhodne grófkou Náhodne grófkou Valerie Bowman

Poklidný díl oproti prvnímu byl jemnější ale přesto hezký k večernímu čtení.

28.01.2018 3 z 5

Hříšná dáma Hříšná dáma Jo Beverley

Třetí díl a jsem spokojená. Rodinné vztahy M. jsou skvělé a Fort jako hrdina se mi zamlouval, hodí se k Elf. Jsem ráda, že se stále bavíme i o ostatních sourozencích. Jsem zvědavá na další...

27.01.2018 4 z 5

Pokušení Pokušení Jo Beverley

O něco slabší než první díl. Za to byla vtipnější a hlavní hrdinka houževnatější. Už se nemůžu dočkat kdy na řadu se dostane nejstarší bratr . :)

26.01.2018 3 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Pěkný zastřený děj. Jsem otevřená a nakloněna k poslednímu dílu. Co se nakonec stane.

26.01.2018 4 z 5

Nespoutaná dáma Nespoutaná dáma Jo Beverley

Začala jsem s prvním dílem a jsem nadšená. Pěkný romantický příbeh s humorem. U knihy jsem se bavila a přečteno za jeden večer. Moc hezké uvolnění, když člověk potřebuje vypnout. Konec sice na mě trochu uspěchaný. Ale těším se na další příběh, až budu chtít trochu relaxovat. :)

25.01.2018 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Vtipná zajímavá a čekám co z toho bude :)

24.01.2018 4 z 5

Nečekaně vévodkyní Nečekaně vévodkyní Valerie Bowman

Lehke vtipné rychle.. Lucy je super hlavni hrdinka a od vévody jsem akorát čekala co se bude dít. Jsem zvědavá na další díly a pokračování. Jane je jasná, ale Cassie jeste ne. Skvělá oddychovka.

23.01.2018 4 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Přečteno za večer, byla jsem napnutá jak dopadne celá série. Vážně se u knihy nemusí přemýšlet a pokud chcete kousek zaláskovaného vtipného a klidného čtení. Je ta pravá.

Dcera Dcera Kiera Cass

Klidná a zajímavá, jak zvládne dcera to co jejich rodiče. Vážně jsem byla napnutá, jak z toho vyjde...

Americký zabiják Americký zabiják Vince Flynn

Četla se sama, super napínavý a hlavní hrdina mě vážně bavil. :) Těším se na další díl, jen co bude chvilka odechu.

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kniha se mi líbila, zajímavé texty zpěvů. Hezky a ladně napsáno.

15.01.2018 4 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Dočteba celá série. Bavila jsem, humor, zábava a ukázka jak si žijí ostatní páry. Prostě moc hezký závěr. Jen dokáže mi někdo připimenout postavy Will Perkins a George? Vůbec si nemohu vzpomenout kde byli? :)
Už je to doba, co jsem četla první díly.

14.01.2018 4 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

U knihy jsem se bavila a po delší zase zasmála. Lehké čtení a skvělé odreagovaní.

12.01.2018 3 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Nebyla špatná s dobře se četla, vtipná. Přečteno za jeden večer.

11.01.2018 3 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Kniha byla zajimavá, ale ještě teď vstřebávám. Velmi zajimavě napsáno.

07.01.2018 4 z 5