Lee7 Lee7 komentáře u knih

Pád Pád Lauren Kate

Tak jo první díl je za mnou a mám z toho velmi smíšené pocity.. Takové, není moc vysvětleno, všechno je v hádankách a docela chaos. Postav víc jak dost a škoda, že nebyly vysvětleny o něco víc. Nu trochu jsem si děj nastínila, ale nevím co čekat dál. Uvidíme zda další díl bude o něco lepší. Zaujala mě myšlenka knihy a ta se mi stále líbí. A chtěla bych znát víc...

02.06.2017 3 z 5

Stříbrný plamen Stříbrný plamen Susan Johnson

Knihy od Susan mám ráda, jsou skvělé jako odechovka a člověk se u nich nenudí. Opravdu moc pěkná a stojí za přečtení.

29.05.2017 5 z 5

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

Moc hezké ukončení celé trilogie. Sice mi u konce chyběl epilog nebo cokoliv co by řeklo ještě něco dalšího o ostatních. Ale pohled na svět a jeho Boží záměr a jak věci mohou fungovat a hlavně myšlenky a cíl se mi velmi líbil. Andělé to jenom dovršili na správnou příčku.

26.05.2017 5 z 5

Zásvětí Zásvětí Alexandra Adornetto

Druhý díl byl pro mne lepší než první. Hezky se začali všichni vybarvovat a ucelovat :) Opravdu moc hezky sepsané a těším se na poslední díl.. co všechno se stane a jak to dopadne.

25.05.2017 4 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

Kniha se mi líbila, četla se snadno a měla jsem ji přečtenou opravdu za chvilku. Sice v něčem byla jednodušší, ale tento žánr mě prostě baví a charakter vedlejších postav a prostředí se mi líbilo. Hlavní hrdinka byla tak trochu vyhrocená, ale myslím že to se v dalších dílech urovná do normálu :)

25.05.2017 4 z 5

Jedině s tebou Jedině s tebou Lisa Renee Jones

Tak vážně jsem se těšila, že se něco rozuzlí. Ale tento díl mě docela zklamal.. Nic se nevyřešilo, jen ještě více záhad.. A milostné soužití hlavních hrdinů je pořád dokola. Nu zachránil to epilog, vážně doufám, že poslední díl bude skvělý...

22.05.2017 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Lisa Renee Jones

Po prvním díle, jsem od druhého nic velkého nečekala. A četlo se to snadno. Rozuzlení napínavého deníku a přidání mnohačetných emocí.. Asi tato série nebude patřit mezi mé nej, ale určitě dočtu všechny. Spisovatelka není špatná...

17.05.2017 3 z 5

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

Kniha byla zajímavá, rychle se četla :) Napínavá, jsem zvědavá jaké to bude dál. I když některé pasáže byly slabé, těším se na další díl.

17.05.2017 3 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Kniha mě bavila, takové pěkné čtení do vlaku. Trocha dramatu a hlavně dostatek humoru :)

06.04.2017 4 z 5

Zrazená Zrazená Bertrice Small

Skvělá, další do sbírky. Vždycky mě potěší i pravostí historie :)

22.03.2017 4 z 5

Otrokyně lásky Otrokyně lásky Bertrice Small

Opravdu skvělá, drsná a vášnivá. Zase nezapomenout na kus historie Východu. Ale spisovatelce tento jazyk prostě jde :)

11.03.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nejdřív se mi do knihy nechtělo, protože všude běžel film. Ale nakonec jsem se rozhodla nejít na film a přečíst knížku a zkusit jestli bude opravdu tak dobrá. Wau páni, vůbec jsem nečekala jak mě kniha vtáhne do děje a jak se bude stupňovat a závěr byl neskutečný. Opravdu se spisovatelce povedla.

Jak milovat lorda Ashe Jak milovat lorda Ashe Sally MacKenzie

Třetí díl jsem vzala jedním dechem. Těšila jsem se na něj z ukázek v prvních dvou dílech. A opravdu mě bavil a závěr se mi líbil. Spisovatelku jsem si za tyto knihy oblíbila a těším se na něco dalšího :)

Jak překvapit lorda Jacka Jak překvapit lorda Jacka Sally MacKenzie

Druhý díl mě byl stejně hravý, vtipný a lehký jako první díl :) opravdu se knihy čtou samy.. za jeden večer a šup na další. Jsou skvělé jako na oddech.

Jak svést lorda Neda Jak svést lorda Neda Sally MacKenzie

Spisovatelka byla náhoda a nepochybila jsem. Romantické, sem tam nechyběl ani humor. Velmi čtivý první díl série. Těším až přečtu další a jak to bude mezi ostatními bratry. :) Přečteno za jeden den. Klidné na cesty.

19.02.2017 4 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Zase jednou skvělý díl a opravdu jsem se bavila. Nečekaný konec jak se zápletka rozpletla :) Můžu jen doporučit.

19.02.2017 4 z 5

Průvodce Průvodce J. R. Ward (p)

Díky novele a za připomenutí vtipných scén super po čtení.

02.01.2017 4 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Konečně, moc jsem se těšila na tento vztah. Byl skvělý a líbil se mi zatím ze všech nejvíc. Vtipný, ale načasování a napínavost zde byla neuvěřitelná. Moc jsem si díl užila a už se nemůžu dočkat naší další hrdinky. :)

28.10.2016 5 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Četla se snadno, byla vtipná a očekávat další super díl je nasnadě :)

28.10.2016 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Moc čtivá napínavá a velmi dobře zpracovaná kniha. Skvělé jako vždycky. :)

18.10.2016 4 z 5