Otrokyně lásky

Mladé vdově po zavražděném zemanovi se narodí dvojčata Gruoch a Regan. Prvorozenou dceru přiřkne vrah jejího otce svému synovi, zatímco Regan odejde v den svých čtrnáctých narozenin do kláštera. Matka představená však prodá krásnou plavovlasou dívku na trhu s otroky, kde ji koupí bohatý obchodník, aby ji věnoval jako vzácný dar svému příteli, córdobskému kalifovi. Nejdřív ji nechá zdokonalit v milostném umění u mladého učitele lásky Karima al Malina, syna ze vznešeného rodu. Regan, která přijme nové jméno Zaynab, pod jeho vedením zvládá nejen všechny milostné praktiky, ale učí se i vybranému chování, jaké se očekává od otrokyně lásky. Během roční výuky se do sebe Zaynab s Karimem zamilují, jejich láska je však zcela beznadějná. Karim musí odvést Zaynab kalifovi, který z ní učiní svou favoritku. Karim však ví, že na svou osudovou lásku nemůže nikdy zapomenout. A řada dramatických zvratů oba milence po letech opět svádí dohromady....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30699/otrokyne-lasky-30699.jpg 4.1128

The Love Slave (1995)

Vydáno:, Baronet

Lee7
11.03.2017

Opravdu skvělá, drsná a vášnivá. Zase nezapomenout na kus historie Východu. Ale spisovatelce tento jazyk prostě jde :)

tyrone5
25.11.2016

I když nejsem žádnou fanynkou historiclých románů a harlekýnek, tato knížka je celkem povedená. Autorka nás moc pěkně vtáhla do děje a popisuje různé kultury, náboženství a přitom to není žádná nuda. Také tady není jenom jeden muž, se kterým se hrdinka setkala a postavy jsou celkem mile vykresleny. Co se mi na knížce nelíbilo: určitě zde patří ta nadpozemská krása a ty nejskvělejší erotické schopnosti hlavní hrdinky, které nejsou moc reálné; také jsem nebyla nadšená z toho, že prakticky všechny postavy byly kladné a stranily hlavní hrdince, především kalíf a jeho doktor. Jinak doporučuji

Macík07
20.11.2016

Pořád jsem čekala že tam bude zmínka o její sestře Gruoch ale nedočkala jsem se. Škoda, zajímalo by mně jak to dopadlo s ní :)

NikiVai
11.09.2016

Tak trochu jiná love story. Hezky napsaný příběh. Jako odlehčené čtení prima.

Tigergirl
24.07.2016

Chytlavý příběh, který jsem přečetla jedním dechem :)

majík1
04.07.2016

Bezvadná kniha četla jsem jedním dechem

viki77
19.05.2016

moc krásné čtení

kvetuse3368
03.09.2015

Jak se říká, přečetla jsem ji jedním dechem. Moc hezky napsána, děj běží.

kvádr
02.03.2015

pátrala jsem roky po knížce, která ve mě nechala vzpomínku už před 15 lety a mám ji - zde. Super čtení i když nejsem velký fanda romantiky, ale tato knihy je velice krásná.

mazlak
19.07.2014

Hezký, romantický příběh. Hned začínám číst další knihu od této autorky.

cocci_nella
11.03.2014

První kniha kterou jsem kdysi od autorky četla... Teď jsem se k ní vrátila a musím říct, že nezklamala... Hezký, romantický příběh... Sice je jasné, jak příběh skončí, že všechno dobře dopadne, ale i tak se kniha čte jedním dechem :-) dávám všech 5 hvězdiček :-)

Nuttelka
24.02.2014

Parádní čtení, jsem ráda, že tento kousek mám ve své knihovně :-) Vřele doporučuji!

pikacka
10.09.2013

dějově zajímavá a hodně erotická kniha. Určité pasáže by si mohli přečíst partneři společně , protože autorka vykresluje některé erotické praktiky velmi živě a inspirativně :-). Určitě doporučuji přečtení

cocci_nella
26.03.2013

hezká, romantická, erotická kniha... ráda se k ní vracím :-)

martin300674
25.03.2013

Romantika a erotika dohromady krasná knížka občas se kní rad vracím

Nyxi
30.03.2012

krásná erotická literatura...super

doliv
24.01.2012

kdo by to byl řekl, že už ve středověku znali všemožné sexuální praktiky :o)) super čtení!

Lucvinka

skvělá knížka

Senza Jenka

Za vlasy přitažený příběh plný sexuálního nevolnictví.

milostné romány erotika červená knihovna

Bertrice Small

Bertrice Small