Králova přízeň

Tristan D'Argent se vrací z boje, aby se usadil na tvrzi, kterou mu věnoval král William. Ke své nelibosti zjišťuje, že jeho statky ovládá zrádný protivník - muž, který si Tristana zavázal jako snoubence své nevlastní dcery. Tristan je připraven bojovat všemi způsoby a získat, co mu náleží, aniž by se musel oženit. Tehdy se setkává s krásnou ženou, jež se mu celý život zjevuje ve snech. Je to Haith, nevlastní sestra jeho dohodnuté nevěsty......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/72_/72683/kralova-prizen-72683.jpg 4.138

Medieval Warriors Trilogy (1.)

Vydáno:, Levné knihy

The Warrior (2006)

Kniha Králova přízeň

účetní

Pěkná romantika, bohatý děj a hodně postav, samozřejmě nejvíce se mi líbil Tristan.

PetkaPetulda
18.12.2018

Skvělá kniha, nejvíc se mi tam ale líbily vedlejší postavy, sestra a její princ

Lee7
05.02.2018

Kniha nebyla špatná. Zajímavá ze strany kouzel.. ale asi jsem jí úplně nepodlehla.

havrmoni
04.01.2018

Nádherná romantika,středověk a trochu toho nadpřirozena. Trochu toho Skotska ,ke kterému to tajemno patří a to vše dohromady je moc pěkné počtení.

kackajh
04.06.2017

Krásná. Opravdu moc hezké čtení plné romantiky, lásky, trochu tajemna. Já tyto středověké romance můžu.

Luccy78
19.05.2015

Mě se právě to, že je příběh obohacen trochou toho nadpřirozena líbilo.. Nebylo toho moc, ale tak akorát, aby to dokázalo příběh trošku okořenit :-)

svitim
09.07.2014

Pěkný příběh, dobře se četl :-) Nemusela bych tam mít ty nadpřirozené schopnosti hlavní hrdinky - odemykání dveří pohledem, to zavání čarodějnictvím :-)

miruska1
30.05.2014

Kniha sa mi veľmi pačila. Svojim sposobom rozpravka,ale veľmi pekna. Plna nielen romantiky ale aj napetia.

Anglie 11. století historické romance

Heather Grothaus