Čas na hřích

Čas na hřích https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124182/bmid_cas-na-hrich-AZa-124182.jpg 4 35 9

Grantham série

Alexander Grantham, vikomt Sheridan, je jednoho dne překvapen, když u jeho dveří zazvoní tři malí otrhaní chlapci a domáhají se, aby napravil škody, které spáchal. Při incidentu, který se stal toho večera, byl někdo pobodán. Sheridan zjistí, že se jedná o mladou ženu, která potřebuje okamžitou pomoc, ale jsou její zranění pouze tělesného rázu? Neskrývá před ním rudoavlasá krasavice víc než jen svou hřívu? K chytré a drzé Lily ho to táhne víc a víc každým dnem... Pět let poté, co utekla do francouzského kláštera, má Lily stále noční můry. Skrývá něco, co je nebezpečné - stejně jako muž, který si na ni dělá nárok. Pohledný vikomt je také gentleman se svými tajemstvími, nejsou však tak temná. Jeho přítomnost Lily přináší kýžené bezpečí, na druhou stranu se však za vyzrazení platí smrtí. Náklonnost, která mezi nimi narůstá, se hrozí změnit ve vášeň - stačí ale na záchranu života?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Levné knihy

A Season to Be Sinful , 2005

vcielka
06.08.2020 5 z 5

Iba raz to vo mne zaskripalo, a to ked sa cestou na vidiecke sidlo zastavil u veselej vdovy sa s nou potesit. Inak nemam vo dodat. Mali darebaci boli super. :)

suzanne1997
27.09.2019 4 z 5

Příběh, který uběhne jako voda. Autorka ho neprotahuje a dokáže poskládat situace tak, aby z nich vyšla nejen historická romance. Vtipné situace, odhodlání a originální, neprofláknutý děj udělaly své. Osudy všech hrdinů do sebe zapadají a nikdo a nic není navíc. Sice to chvíli trvá, ale kniha upoutá a vy ji nepustíte z ruky dokud nedočtete poslední stranu.

xindl007
22.03.2019 4 z 5

Pěkný, čtivý příběh. Děj neotřelý, hlavní hrdinka si vytrpěla své, hlavní hrdina rovněž. Není nouze o vtipně dialogy a trochu té erotiky.

Lee7
29.01.2018 4 z 5

Hezky napsaný příběh a se třemi raubíři to byla skvělá tečka navíc.

havrmoni
22.01.2017 5 z 5

Moc pěkné,je zbytečné psát co už je tu napsáno. Těším se na další díl.

miruska1
28.09.2014 5 z 5

Predošle komentare sa vyjadrili aj za mňa. Už len dodam že sa mi pribeh veľmi pačil

JanaPET
01.07.2013 5 z 5

Kniha je bezvadná, čte se skvěle. Všechny postavy jsou svým způsobem úžasné.
Obzvlášť jsem si oblíbila kmotřičku. Moc se mi líbila a vřele doporučuji k přečtení!

marijko
19.02.2013 5 z 5

Myslím, že by si kniha zasloužila vydat v pevné vazbě, ne jako náhražka knihy v Levných knihách - má děj, smysl, romantiku. Alex Sheridan sice žije ve vyšší společnosti, ale jeho vztah k malým darebákům zlodějíčkům je skvělý hned od začátku a samozřejmě i k Lily, která přes všechny "krutosti" v mládí, je milá, ochranitelská i vášnivá.

modranka
26.06.2012 4 z 5

Celkom som sa pobavila, najmä na troch nezbedníkoch. Cítiť, že autor je vychovávateľom, celkom dobre si poradil s výchovnými procesmi v deji. Pekný romantický príbeh. Zaujímavosťou je skutočnosť, že milostné scény sú zobrazované z pohľadu muža. Koniec koncov autor je muž, tak píše, to čo vie. Preto by ste zbytočne hľadali v príbehu opis vnútorných pocitov hlavnej hrdinky. Uberám hviezdičku za zobrazenie násilností a sexuálnych praktík, ktoré prežila počas prvých rokov, čo odišla z kláštora. Akosi mi to do romantického príbehu nesadlo. Navyše ma prekvapil záver príbehu. Samozrejme, že neprezradím o čo išlo. Teším sa na druhú časť, ktorá je o Alexandrovej sestre.

Anglie 19. století Francie tajemství

Jo Goodman