lea6493 lea6493 komentáře u knih

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

knize bych vytkla, že tam bylo moc příběhů dohromady, i když se ve finále spojily. Co se týká příběhu samotného, tak byl dobrý, napínavý a udržel člověka v očekávání, jak to tedy nakonec dopadne. Nejvíc na mě zapůsobil epilog kde se dozvíme, jak malé rozhodnutí může ovlivnit zbytek vašeho života.

05.12.2015 4 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

tak tohle mě hodně bavilo. Hezky zamotané, takže těžko odhadnout jak to celé bylo :) víc takových knížek

20.11.2015 5 z 5

Manželský zväzok Manželský zväzok Jennifer Probst

hezké zakončení série, četlo se dobře jako předchozí a celkově mě série moc bavila.

16.11.2015 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

na knize se mi líbil příběh, který mi přišel více propracovaný než u jiných knih tohoto žánru. Bylo to díky tomu čtivé.

04.10.2015 4 z 5

Zmrzlinové sedmé nebe Zmrzlinové sedmé nebe Abby Clements

milá nenáročná oddechovka s nádechem romantiky :) od knihy jsem si moc neslibovala a nakonec příjemně překvapila. Hlavní hrdinky jsem si hned oblíbila a už brzy jsem začala tušit, jak to skončí.

24.09.2015 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

kniha mě bavila ale že by u mě způsobila nějaký wow efekt to ne :) musím říct, že první dvě mě bavili více, ale i tato měla něco do sebe. Asi jsem čekala trochu jiný konec a ne takové hrr hrr zakončení v posledních cca 60 stránkách.

20.09.2015 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

kniha mě hodně bavila, Trochu mi to připomínalo Zmizelou.

20.08.2015 5 z 5

Dovolenkáři Dovolenkáři Emma Straub

knihu jsem si vybrala kvůli názvu a obálce. Doufala jsem, že to nebude totální brak a nakonec mě kniha i příjemně překvapila. Jde o nenáročný příběh o jedné dovolené na Malorce :) na Malorce jsem byla před 6ti lety, tak jsem se tam díky knize vrátila zpět :)

12.08.2015 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

tento díl se mi určitě líbil nejvíc, protože zde bylo nejvíce vtipných scének. A i Hanna a Will mi přišli nejsympatičtější ze všech tří párů.

06.08.2015 5 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

krásně napsáno, úžasný příběh sice předvídatelný, ale to mu neubírá na jeho kouzlu. Čtení jsem si moc užila. Forma psaní je nezvyklá, zajímavá, mě až tak nevyhovovala,ale zase to bylo něco nového.

15.07.2015 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

příběh mě velice bavil, je strhující a pořád vás nutí odhadovat jak to tedy bylo.

16.06.2015 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

tak tato kniha celkem zklamání pro mě, zatím se mi od autora nejvíc líbily Hvězdy. Zklamání pro to, že jsem podle první půlky čekala nějakej "velkej" konec, obrat, cokoliv, co by mě šokovalo, ale to se bohužel nestalo :(

05.06.2015 3 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

tak tahle kniha se prostě povedla. Bavila mě více než S hlavou v pejru nejspíše že toto téma mi bylo bližší

21.05.2015 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

kniha mě mile překvapila, četla se velice dobře a příběh nebyl zdlouhavý. Jediné co mě zklamalo, že je tak krátká.

18.05.2015 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

tak tahle knížka mě hodně bavila, víc než první díl, ale to bylo způsobeno tím, že ten jsem viděla nejdřív zfilmovaný a tudíž jsem se připravila o momenty překvapení atd. Už se nemůžu dočkat až na podzim uvidím v kinech toto zfilmováno.

14.05.2015 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

kniha se četla velmi dobře. Hezký příběh plný romantiky.

20.02.2015 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

kniha je sice pro mladší čtenáře než jsem já, ale i tak mě moc bavila. Je to všední příběh o všedních lidech a problémech a to tomu dává to kouzlo. Doufám, že se uvažuje o zfilmování, protože jsem si celou dobu představovala jak by z toho byl skvělý film.

12.02.2015 5 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

vtipné, čtivé. Co více dodat? snad jen, že se těším na další díl :)

08.02.2015 5 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

kniha se četla dobře, příběh mě bavil. Škoda, že je to tak krátké

29.10.2014 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

jedním slovem bomba :) kniha mě pohltila postupně a hodně mě bavily ty zvraty. Čekala jsem trochu jiný konec, ale jinak super. Určitě se chystám na film ještě abych porovnala.

25.10.2014 5 z 5