lea6493 lea6493 komentáře u knih

Skvělà oddychovka. Líbilo se mi střídání pohledů hlavních postav.

25.10.2020 4 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

chtěla jsem romantiku, dostala jsem romantiku. Hezký příběh, sympatičtí hlavní hrdinové, co víc si přát :) rozhodně doporučuji romantickým duším

02.03.2018 5 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

ač to není můj žánr co nejčastěji čtu, tak musím říct, že to bylo super. Děj si hned od začátku užíváte, vtáhne vás to i když nejste zrovna fanda her a pustí až na úplném konci, protože pořád vás zajímá jak to celé dopadne...

17.02.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Super jako i předchozí díly.

14.01.2018 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Asi kdybych byla mladší, bavila by mě kniha více. Čekala jsem více města a vánoční atmosféry

03.01.2018 3 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Tento díl mě moc nebavil, první byl určitě lepší. Bylo to takové moc vleklé a opakovaly se obdobné rozhovory.

08.12.2017 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Naprostá bomba, přečteno za pár dní. Čtivé, svižné a zápletka co zaujme. Určitě si přečtu další knihy ze série

30.11.2017 5 z 5

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

nevím zda to je tím, že nejsem cílová kategorie knihy, ale příběh mě nějak zvlášť neoslovil. Hlavní hrdinka mi přišla rozpolcená a že neví pořádně co chce.

24.11.2017 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

moje první "nesbovka" . Harryho jsem si celkem oblíbila a těším se na další knihy s tímto detektivem. Kniha má spád, zajímavý závěr.

31.10.2017 5 z 5

Kruh Kruh Dave Eggers

hodně zajímavá kniha. První jsem viděla film a hlavní hrdinka mi přišla povahově v knize úplně jiná a celkově i příběh se dost lišil (ve prospěch knihy). Kniha se čte dobře, je psána jednoduchým jazykem a za mě tam nebyla žádná nudná pasáž, pořád jsem čekala kam to zajde dál...

11.10.2017 5 z 5

Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Georgina Guthrie

Krásná série. Moc mě bavilo sledovat vývoj vztahu Aubrey a Daniela. Celé tři knihy jsem jim fandila a každou stranou zoufala, že se tím rychlým čtením blížím více a více konci...

19.07.2017 5 z 5

snad ještě lepší než první díl. Čela jsem jedním dechem. Psáno moc hezky, tento styl mi vyhovuje více než u takových těch typických erotických románů.

17.07.2017 5 z 5

krásný romantický příběh. Už teď se těším na další díly jak se bude vztah Aubrey a Daniela dál vyvíjet :)

13.07.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

výborná zápletka, sympatické postavy. Toto se vážně nedalo odhadnout, že to takto se zamotá a vyústí.

11.05.2017 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

moc pěkně napsáno, napínavé, čtivé. Člověk neví komu má vlastně věřit celou dobu.

05.04.2017 5 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

lepší než první díl. Byl zde lepší příběh a zajímavější

21.03.2017 5 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

super zápletka, do poslední chvíle se nedalo odhadnout kdo to vše má na svědomí.

25.06.2016 5 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Příběh je poutavý, napínavý a líbil se mi. Hlavní hrdinku jsem celkem chápala a celou dobu si myslela, že to bude jinak.

17.06.2016 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Tak toto bohužel pro mě zklamání :( Asi jsem si bohužel představovala trochu něco jiného a ani mi nesedly postavy. Druhý díl si asi odpustím.

18.01.2016 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

příběh zajímavý, promyšlený, bavilo mě zde střídaní postav. Mělo to spád a líbilo se mi postupné odtajňování zásadních informací.

18.12.2015 5 z 5