lea6493 lea6493 komentáře u knih

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

kniha mě moc nebavila, postavy se chovaly dost zmateně. Dost váhám zda se pustit do dalšího dílu. A už mě štvalo neustálý oslovování "holubičko" či "holoubku" :)

15.10.2014 3 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

na knize se mi líbilo, že i přes smutný příběh je hurmorná a čtivá. Už teď se těším na další knihu od autora :)

04.10.2014 5 z 5

Na stejné vlně Na stejné vlně Alexandra Potter

autorka opět nezklamala :) libilo se mi pracování s více příběhy které nakonec splynuly v jeden ucelený :) Už se těším na další knihy od autorky, zatím se mi od ní vše líbilo

20.09.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

silný příběh plný romantiky, smutku a životních strastí. Určitě jsem knihu nečetla naposledy, ráda se k ní časem zase vrátím.

26.08.2014 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

velice čtivé, vtipné :) určitě si přečtu další knihy autora. Líbila se mi poslední slova a napětí navozené odpočítávání dní před :)

18.08.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

knihu jsem měla přečtenou rychle. Moc mě bavila díky propojení humoru, erotického nádechu. Škoda že kniha je tak krátká a už se těším na pokračování Roštěnka :)

07.08.2014 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

napětí až do konce, zajímavé zvraty, které úplně převrátily pohled na předchozí děj. Nechci spoilovat ale ti co četli tak vědí určitě co myslím :) Kniha se čte opět velmi dobře jako i ty dvě předchozí :)

30.07.2014 5 z 5

Sesterstvo Putovních kalhot Sesterstvo Putovních kalhot Ann Brashares

zajímavý příběh o kamarádství :) kniha se mi moc moc líbila.

02.07.2014 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

super napínavé čtivo :) hned se vrhám na třetí díl abych věděla jak to bude pokračovat :)

01.07.2014 5 z 5

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

knihu jsem se rozhodla přečíst na základě přečtení knihy Vejce a já. Je zde opět osobitý humor paní spisovatelky a knihy až je dlouhá mě bavila.

18.06.2014 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

velice vtipná kniha :) moc mě bavil styl a humor paní spisovatelky :)

18.06.2014 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

čteno na základě filmu a naprostá spokojenost :) moc se mi kniha líbila a sžila jsem se s hlavní hrdinkou a představovala jsem si, jak by se v té a v té situaci zachovala já :) těším se na další díly a i filmy :)

17.06.2014 5 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

oddechovka :) u knihy jsem se bavila a hlavní hrdince jsem fandila hned od prvních stránek a byla jsem zvědavá co vše si bude přát a jak se jí to splní :) Nakonec jsem se dočkala happy endu, který byl sice patrný už někde odpočátku, ale tomu neubralo na romantice :)

07.06.2014 5 z 5

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

doporučuji. Viděla jsem film a četla knihu a rozhodně u mě vede kniha. Lépe líčí hlavní hrdinku, která na mě v knižní podobě působila úplně jinak než ta filmová (více negativně). Plus děj se liší.

28.05.2014 5 z 5

Jiná rasa Jiná rasa Jenny Nowak (p)

moje první fantasy knížka a hned nadšená reakce :) četlo se moc dobře a děj nikde nenudil.

Velikost XL: Kila navíc přibývají Velikost XL: Kila navíc přibývají Meg Cabot

bezvadné čtení. Vtipná detektivka jako první díl :)

28.05.2014 5 z 5

Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Meg Cabot

Knihu jsem četla proto, že mě zaujal název knihy a nezjistila jsem si nic o obsahu. Na základě toho jsem si myslela, že půjde o nějakou romantickou knížku a lá bridget jones (vtip, romantika a neustálé řešení váhy). Příjemně mě překvapilo, že se z toho vyklubala detektivka, která se četla dobře a romantiky jsem se také dočkala :)

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

čteno jedním dechem, děj vás strhne hned na začátku a nelze se odtrhnout dokud se nedovíte jak to celé dopadne :) nikdy jsem nebyla fanda upírů a vlkodlaků, ale tady jsou celkem pěkně vylíčeni pro dívčí četbu a ne jako nestvůry nějaké :) mám ráda tento typ knížek - romantika a rozhodování hlavní hrdinky mezi dvěma nápadníky :) doporučuji :)

28.05.2014 5 z 5

Prvně jsem viděla film a na základě něho jsem se rozhodla, že zkusím i knížky, protože mě příběh upoutal a zajímalo mě co bude dále. Knihy nezklamaly - četla jsem jedním dechem, každou volnou chvilku. Četlo se dobře a snadno. Určitě se někdy k trilogii vrátím. Doporučuji

28.05.2014 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

velice čtivé pro toho, kdo holduje tomuto žánru. Je zde od všeho něco - napětí, erotika, romantika, komedie... :) mě osobně se celá triologie moc líbila.