lara25 lara25 komentáře u knih

Andělské poselství naděje Andělské poselství naděje Lorna Byrne

Knihy Lorny Byrne miluji. Inspirují mne. Pociťuji radost a naději po jejich přečtení. Líbí se mi, že kniha byla tentokrát rozdělena na témata, které jsou nyní pro život lidí aktuální. Bonusem jsou nádherné motlitby pro inspiraci. Mne samotné se více líbili předchozí 2 knihy, že byly psány formou příběhu. Tato kniha mi přišla trochu okosená o příběhy a život Lorny. :-) Nicméně hodnotím knihu na 5 hvězdiček, jelikož mne knihy Lorny povzbuzují k naději a hezkému životu. Chtělo by to více knih tohoto žánru.

Ženské příběhy Ženské příběhy Lilia Khousnoutdinova

Knihu jsem si koupila, jelikož znám autorku a její semináře Ženské Kruhy, velice naplňují můj život. Její myšlenka, vydat knihu s příběhy různých žen v různém období mi přišla báječná. Knihu bych doporučovala každé ženě, jsou v ní zpracována témata o kterých je nám ženám někdy trapné mluvit. Po přečtení knihy zjistíte, že nikdy nejste v ničem sama. A to jak se cítíte, je naprosto normální i když Vám třeba někdo říká opak. Buďme štastni ženami!!! :-)

11.10.2012 5 z 5

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Užasná kniha. Doporučuji přečíst všem fanouškům Anthropoidu. Moc se mi líbila.

16.12.2017 5 z 5

Knihu jsem dočetla jedním dechem. Naplno se mi líbily všechny 3 díly. Trojka pro mne byla zajímavou změnou oproti předchozím dvěma dílům. Spousty lidí jí zde ohodnotilo negativně a bála jsem se, že mne zklame, ale musím říci, že vůbec nezklamala. Přišla mi osvěžující, protože další aréna by byla opravdu už omýlaná nuda. Brala jsem jako arénu Kapitol. Líbily se mi ty zvraty okolo Hurikána a Peety a vůbec nehodnotím Katniss jako trosku, potom co zažila je jasné, že se zaobírá svými pocity a obviňuje se. Chvílema se peru z pocitem, že se chová jako mrcha, potom jí zase lituju a obdivuju a pak jí zase chápu :-). Peetu miluju. Hurikán mi chvílema vyznívá jako fajn kamarád o kterého se může Katniss vždy opřít a po druhé jako sebejistý machýrek. :-) Miluju Ty postavy a děj, taky Haymitche. :-) Úžasný příběh až dokonce, plný emocí. Konec jsem si četla 3 krát, rozbrečel mne a skončil přesně tak, jak jsem si přála. :-) Vřele doporučuju.

09.11.2013 5 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Elisabeth Haich

Úžasná kniha. Mohu jí číst opakovaně a stále v ní nacházím nové a nové moudrosti života. Doporučuji.

29.05.2012 5 z 5

Tajemství Abigale Hall Tajemství Abigale Hall Lauren A. Forry

Knihu jsem dočetla jedním dechem. Moc mne bavila. :-) Kdo pamatuje Večery pod lampou, to časopisové vydání plné napětí...tak to mi velice připomínalo čtení této knihy. Byl to příjemný pocit moc nepřemýšlet, jen se plně ponořit do děje a ten mi přišel velice zajímavý.

06.02.2020 5 z 5

Moudrost starých psů Moudrost starých psů Elli H. Radinger

Knihu jsem si před pár dny koupila a hned v úvodu jsem plakala dojetím. Nádherná a silná publikace psaná srdcem a k tomu kouzelné fotky psích čumáčků. :-)

12.05.2019 5 z 5

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Barbara Erskine

Velice ráda čtu knihy této autorky. Silný a dojemný příběh. Četla jsem skoro v kuse. Moc hezké. :-)

05.05.2019 5 z 5

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Nádherná kniha. Určitě si jí přečtěte. :-) Doporučuji.

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Příběh mě velimi zaujal. Kdo má rád romány Barbary Erskine, těm vřele tuto knihu doporučuju,podobně psané. Minulost se střídá s přítomností.

13.09.2023 5 z 5

Zaklínač a jeho svět Zaklínač a jeho svět Marcin Batylda

Wow, kniha je nádherná. Psaná z pohledu Marigolda. Nádherné ilustrace. Popsány bytosti ze Zaklínačova světa. Každý fanoušek Zaklínače se může radovat!!! ;-)

15.05.2015

Schody do nebe Schody do nebe Lorna Byrne

Nádherná kniha. Doporučuji přečíst i těm kteří nejsou křesťani. :-) Každý si tam něco najde. Každý přeci potřebuje povzbuzení. :-)

Kurandera Kurandera Hernán Huarache Mamani

Takových knih by mělo vycházet více. Pro ženy je velice inspirativní. :-) Připomněla mi, že žena pokud něco opravdu srdcem chce, dokáže to! Příběhem ukazuje odkaz, sílu a smysl ženství.

11.10.2012 5 z 5

Kouzelník Merlin Kouzelník Merlin Mary Stewart

Úžasný barvitý příběh. Udělal mi radost.

15.01.2016 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Nádherný, dobře čtivý příběh. Nezklamal. Jde o kouzelnou cestu po které putujeme životem i my. V této malé knížce naleznete spousty nádherných myšlenek, které Vás probudí do života. Paolo Coelho je mistr slova. Do zdánlivě jedoduchého pohádkově laděného příběhu vložil spousty nádherných životních pravd.

01.04.2014 5 z 5

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Sherry Argov

Určitě zajímavá kniha, jak porozumět vnímání muže a o úctě k sobě samé. Myslím, že rady v ní obsáhlé by vystačily na méně stránek, hodně se opakují. Jinak, ale doporučuju.

02.03.2014 4 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Nad ránem jsem knihu dočetla. Jsem nadšená z propracovaného příběhu, který se čte jedním dechem. Zalil mne smutek při poslední kapitole, kdy se realita proměnila ve vzpomínku. :-(
Zajímalo by mne jak jste pochopili ten konec, závěr příběhu. Pište do zpráv. :-) Nádherný příběh, neobvyklý. Všem moc doporučuju. :-)

07.05.2013 5 z 5

Vítejte v Lovecraftu Vítejte v Lovecraftu Joe Hill (p)

Skvělý comiks, měla jsem ho během chvíle přečtený. Chtělo by to další díly v češtině. :-)

30.12.2012 5 z 5

Psychická sebeobrana Psychická sebeobrana Dion Fortune

Knihu doporučuju, velice pěkně srozumitelně napsána i s návody jak se v některých případech bránit. Obohacená příběhy. Přišla jsem domů z knihkupectví s radostí, že jsem si koupila tuto knihu, která mne velice zaujala a zjistila jsem, že už jsem si jí jednou koupila, jen v jiné verzi. :-) Kniha je tak poutavě napsána, že jsem si jí koupila nevědomky hned 2 krát. :-D

11.12.2012 5 z 5

Dědictví minulosti Dědictví minulosti Barbara Erskine

Tato kniha se mne osobně velice moc líbila. Spisovatelka, tak barvitě vylíčila prostředí a příběh, že jsem se rozhodla,že tyto končiny navštívím. Toužím jet do Glastonbury v Anglii a pocítit historii a sílu tohoto místa. Po dočtení této knihy, jsem nalezla v životě nový směr. Zjistila jsem totiž, že i od nás z ČR jsou ženy, které tam studují pradávnou moudrost a přednáší, zde v Praze. Jejich přednášky jsou pro můj život velice obohacující. Pro inspiraci: www.lilia.cz.
Není, na knize nádherné právě to, že se Vám vryje do podvědomí a ovlivní Váš život??? :-)

29.05.2012 5 z 5