Schody do nebe

Lorna Byrneová, autorka mezinárodního bestselleru Andělé v mých vlasech, od útlého věku vídá anděly a hovoří s nimi. Ve Schodech do nebe, své druhé knize, seznamuje čtenáře s činností andělů ve světě, vysvětluje vztah lidské duše k lidskému tělu a objasňuje, jakou roli mohou v lidských záležitostech sehrát zemřelí, kteří jsou nyní v nebi. Závažná je kapitola věnovaná záměrům, které má Bůh a andělé s lidstvem do budoucnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/109106/schody-do-nebe-109106.jpg 4.1205
Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Knižní klub

Stairways to Heaven, 2010

Kniha Schody do nebe

1Pomněnka
20. květnaodpad!

V knize je bohužel plno absolutních nesmyslů: Například tvrzení, že satan se reinkarnoval a žije teď na zemi jako malé dítě. To Lorna v knize píše. Satan je padlý anděl, to Lorna ví také. Ale je rozdíl mezi duší člověka a mezi andělem. Andělé se nerodí na Zemi jako lidé. Dovedete si představti, kdyby Lorna satana žijícího na zemi v malém dítěti identifikovala? Co by pak asi mohlo másledovat? Můj názor je, že Lorna si své vize nevymýšlí, ale je s vysokou pravděpodobností klamaná démony, vydávající se za anděly. Může zde působit i psychická nemoc anebo kombinace obojího. Uvěřit všemu, co píše, může nadělat v duši škody a může to být i nebezpečné.

Hanaol

Kniha mi spoustu věcí vysvětlila a "schody" mě opravdu na chvíli zavedly do nebe. Kniha mě velmi silně ovlivnila na celý život.

Gabi212

Schody do nebe jsem přečetla na jeden nádech, stejně jako první díl Andělé v mých vlasech. V životě jsou zkrátka okamžiky, kdy takovou četbu potřebujeme.

syskas

Musela som sa veľmi premáhať, aby som knihu dočítala. A veľmi veľa som toho preskakovala. Stále to isté dokola. Akoby sa autorka nevedela rozhodúť, či chce rozprávať príbeh o živote svojej rodiny alebo o anjeloch. A tak plietla jedno cez druhé.

MaggieR
27.11.2018

Túto knihu som čítala ako prvú od Lorny. Hneď potom som prečítala aj všetky ostatné. Pre mňa to bolo veľmi ťažké čítanie. Nie zložité, ale ťažké na pocity. Bolo mi do plaču, veľmi dojemné. Som človek čo dáva každému ,,nemožnému" šancu že je to možné. A preto tieto knihy výrazne ovplyvnili moju vieru v Boha. Dajú vám ale obrovskú nádej a oporu do života. A doporučujem ľuďom čo niekoho stratili. Hlavne túto časť.

popelka595
25.07.2018

Stejně jako "Andělé v mých vlasech" mě i "Schody do nebe" hodně silně zasáhly. Nevím, jak to Lorna dělá, ale její knížky jsou jedny z nejlepších, co jsem kdy četla.

Maryjane3315
07.03.2018

Kniha se mi moc nelíbila. Víc mně zaujala kniha Andělé v mých vlasech. Tady mi přišlo vše zdlouhavé a nezajímavé. Mám od Lorny ještě další dvě knihy, tak snad budou lepší. Lornu mám ráda a vidět a slyšet jí loni v Praze, byl úžasný zážitek.

dendishek
08.12.2017

Pokračování knihy Andělé v mých vlasech a Andělské poselství naděje. Kniha se mi líbila, dokonce více, než ta předchozí. Autorka vypráví duševní záležitosti, nicméně, to už napovídá obsah knihy.