Schody do nebe

Lorna Byrneová, autorka mezinárodního bestselleru Andělé v mých vlasech, od útlého věku vídá anděly a hovoří s nimi. Ve Schodech do nebe, své druhé knize, seznamuje čtenáře s činností andělů ve světě, vysvětluje vztah lidské duše k lidskému tělu a objasňuje, jakou roli mohou v lidských záležitostech sehrát zemřelí, kteří jsou nyní v nebi. Závažná je kapitola věnovaná záměrům, které má Bůh a andělé s lidstvem do budoucnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/109106/schody-do-nebe-109106.jpg 4218
Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Knižní klub

Stairways to Heaven, 2010

Kniha Schody do nebe

Jirinamac
11. listopadu

Tak nevím, jestli je paní nemocná a nebo je to taková manipulátorka lidí, které toto čtení ovlivní. Z těchto lidí jsem spíš smutná, že je to ovlivní.

Gabi212

První díl Andělé v mých vlasech se mi líbil. Ale tento už mě spíše utvrzuje o tom, že to buď paní Byrnová nemá v hlavě v pořádku nebo že jde o skvělou kampaň - blamáž. Ach jo, to mě zamrzelo. V knize je ovšem tolik absurdit a nepravd, že mě to dokonale probralo.

Ivanule

Další knížka od skvělé autorky,která vám ukáže i jiný význam pohledu na život.

RendyaDav

Další knížka , která mi hodně dala. Příběhem a čtením jsem se zase hodně vzdálila do jiné dimenze...

1Pomněnka
20.05.2019odpad!

V knize je bohužel plno absolutních nesmyslů: Například tvrzení, že satan se reinkarnoval a žije teď na zemi jako malé dítě. To Lorna v knize píše. Satan je padlý anděl, to Lorna ví také. Ale je rozdíl mezi duší člověka a mezi andělem. Andělé se nerodí na Zemi jako lidé. Dovedete si představti, kdyby Lorna satana žijícího na zemi v malém dítěti identifikovala? Co by pak asi mohlo másledovat? Můj názor je, že Lorna si své vize nevymýšlí, ale je s vysokou pravděpodobností klamaná démony, vydávající se za anděly. Může zde působit i psychická nemoc anebo kombinace obojího. Uvěřit všemu, co píše, může nadělat v duši škody a může to být i nebezpečné.

Hanaol
10.05.2019

Kniha mi spoustu věcí vysvětlila a "schody" mě opravdu na chvíli zavedly do nebe. Kniha mě velmi silně ovlivnila na celý život.

syskas
03.04.2019

Musela som sa veľmi premáhať, aby som knihu dočítala. A veľmi veľa som toho preskakovala. Stále to isté dokola. Akoby sa autorka nevedela rozhodúť, či chce rozprávať príbeh o živote svojej rodiny alebo o anjeloch. A tak plietla jedno cez druhé.

MaggieR
27.11.2018

Túto knihu som čítala ako prvú od Lorny. Hneď potom som prečítala aj všetky ostatné. Pre mňa to bolo veľmi ťažké čítanie. Nie zložité, ale ťažké na pocity. Bolo mi do plaču, veľmi dojemné. Som človek čo dáva každému ,,nemožnému" šancu že je to možné. A preto tieto knihy výrazne ovplyvnili moju vieru v Boha. Dajú vám ale obrovskú nádej a oporu do života. A doporučujem ľuďom čo niekoho stratili. Hlavne túto časť.

Tvarytmy
Tvarytmy