lara25

Tajemství Abigale HallTajemství Abigale HallLauren A. Forry

Knihu jsem dočetla jedním dechem. Moc mne bavila. :-) Kdo pamatuje Večery pod lampou, to časopisové vydání plné napětí...tak to mi velice připomínalo čtení této knihy. Byl to příjemný pocit moc nepřemýšlet, jen se plně ponořit do děje a ten mi přišel velice zajímavý.

06.02.2020

Pravda vítězíPravda vítězíJan Dědina

Krásné malby, texty písní - úžasné paměti národa.

06.09.2019

Moudrost starých psůMoudrost starých psůElli H. Radinger

Knihu jsem si před pár dny koupila a hned v úvodu jsem plakala dojetím. Nádherná a silná publikace psaná srdcem a k tomu kouzelné fotky psích čumáčků. :-)

12.05.2019

Nejtemnější hodinaNejtemnější hodinaBarbara Erskine

Velice ráda čtu knihy této autorky. Silný a dojemný příběh. Četla jsem skoro v kuse. Moc hezké. :-)

05.05.2019

NávštěvniceNávštěvniceAmanda Stevens

Miluju tu serii. Jako vždy i tento díl je skvělý! :-)

03.11.2018

Sestra lovce čarodějnicSestra lovce čarodějnicBeth Underdown

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Moc mne bavila. :-)

03.11.2018

Vědomá prostitutkaVědomá prostitutkaVeronica Monet

Suprová kniha. :-)

AlianceAlianceVeronica Roth

Wooow....užasná sága. Hodně mne dojal a překvapil konec příběhu. Moc hezký příběh.

AnthropoidAnthropoidJiří Padevět

Moc hezky zpracovaná kniha. Potěšila mne. Je užasné jít po jejich stopách a navštívit ta místa velké minulosti.

Dva proti ŘíšiDva proti ŘíšiJiří Šulc

Užasná kniha. Doporučuji přečíst všem fanouškům Anthropoidu. Moc se mi líbila.

DivergenceDivergenceVeronica Roth

Pekny pribeh. Smekam pred autorkou, ze je schopna takovy pribeh s nabojem lasky, napeti vymyslet.

05.10.2016

Okřídlená dušeOkřídlená dušeAmanda Stevens

Naprosto skvělý příběh. Udržoval mne v napětí od začátku do konce.

29.03.2016

Tentokrát to bude jinakTentokrát to bude jinakAlexandra Potter

Příjemné počtení.

17.03.2016

Kouzelník MerlinKouzelník MerlinMary Stewart

Úžasný barvitý příběh. Udělal mi radost.

Růžové mořeRůžové mořeEva Vejmělková

Příjemné lehké počteníčko ke kávičce a k odpočinku. :-) Tak se mi kniha zdála po celý čas čtení. Moc se mi líbily filozofické myšlenky. Měla jsem chuť je v knize podtrhávat. :-) S koncem se, ale vše zcela obrátilo. Z lehkého čtení se pro mne kniha proměnila v psychologický román. Zdání může klamat. Ne vše, co vypadá tak nádherné i nádherné je. Uronila jsem i slzy. Závěr dal knize úplně jiný rozměr. Vůbec jsem ho nečekala a velice mne překvapil. Kniha ve mne bude ještě dlouho doznívat. Určitě se mi velice líbila. Je z ní cítit duše psychologa. :-) Doporučuju.

Temné noci Matky TerezyTemné noci Matky TerezyGreg Watts

Úžasná kniha. :-)

15.01.2016

Zaklínač a jeho světZaklínač a jeho světMarcin Batylda

Wow, kniha je nádherná. Psaná z pohledu Marigolda. Nádherné ilustrace. Popsány bytosti ze Zaklínačova světa. Každý fanoušek Zaklínače se může radovat!!! ;-)

15.05.2015

Já a pan DarcyJá a pan DarcyAlexandra Potter

Nádherný příběh o dívce, která vyráží do Anglie po stopách pana Darcyho a skutečně se s ním i potká. Velice pěkný příběh, plný romantiky.

14.05.2015

Co je nového, kotě?Co je nového, kotě?Alexandra Potter

Pěkný příběh. Knihy Alexandry jsou vždy velice osvěžující. Ani tato nezklamala. :-)

14.05.2015

Vládkyně kořeníVládkyně kořeníChitra Banerjee Divakaruni

Úžasný příběh.

20.04.2015

Lásce na stopěLásce na stopěAlexandra Potter

Krásná oddechová kniha. :-)

02.04.2015

Učení dona JuanaUčení dona JuanaCarlos Castaneda

Zajímavá kniha. Z počátku se mi četla docela dobře. Ke konci jsem měla knihu problém dočíst. Né, že by kniha byla zcela nezajímavá. Myslím, že každý čtenář si v ní najde své. Nudili mne spíše návody různých dílů směsi.

25.03.2015

Učení dona JuanaUčení dona JuanaCarlos Castaneda

25.03.2015

Muž, který se zřekl peněz a přežilMuž, který se zřekl peněz a přežilMark Boyle

Knihu jsem přečetla během několika chvil. Jsem z ní nadšená. Praktické rady, zajímavý příběh. Moc zajímavá kniha a úvahy k zamyšlení. Doporučuju.

13.02.2015

S tebou už nikdyS tebou už nikdyAlexandra Potter

Moje první kniha od autorky. Velice se mi líbila. Svižná, vtipná...měla jsem po její přečtení moc pěkný pocit. Za mne doporučuju. Romantika jak má být. :-)

09.02.2015

Čtyři pilíře smyslu životaČtyři pilíře smyslu životaDan Millman

Knihu jsem přečetla za jednu noc. Nalezla jsem v ní zajímavé rady pro to jak se rozhodnout. Jako bonus pro mne bylo, že je zde návod na součet osobního čísla a stručně rozepsáno, co které číslo do života přináší. Dan Millman má úžasné knihy.

14.10.2014

Sama sebouSama sebouLisa Renee Jones

Pokračování slabší než 1.díl. Hodnotím detektivní zápletku. Některá místa děje se zbytečně táhnou do několika stran. Mám pocit, že mi příběh nenabízí nic nového. Chvílemi se nudím. Spíše dočtu z povinnosti.

22.09.2014

V tvojí kůžiV tvojí kůžiLisa Renee Jones

Docela zajímavá knížka. nadchlo mne téma tajemnosti deníků. Trochu ve stylu 50 odstínů šedi. Mrzí mne, že je kniha rozdělená do 3. dílů. Myslím, že by postačil jeden trochu silnější svazek. Poslední dobou vychází díl za dílem a čtení ve mne budí dojem, že nemám knihu nikdy dočtenou. To ti autoři neumí napsat jednu knihu a pak další s jiným tématem???

26.07.2014

AlchymistaAlchymistaPaulo Coelho

Nádherný, dobře čtivý příběh. Nezklamal. Jde o kouzelnou cestu po které putujeme životem i my. V této malé knížce naleznete spousty nádherných myšlenek, které Vás probudí do života. Paolo Coelho je mistr slova. Do zdánlivě jedoduchého pohádkově laděného příběhu vložil spousty nádherných životních pravd.

01.04.2014

ElixírElixírAlma Katsu

Nádherná kniha. přečetla jsem jí během pár dní a nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Je škoda, že musíme čekat dlouhou dobu na vydání 2. dílu.

02.03.2014