Landys Landys komentáře u knih

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Priznam se, ze mam ohledne knizky smisene pocity. Styl psani mi vadil. Detstvi me strasne nebavilo, rikala jsem si, proc se to vsechno popisuje. Ale postupem to proste do sebe vsechno zapadne a Zuzanim pribeh je zajimavy! Hanus je nesnesitelnej a nad koncem jsem rekla jenom hm. :D

02.06.2022 4 z 5

Čas žít, čas umírat Čas žít, čas umírat Erich Maria Remarque (p)

Tahle knizka si rozhodne zaslouzi vice jak 5 hvezd. V pameti mi utkvela jedna veta - Snad bychom meli min valek, kdyby jeden druheho nechtel porad tak durazne presvedcovat o sve vlastni pravde. Bohuzel to plati i v dnesni dobe.

23.05.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Nemuzu jinak nez 5 hvezd. Tema super, zpracovano skvele.

11.04.2022 5 z 5

Mama milovala Gabčíka Mama milovala Gabčíka Veronika Homolová Tóthová

Kdyz jsem knizku zacala cist, byla jsem trochu skepiticka. Jelikoz jsem predtim cetla Dva proti risi (Povazuji za nejlepsi knihu na toto tema.), rekla jsem si, ze uz me nemuze vlastne nic prekvapit. Ale naopak kniha me uplne dostala. Milostny vztah mi tam proste skvele zapadnul. A cast kdy se dovidame, co se deje s lidmi, kteri pomahali parasutistum, me dohnala k slzam. Smekam opravdu!

22.03.2022 5 z 5

Ztraceni na Everestu Ztraceni na Everestu Milan Vranka

I kdyz uz od zacatku vite, jak to skonci, stejne vas to dostane. Moc smutne. Nicmene styl knizky, vypraveni atd. me proste nejak neuchvatilo.

24.11.2021 3 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Druhy dil super super super!

07.11.2021 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

První díl trošku slabší, ale zatím nemohu tvrdit, že příběh Eriky byl lepší. Těším se na další díly.

28.10.2021 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Jako čerstvá matka asi přestávám číst tyhle knížky. Velmi smutný příběh.

18.07.2021 4 z 5

Strach Strach Jozef Karika

Skvely dej. Hltala jsem kazdou stranu a fakt jsem se tesila, jak to dopadne a co pak? No nevim, za ten konec davam hvezdu dolu, protoze jsem cekala nejakou silenou mordovacku a pak prislo, co prislo no...

07.06.2020 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Zacatek me neskutecne nudil, za to davam jednu hvezdu dolu. Pak to zaclo byt neskutecne zajimave. Pohled do minulosti super. Urcite si prectu dalsi dily...

27.05.2020 4 z 5

Myši Myši Gordon Reece

No to byla nuda. Mozna, ze kdyby mi bylo o 15 let min, tak me to bude bavit.

30.04.2020 2 z 5

Gestapo Gestapo Sven Hassel (p)

Me knizka moc nezaujala..Zacatek super,boje na fronte a pak se knizka prenese do pro me nudneho vypraveni o kasarnach, hospode a kseftech. Zachrana je pak trochu porucik Ohlsen, ale to je asi tak vse...

16.04.2020 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Posledni knizka s Erikou, jsem z toho smutna, nebudu lhat. Knizka me bavila jako vsechny predesle dily. SPOILER
Proc to takhle blbe skoncilo s Erikou a Petersonem? Ja jim tak fandila! Mozna me to vic zajimalo, nez kdo je vrah :D

19.03.2020 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Za me trochu slabsi dil, nez predesle.

11.03.2020 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Jako sorry ale ted min. pul roku nejdu do lesa na zadnou procházku! Knizka byla super a je mi jedno jestli je to fake nebo se tak skutecne deje, me to dostalo. Od druhy poloviny jsem se fakt bala. Tohle mi bude lezet v hlave jeste dlouho.

03.03.2020 5 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Priznam se, ze jsem knizku koupila kvuli obalu a pri prvnich strankach jsem fakt litovala, ze jsem zase vyhodila zbytecne prachy. Ale ty voleee ta knizka je narez! Chvilema jsem se fakt bala a inspirovano podle skutecne udalosti? Uz nikdy nejedu na Sumavu!

18.02.2020 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opet skvele!

19.01.2020 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tenhle dil me neskutecne bavil! Erika me bavi cim dal vic :)

06.01.2020 5 z 5

Skleněné peklo Skleněné peklo Thomas N. Scortia

Jezis ten zacatek me silene nudil. Myslela jsem, ze kvuli tomu fakt knizku nedoctu. Ale pak se to rozjelo a za me super napinavy pribeh!

05.01.2020 4 z 5

Případ Collini Případ Collini Ferdinand Von Schirach

Knizka neni spatna, ale vtahlo me to az skoro konci. A z konce jsem tebe byla pekne zklamana, ja mu tak fandila :D

12.11.2019 3 z 5