Případ Collini

Fabrizio Collini nedávno odešel do důchodu. Je to tichý, nenápadný muž a nic nenasvědčuje tomu, že by dokázal komukoli ublížit. A přesto v jednom z nejluxusnějších berlínských hotelů brutálním způsobem zavraždí významného průmyslníka. Colliniho případ dostane na starost Caspar Leinen, mladý obhájce, který touží zahájit kariéru verdiktem „nevinen“. Brzy se ale objeví komplikace. Collini se k vraždě sice přizná, zároveň však odmítá prozradit svůj motiv a s kýmkoli mluvit. Leinen při pátrání po důvodech vraždy zjistí, že on sám má s obětí osobní pouto, a současně odhalí strašlivou pravdu o německém právním systému. Ale kolik je toho ochoten obětovat, aby tuto pravdu vynesl na světlo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/365444/pripad-collini-nBG-365444.jpg 4.69
Originální název:

Der Fall Collini (2011)

Žánr:
Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Host
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
Boboking
01. června

Říkat této knize detektivka, či thriller, je myslím na škodu. Není to ani jedno z toho. Je to skvěle napsaný příběh na téma spravedlnosti a pomsty. A ten konec... Fakt ten zákon existuje??

hs777
27. dubna

Přečetla jsem za necelé dvě hodiny, ale přemýšlela o ní o mnohem déle. Je ten, kdo zabije, vždycky jen vrah ? A ten, který je zabit, jen oběť? Co bych udělala já? Bez spoilerů nemohu napsat víc a mohu doporučit k přečtení.


Autor a jeho další knihy

Ferdinand Von Schirach

Ferdinand Von Schirach
německá, 1964

Uživatelé mají knihu

v Přečtených11x
v Doporučených1x
v Knihotéce5x
v Chystám se číst26x
v Chci si koupit2x
v dalších seznamech1x