Lalina3 Lalina3 komentáře u knih

Přítelkyně Přítelkyně Táňa Keleová-Vasilková

Naprosto vše, co se zde stane, je zmíněno v anotaci. Vše.

Chybí mi autorčin náboj. Ale jinak se kniha velmi dobře četla, oddechovka, která navodí vánoční atmosféru a potěší na duši.

12.11.2017 4 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Jako u prvního dílu, kniha se mi líbila!
Nic jsem od ní nečekala, ale tentokrát jsem dostala o trošičku víc než v předchozí knize. Měsíc na Havaji byl...speciální, sice až moc sexu (zatím snad...skoro nejvíc?), ale bylo tam cosi hlubokomyslného.
Na konci jsem uctívala autorku, že sem dala trochu toho dramatu, i když samozřejmě, princ na bílém koni nesměl chybět!
Nemůžu se dočkat třetího dílu, kniha je vážně hodně čtivá a jendoduše vás chytne.

Doporučuji, ale nedělejte si naděje na kvalitní knihu...prostě čtěte a nepřemýšlejte.

22.10.2017 5 z 5

Krásné pokračování.
Nečekejte od této knihy nějaké extrémní zápletky, rozuzlení s dechem napnutým.
Je to romantická oddychovka, která je originální a velmi čtivá. Čtení jsem si užívala, stejně jako první díl. Hodně situací mě rozesmalo, při čtení jsem se vážně hodila do pohody.
Krásné, oddechové, originální, čtivé a hlavně vtipné. Chvílemi zde byly i napínavé části, které ale i tak dopadly dobře. :) Na konci jsem měla slzy na krajíčku, moje romantická duše si zde opravdu přišla na své.
Velmi doporučuji!

Obálka je luxusní, geniální nápad, grafika velice chválím.

15.08.2017 5 z 5

Květiny pro Lauru Květiny pro Lauru Táňa Keleová-Vasilková

Krásná kniha!
Jako ostatně každá od autorky. Tato byla obzvláště dojemná. Sice jsem nebrečela, ale to mělo na svědomí to, že jsem věděla, že příběh nakonec (jako vždy) dobře dopadne. :)
Krásná oddechovka, která zahřeje u srdíčka.

07.08.2017 5 z 5

Lži Lži Táňa Keleová-Vasilková

Kniha se mně moc líbila. Bylo tu množství překvapivých zvratů, které postupně rozvíjely osobnosti hlavních postav. Konec byl šťastný, ale ne takový ten klasický, kdy potká nového úžasného muže. Dobrý konec může být přece i bez mužů! :D Doporučuji, jako každou knihu od autorky!

SPOILER!!

Moje sympatie si Viktor s Violou v půlce knížky vyměnili a celkově se oba změnili...Viktor k mému překvapení k horšímu, Viola taktéž k mému překvapení k lepšímu.

28.07.2017 5 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Knize jsem se vyhýbala, moc mě nezaujala anotace.
Ale jsem moc ráda, že jsem se do ní nakonec pustila!
Poutavý a strhující děj, který vám nedá pokoj, dokud knihu nedočtete.
Moc doporučuji! :)

-nemohla jsem si nevšimnout, jak se Juliette pořád červenala... :D

12.03.2017 5 z 5

Dračí hnízdo Dračí hnízdo Emily Rodda (p)

Super, opět. :)
Doporučuji. :)

12.03.2017 5 z 5

Divotání Divotání A.G. Howard (p)

Tak tohle byla jízda... :D
Opět úžasná kniha, příčku, na kterou se vyhouplo Šepotání, tahle série neztratila ani tímhle dílem.
Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. ;)

PS: Miluji Morfea!

12.02.2017 5 z 5

Žár Žár Richelle Mead

Opět super! :) Z těch čtyř knih asi nejakčnější, a to se mi líbilo. :)
Nechyběly emoce. :) Seth mě ze začátku samozřejmě štval (jak jsem předpovídala v recenzi na 3.díl :D), ale pak mě štvát přestal.
Ale to, co udělal s Maddií, mě...překvapilo, ale ne pozitivně..
No, i tak super díl, doporučuji, okamžitě se pouštím do dalšího. :)

01.08.2016 5 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Ze začátku byla kniha dobrá. Uprostřed jsem začala uvažovat, jaký mám z té knihy vlastně dojem. Zjistila jsem, že úplně pozitivní není, ale že negativní také ne. Ale i tak jsem četla dál a jsem za to upřímně ráda! Děj se začal rozjíždět a ke konci to dostalo úžasný spád.
Hodně jsem si oblíbila Cartera, až nečekaně moc. :D Ze začátku jsem ho neměla ráda, ale není tak špatný, jak zprvu vypadal. Ke konci se choval..Hezky. :D
Takže celkově tuto knihu hodnotím jako super :) Všem moc doporučuji!

13.07.2016 5 z 5

Prohnilí Římané Prohnilí Římané Terry Deary

Super knížka, doporučuji jako oddechovku na prázdniny. :-)

01.07.2016 5 z 5

Kůň, který si mě vybral Kůň, který si mě vybral Susan Richards

Opravdu dechberoucí příběh..
Trošku jsem si i poplakala, bylo to dojemné :-)
Doporučuji přečíst!

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Celá série byla naprosto luxusní. Obdivuju, že něco takové autor dokázal napsat...
Moc doporučuji. Tento příběh ve vás zůstane navždy :-)

Eldest Eldest Christopher Paolini

Moc doporučuji. Tento příběh ve vás zůstane navždy :-)

Nevítaní Nevítaní Sophie Jordan

Naprosto úchvatná kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem :-)

Přes překážky bez porážky Přes překážky bez porážky Iveta Jebáčková-Lažanská

Super knížka :-) Dokázala bych ji číst pořád dokola :-)

07.03.2016 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Já nevím, to bylo takové nemastné, neslané...

25.03.2024 3 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Kniha se krásně četla, pěkné zápletky, super postavy. Nebyla to žádná pecka, ale super kniha.

15.06.2023 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Jak se taková kniha hodnotí? Mám z ní hlavu ve vysokých otáčkách. Vy celou knihu nedostanete jediné vodítko, naprosto vše vám autorka ze vteřiny na vteřinu vysvětlí na poslední straně... No... Zároveň je to ale extrémně originální a šok na konci se určitě konal. Já nevím. Dát 1*, nebo 5*? Fakt zvláštní kniha.

11.06.2023 3 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Řekněme, že seriál je lepší než kniha... Ale čte se to pěkně.

23.05.2023 4 z 5