lailaj lailaj komentáře u knih

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Četla jsem kvůli výzvě, ale nečekala jsem, ze to bude hrozné a ze se to budu nutit dočíst. Hlavni hrdina je blbec a když se nad tím člověk zamýšlí, tak mu chybí v životě cíl. Relativně brzy vydělal spoustu peněz a mel úspěch a už nic nemusí. Tu slečnu Eriku jsem nepochopila, proč za nim běžela, když to melo byt na truc Alexovi. Vtipna byla situace jeho synů a nakonec ten chlapek s mladou zenou

01.12.2019 odpad!

Ty vyber, kdo přežije Ty vyber, kdo přežije Stephan R. Meier

V hodnoceni knihy jsem dost na vazkach. Četla se dobře, ale ne tak abych se od ni nechtěla odtrhnout. Téma zajímavé, ale přišlo mi ze technické a programove věci jsou vymyšlený do větších podrobností než postavy. A musím souhlasit s ostatními, ten summit tam byt nemusel nebo ne v takovém rozsahu.

28.08.2019 2 z 5

Společnosti Společnosti Josef König

Obálka a snad ani nazev nic nevypovida o obsahu. Příběhy jsou hodně tvrdé a realistické. Líbí se mi odkazy jednoho příběhu na druhý. Nejvíc me dostal příběh o rybaření, ten byl hodně drsný.

07.07.2019 3 z 5

Hlídači Hlídači Neil Spring

teda už dlouho jsem nepotkala knížku, co by se mi takhle nelíbila. Dočetla jsem ji protože jsem neměla co dělat a jinou knížku jsem neměla. Dlouhou dobu je knížka nečtivá, zdlouhavá a nudná. Poslední čtvrtina dostává spád, ale konec je jako z amerického béčkového hororu

04.07.2019 1 z 5

Kindervejce aneb Jak jsem se rozdvojila Kindervejce aneb Jak jsem se rozdvojila Petra Poncarová

Knížka je čtivá a pěkná. Docela vystihuje pocity těhotné ženy. Jen jsem nechápala, že když něco neví, tak se neptá a když se nechce ptát, proč se nekoukne na internet. Jediné, co mi vadilo, byl popis průběhu v porodnici, rodila jsem před 4 roky (taky císařem) a takhle to tam rozhodně neprobíhalo, až na to jídlo, to bylo podobné, i když ne tak strašné. Pokusím se donutit manžela, aby si knížku přečetl, aby mě pochopil

10.05.2019 3 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Dobře napsané, četlo se to jedním dechem, i když člověku to moc dobré nálady nepřineslo, až na ten konec. ten se povedl

10.07.2018 5 z 5

Najděte si svého marťana Najděte si svého marťana Marek Herman

úžasná a inspirující knížka a navíc se dobře čte :-)

15.02.2018 5 z 5

Omámení Omámení Jessica Shirvington

Děj zajímavější, než v prvním díle, ale Violet je mi pořád nesympatická

31.01.2018 3 z 5

Objetí Objetí Jessica Shirvington

knuha je docela čtivá, příběh zajímavý, ale ta hlavní hrdinka, to je bída. vůbec mi nepřišla sympatická

28.01.2018 3 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

super napsané, přečetla jsem to jedním dechem

11.01.2018 5 z 5

Hodiny Hodiny Michael Cunningham

četla jsem díky čtenářské výzvě. Kniha mě nijak zvlášť neoslovila, věrohodné myšlenky mi přišli jen u Laury, u ostatních dvou jsem měla pocit, že žena takhle neuvažuje

13.12.2017 3 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

úžasná knížka.přečetla jsem ji jedním dechem. líbilo se mi, že je psaná z pohledu chlapa, co není žádný citlivka

05.11.2017 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Na začátku jsem si říkala, ježíši, co to je a pak mě kniha úplně pohltila a už nepustila a musela jsem si vzít další díl :-)

01.11.2017 5 z 5

Šachovnice bohů Šachovnice bohů Richelle Mead

Tahle knížka mě dostala, je úžasně čtivá a informace o světě nedostanete vysvětlené počástech jako upřesnění, ale vyplynou z rozhovorů nebo případně úvah jednotlivých postav

25.10.2017 5 z 5

Můří deníky Můří deníky Rachel Klein

Moc mě to nechytlo, ale dočetla jsem to. Na konci jsem měla pocit, že mi něco uniklo a nebyla jsem si jistá, jestli byla hlavní hrdinka cvok, lehce paranoidní nebo se mělo jednat o fantasy s upíry. Nakonec ani nevím, jestli ty postavy umřely a nebo si to hl. hrdinka vymyslela a jestli Ernesa byla skutečná nebo jen část podvědomí hlavní hrdinky

08.10.2017 2 z 5

Sapphique Sapphique Catherine Fisher

četla jsem jen tenhle díl a až tak moc mě nenadchl, přišlo mi to takové roztahané, ale konec byl velmi strhující a ten se mi moc líbil

17.07.2017 3 z 5

Porodní bába na Syltu Porodní bába na Syltu Gisa Pauly

upřímně nechápu, kde knížka nabrala tolik procent. Knížka mi nepřišla čtivá, jednání některých postav mi nepřišlo moc věrohodné. A u konce mi přišlo, že autorka se pokouší o poetický konec, což se ke zbytku knihy moc nehodilo.

09.07.2017 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

kniha je čtivá. Tak nějak jsem tušila, kdo je vrah, ale na důvod jsem nepřišla. Důležité bylo všímat si data na začátku kapitoly, aby se v tom dobře orientovalo, ale na to se dalo zvyknout

08.03.2017 4 z 5

Born to Run - Zrozeni k běhu Born to Run - Zrozeni k běhu Christopher McDougall

úplně se mi chtělo vyběhnout ven a běhat. Líbila se mi zmínka o Zátopkovi obzvlášť proto, že spisovatel je američan. Občas bych nejradši některé věci přeskočila, abych se dozvěděla průběh a výsledek závodu, ale vsuvky mimo příběh byly informativní a nutili člověka k zamyšlení

14.11.2016 5 z 5

knížka se mi četla úžasně. Je pravda, že tomu chybí hloubka, Rona jsem moc nepochopila, Malfoy st. je nějak sentimentální

14.11.2016 4 z 5