Najděte si svého marťana přehled

Najděte si svého marťana
https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107623/bmid_najdete-si-sveho-martana-tjt-107623.png 4 816 816

Kniha je napsána vlídně a srozumitelně. Objevíte v ní svěží pohledy a úvahy z oblasti psychologie a mezilidských vztahů. Dozvíte se informace, o kterých s překvapením zjistíte, že je prostě potřebujete k tomu, abyste mohli vést spokojený život. Text je silný a naléhavý a zejména vás zaujme to, s jakým citem autor popisuje svět malých dětí; jeho pojetí je sympatickou pozvánkou do světa dětské psychiky. Zajímavou pointou je tvrzení, že každý dospělý v sobě nosí malé dítě, svého marťana, který o něm ví všechno. A že cestou ke spokojenému životu je právě umění naslouchat onomu vnitřnímu hlasu, na který mnoho z vás už dávno zapomnělo.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Najděte si svého marťana. Přihlašte se a napište ho.

Hanapo
24.04.2024 5 z 5

To je přesně ta kniha, kterou se hodí mít doma v knihovně a jednou za nějakou dobu si ji vytáhnout a přečíst znovu :) Četla jsem ji už 2x a určitě ne naposledy - jednou bych se chtěla přinutit vzít do ruky tužku a papír a na všechny otázky si opravdu odpovědět :)

Hoblinka
03.03.2024 5 z 5

Zpočátku jsem se nemohla začíst, ale pak to nabralo grády.

roso.mak
21.01.2024 odpad!

Zde je můj původní komentář, tak jak jsem ho sepsala předtím, než jsem zjistila, že autor je pěkný kretén:

"Jedina kniha, kterou potrebujete přečíst o výchově dětí.
Jediná kniha, kterou potřebujete přečíst o seberozvoji.
Jedina kniha, kterou potřebujete přečíst na téma: "jak být šťastný".

Tohle všechno tam je. Dobře zpracované s odrážkami, zvýrazněním a vším co si můžete přát, aby se to dobře četlo."

všechny komentáře

Související novinky (3)

Žebříček nejprodávanějších eknih (květen)

07.06.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (duben)

04.05.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (březen)

05.04.2017

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Najděte si svého marťana v seznamech

v Přečtených1 253x
ve Čtenářské výzvě290x