Kindervejce aneb Jak jsem se rozdvojila

Kindervejce aneb Jak jsem se rozdvojila

Hlavní hrdinka je moderní žena, která má všechno kromě vlastního potomka. Jednou však jí začnou biologické hodiny tikat s obří intenzitou a ona poznává, že vše, co má, je ničím proti tomu, co postrádá. Postupně ji však tahle nová životní etapa zcela pohltí. Početí jejího potomka provází celá řada peripetií způsobených vlastní netrpělivostí a také fenoménem dnešní doby, kdy se vše „řeší“ a plánuje, často ke škodě věci. V tom samém duchu prožívá i těhotenství a její partner to nese někdy s porozuměním, jindy se vztekem. Jejich vztah prodělává všechna typická kritická období vztahů, které mají podobný problém, ale hlavní hrdinka se naštěstí dokáže nad tyto peripetie povznést a vypráví o nich s notnou dávkou humoru a nadsázky....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/370442/kindervejce-aneb-jak-jsem-se-rozdvo-2vM-370442.jpg 3.26
Humor, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Brána

Anthea402
28. březnaodpad!

Výborná kniha, ctive napsaná.

flanky

Velice svižný rozjezd ženy, která usilovně chtěla dítě, když jí to nešlo hned, naplánovala si spoustu aktivit, načež až nyní samozřejmě otěhotněla. Kniha je skvělým popisem stavů těhotných, ačkoli spíše se zaměřením na různá negativa. Nicméně mnohokrát jsem se bavil a zasmál. Konec byl ale poměrně nevýrazný. Čím více se blížil porod, tím více ustupovalo popisování vlastních stavů a rozmáhaly se stížnosti na okolí, zdravotní personál či gynekologa. Škoda, že autorka nezůstala spíše u popisu samotných stavů těhotných, zde působila věrohodněji a uvolněněji.

TessaJean

Dlouho jsem nečetla knihu u které bych se takhle zasmála! :D Nejen že je velice vtipně napsaná, ale i velice čtivá, upřímná a pravdivá. Četla jsem ji snad všude. Zároveň kniha také znázorňuje dnešní uspěchanou dobu, kdy existuje již tolik vymožeností pro dítě a sama matka neví co má koupit dřív, z čehož je akorát ve stresu. :)

Illaa

Tentokrát jsem zvolila úplně jiný žánr, než normálně čtu. Nelituji. Kniha se četla svižným tempem, humorem (někdy až sarkastickým) se určitě nešetřilo. Četbu této knihy bych určitě nedoporučila nastávajícím matkám, leckdy se totiž popis všech předporodních strastí stává trochu odrazujícím prvkem k založení vlastní rodiny.

Petra Poncarová

Petra Poncarová