Laf Laf komentáře u knih

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

Byla jsem z knihy trochu zklamaná. Očekávala jsem, že kniha bude pokračovat, kde skončil první díl, ale místo toho děj skočil zase na začátek, kdy všechno vypuklo. Líbilo by se mi to víc, kdyby děj v knihách šel víc za sebou než na přeskáčku. Navíc je v příběhu zahrnuto tolik postav, že je těžké se orientovat, kdo je kdo. Nejlepší z celé knihy byl závěr, kde se to rozjelo, jinak po celou knihu se to vleklo až na pár akčnějších momentů. Pokračování, i přes všechny zápory, se mi poměrně líbilo. Mohlo to dopadnout hůř :)

21.03.2024 4 z 5

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

Kniha mne neskutečně bavila. Je hodně nabušená humorem a korunu tomu všemu nasazuje asistenční pes. Sice je tady romantická linka předvídatelná, ale to mi vůbec nevadilo a mnohonásobně to překonalo moje očekávání. Kniha se povedla a vřele doporučuji. Chtělo by to víc takových humorných knih :)

14.03.2024 5 z 5

Vůně krve Vůně krve Ulrike Schweikert

Díky anotaci jsem měla asi velká očekávání, protože z knihy jsem docela zklamaná. Čekala jsem nějakou zajímavou detektivní zápletku, ale tu jsem tady nenašla. A upír Peter mi do toho nějak úplně neseděl. Nápad na knihu dobrý, jen to zpracování se mi nelíbilo. A navíc tam bylo spoustu zbytečné omáčky. Z celé knihy bylo nejlepších asi posledních 50 stran, kde to konečně nabralo nějaké obrátky a něco se začalo dít.

06.03.2024 3 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Příjemná oddechovka pro volný čas. Dobře se mi to četlo a rychle utíkalo. A vtipné momenty? Těch jsem se také dočkala. A navíc kniha splnila má očekávání. Za přečtení to opravdu stojí :)

03.03.2024 4 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Na to, jak jsem se bála do knihy pustit, teď jen lituji, že jsem ji tak dlouho odkládala. Hned mne chytla a čtení mne opravdu bavilo. A nechybělo ani mnoho sarkastických a vtipných hlášek, že jsem neměla ani čas se u knihy začít nudit a jednotlivé stránky jsem úplně hltala. Za mne musím říci, že kniha se vážně povedla. Vřele doporučuji :)

18.02.2024 5 z 5

Přechod Přechod Justin Cronin

Kniha je poměrně rozsáhlá a určitě je lepší číst ji v kuse než po pár stránkách. Děje se tam toho opravdu dost a pro mne to byla zase jedna dobrá postapo kniha, která mne bavila. Skvěle vykreslený život lidí, co musí dělat pro přežití a nakonec cesta po zničeném a opuštěném kraji. A "upíři" jsou tady pojatí trochu jinak, což bylo osvěžující. Kniha za přečtení stojí.

17.02.2024 5 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

Neměla jsem žádná velká očekávání, ale kniha mne chytla již od začátku a bavila až do konce. Krásný příběh pro klidné večery. Mohu vřele doporučit.

28.01.2024 4 z 5

Šifra Šifra Isabella Maldonado

Kniha mne překvapila. Děj rychle a plynule utíká, že jsem se ani nenadála a byla jsem skoro u konce. Je to taky pěkně napínavá kniha a postavy do příběhu prostě sedly. Jsem ráda, že jsem ji konečně přečetla. Vřele mohu doporučit.

25.01.2024 5 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Ani nevím proč jsem se této knize tak dlouho vyhýbala. Hned od začátku mne to chytlo a bavilo až do konce. Příběh pěkně utíkal a než jsem se nadála, už jsem otáčela poslední stránky. Hlavní postavy byly skvěle vykreslené, i to jiskření mezi nimi. Sice mi v příběhu něco přišlo vysvětlené jen na povrchu, ale možná něco bude více rozebráno v dalších dílech. Celkově kniha mnohonásobně naplnila moje očekávání. Líbila se mi. Doporučuji :)

17.01.2024 5 z 5

Manželství pro jednoho Manželství pro jednoho Ella Maise

Po knize jsem sáhla, protože mne zaujala anotace, ale i tak jsem si nedokázala představit, co mne čeká. Ale byla jsem mile překvapená, jak mne kniha bavila. Sice důvod, proč si hráli na manželé, mi přišel trochu přitažený za vlasy, ale alespoň to bylo nové a neočtené. Líbilo se mi, jak hlavní postavy k sobě pomalu nacházeli cestu a mezitím se objevilo i pár vtipných momentů. Knihu mohu doporučit. Za přečtení to stojí :)

13.01.2024 4 z 5

Kniha je poutavá a pěkně zpracovaná, že se čte sama. Bylo poučné číst o tom, jak to skutečně funguje při takové práci a co všechno to obnáší. Díky knize jsem se dozvěděla zase něco nového. Rozhodně to stojí za to.

05.01.2024 5 z 5

Jiskřivý idol Jiskřivý idol Katee Robert

Přidávám se k názorům, že tento díl byl lepší než ten první. Příběh plynule utíkal. Líbila se mi dynamika mezi hlavními postavami. A hlavně v knize nechyběly nějaké mocenské hry. Kniha splnila má očekávání a těším se na pokračování.

01.01.2024 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Tenhle díl mne opravdu bavil. Hodně jsem se u něho nasmála. A první setkání Tristana s jejími dětmi? To bylo k popukání. A jsem ráda, že tam dost hráli hlavní roli i její synové, že nebyli odsunuti do pozadí. Celá kniha se mi líbila a ráda jsem se k ní vracela, abych se dozvěděla, co na další stránce čeká hlavní hrdiny. Zatím asi pro mne nejlepší kniha od této autorky. Vřele doporučuji.

26.12.2023 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Nejlepší díl z celé série. Konečně víc akce a víc všeho. Četlo se to velmi dobře, jenom ten konec mi přišel trochu uspěchaný, ale i tak to bylo skvělé a napínavé. Za přečtení to stojí :)

19.12.2023 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Kniha se mi líbila. Četlo se to dobře a než jsem se nadála, už jsem dočítala poslední stránky. Škoda, že "vyšetřování" nebylo víc propracované a vše bylo rychle vyřešeno, ale i tak to bylo super odpočinkové čtení. Mohu jen doporučit :)

05.12.2023 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Pokračování se povedlo. Sice je tam méně akce, ale za to více překvapivých zvratů a celý příběh se víc zamotává. Rozuzlení bude asi jízda. Za přečtení to stojí :)

03.12.2023 4 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kniha nebyla špatná, i když jsem čekala více akce. Tento díl mi přišel spíše jako seznamovací s postavami a jak uvažují. Teprve druhá část knihy se pořádně rozjela a konečně to začalo být mnohem více zajímavé a akčnější. Tak snad pokračování bude lepší. Zůstalo spoustu nezodpovězených otázek a pořád čekám na nějaké to wau :)

23.11.2023 4 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Skvělá oddechovka plná humoru. Hodně se mi líbil začátek, kdy spolu víc "bojovali". Také jsem čekala, že větší část děje bude vyprávěna z prostředí Španělska. Trochu mne mrzelo, že ten začátek celé knize nasadil vysokou laťku a čekala jsem, že to takové bude celou knihu, ale potom mi přišlo, že to trochu upadá a dynamika se zpomaluje. Závěr to celé zase vylepšil. I přesto všechno se mi kniha líbila a je to tak na 4,5/5*. Rozhodně to za to stojí.

15.11.2023 4 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Pěkné pokračování, kdy museli překonávat další překážky. Líbilo se mi na tom to, že se objevili i postavy z BAM. Krásně se příběh propojil. Za přečtení to stojí :)

10.11.2023 4 z 5

Líbej mě, když spím Líbej mě, když spím Linda S. Howington

Parádní kniha plná napětí od začátku do konce a nechybí ani romantika. Líbilo se mi to. Jen bych ten konec uvítala delší, ale co už. I tak to za to stálo. Vřele doporučuji.

07.11.2023 5 z 5