Kukicka Kukicka komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak tohle bylo husty. Colleen je fenomenalni spisovatelka a jedina z meho repertoaru ve me dokaze vyvolat to, ze je mi uplne zle od zaludku, tecou mi slzy proudem nebo v tomto pripade i to, ze jsem se na jednu stranu nemohla od knihy odtrhnout, ale na druhou stranu jsem se uplne bala cist dal. Detektivek a trilleru jsem cetla par a moc me nikdy neoslovily i kdyz jsem se snazila vybirat ty s hodne vysokym hodnocenim, abych tomu prisla na chut a pak si prectu tohle a udela to semnou presne to, co asi ma. Uz bych si ale knihu znovu neprecetla, protoze brrr a hlavne ten konec... Priste poprosim nejakou hodne velkou romantiku, protoze tohle budu chvili rozdychavat

04.06.2020 5 z 5

Medzi dvoma mužmi Medzi dvoma mužmi Katarína Harmatová

Byla jsem mile prekvapena. Nevim proc, ale ceske a slovenske autory nectu casto, ale zde mne velmi zaujala anotace. Ta je ale malinko klamava, jelikoz pod slovem nejlepsi kamarad si predstavuju nekoho jineho, nez stamgastu z baru o kterem skoro nic nevim :-D. Kniha se cetla dobre, ale je zde znat, ze se jedna o prvotinu a chybi zde takova lehkost psani a nektere dialogy nebo myslenky na me pusobily asi tak, jak kdyz jsem se ja snazila neco na silu napsat do hodin literatury. Libilo se mi, jak se autorka snazila celou dobu drzet divaka v napeti, kde je zakopany pes, i kdyz je to vlastne kazdemu skoro od zacatku jasne, ale drzi vas to v napeti, ze co kdyby to bylo neco necekaneho. Dale se mi libilo, ze autorka dokazala pribeh podat tak, ze jsem prozivala emoce spolu s hrdiny. Mozna by se zde hodilo, kdyby byl pribeh obcas psan i z pohledu Nicka, protoze to jak on se citil, jak to prozival a kdy doslo k nejakemu zvratu by mohlo knize zase dodat vetsi ctivost a propracovanost celeho pribehu. V konecnem vysledku 3 hvezdy a to v mem hodnoceni maji dobre knihy, takze preji autorce mnoho stesti pri dalsi knize

02.06.2020 3 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Byla to hezka trilogie. Za me rozhodne vede prvni dil, ale vsechny dily se cetly samy. Bylo to plne skadleni, humoru, lasky, vzruseni, sexu, ale take sily pratelstvi a rodiny. Az me trochu mrzi, ze nebylo bratru vic a je konec

31.05.2020 4 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

I presto, ze slo o stale se dokola opakujici otrepane tema pohledneho, bohateho sefa a jeho asistentky, tak jsem si knihu neskutecne uzila a cetlo se to jedna radost. V Databazi knih mi chybi moznost dat pul hvezdy. Dala bych 4,5*, ale jelikoz 4 je malo, tak davam 5. Vic takovych knih

21.05.2020 5 z 5

Nemali by sme Nemali by sme Vi Keeland

Nebylo to spatne, ale Vi to umi lepe :-)

21.05.2020 3 z 5

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

Cetlo se to dobre, ale strasne mi tam chybel nejaky prolog. Vubec jsem nepochopila v jakem svete zije, jak to tam funguje, co znamenaji ty vlny magie, jaky je vlastne rok. Na jednu stranu tam bylo moderni kasino, nobl restaurace, ale jezdila po silnicich na koni...

18.05.2020 3 z 5

Někdo to rád skotské Někdo to rád skotské Suzanne Enoch

Za me nejslabsi dil serie. Nefungovalo mi to nejak cele dohromady. Bylo to takove jednotvarne. Cely pribeh se odehraval temer na jednom miste. Po precteni se bohuzel nedostavil ten prijemny pocit, ktery u knih tohoto typy ocekavam...

11.05.2020 2 z 5

Riskantná hra Riskantná hra Martina Jakubová

Ja jsem mile prekvapena. Moje prvni kniha od autorky, takze jsem nevedela co cekat. Neoriginalita pribehu sef a asistentka me ale nepusti k vyssimu hodnoceni. Je to oddechova jednohubka s trochu drzou a sveraznou hlavni hrdinkou, ktera nema stesti na chlapy. Emoce ke me pres stranky nejak neprestoupily ani necekejte neco z ceho si sednete na zadek, ale pribeh pekne plynul. Ceka vas trocha humoru a spetka erotiky. Co je ale velice zajimave, tak mam pocit, ze skoro do pulky knihy jsem nevedela, jak se hlavni hrdinka jmenovala krestnim jmenem :-D a v cele knize je snad jeji jmeno zmineno jen jednou

04.05.2020 3 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Bylo to mile, svizne, svezi, vtipne. Kulti me nejak zvlast neoslovil, ale Gaby a Sasa me bavili. Gaby byla hodne otrla, protoze me osobne by tedy nikdo na takove turne nedostal :-D. Sprchovani na benzinkach, brrr a jeste autobus plny chlapu a spat s nima na palandach na jednom miste.

30.04.2020 4 z 5

Protivníci Protivníci Marissa Meyer

Druhy dil me bavil o poznani vice, nez prvni a poslednich 100 stran jsem hltala. Bylo to napinave a plne zvratu. Za nejakych 14 dni ma vyjit posledni dil, takze jsem moc zvedava, jak z toho Nova vybrusli a jak to vse dopadne

29.04.2020 4 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Byly casti, ktere me moc nebavily a casti, ktere jsem hltala. Bohuzel tech nebylo tolik. Do poloviny knihy se nedelo skoro nic. Bylo to celkove takove rozvlekle a mohlo to byt asi o tretinu kratsi. Miluji Marvelovky a hodne schopnosti bylo prebrano odjinud a nebo jen trochu upraveno a za to davam body take dolu. Jsem ale zvedava, jak se bude pribeh vyvijet dal, takze dalsi dil si prectu

26.04.2020 2 z 5

Dědictví Dědictví E. E. Holmes

V ramci sveho zanru, coz je fantasy pro deti a mladez, to bylo skvele. Cetlo se to samo, hlavni hrdinka mi byla moc sympaticka, moc me bavily jeji sarkasticke hlasky. Spetka romantiky, napeti a ke konci i zvrat, ktery jsem necekala. Ja jsem spokojena moc a dalsi dily si urcite prectu

24.04.2020 4 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Bylo to moc mile a roztomile. Hlavne prvni pulka, ktera se mi asi libila trochu vic. Druha pulka uz pro me byla vic emotivni a i slzicky ukaply. Uz ted se tesim na dalsi dil s profesorem literatury Nolanem...

19.04.2020 4 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Autor si jede stale to svoje. Je to jeho klasika. Prectete to za odpoledne, neurazi Vas to, ale ani nenadchne. Prectete si to, reknete si, bylo to dobry, fajn, odpocinkovy a druhy den se Vam to vykouri z hlavy. Knihy asi ctu hlavne proto, ze to pise chlap. Kdyz se nad tim zamyslim, tak v jeho knihach je to takove prime. Zenske vse pitvaji, casto dochazi k nedorozumenim, spekulacim, ale jeho knihy jsou v tomto jine, jednodussi. Proste chlapi :-D

16.04.2020 3 z 5

Den, kdy jsem zahlídla lásku Den, kdy jsem zahlídla lásku Josie Silver

Ani si nepamatuji jestli se mi nekdy stalo, ze vlastne nevim, jak knihu ohodnotit a zda se mi vlastne libila. Dokonce jsem si dala nekolik dni na rozmyslenou. Prvni dobra zprava je, ze si pribeh stale pamatuji a premyslim o nem. Kniha se cetla velmi dobre, ale kde u me nastava ta nerozhodnost je samotny pribeh. Souhlasim tu s nekterymi nazory, ze konec byl moc Hollywoodsky, na to jak se kniha vyvijela, ze proc si to vsechno nerekli uz pred 200 stranami... Co se tyka Jacka, tak ze zacatku to byl takovy sympatak a pak se v nekterych situacich opravdu choval jak hazl, ale vedel to o sobe, coz ho mozna trochu omlouva. Take jeho promiskuitni chovani mi mozna nesedelo, obzvlaste, kdyz miluju nekoho jineho, ale nakonec mozna ja jsem ta ze stare skoly a takhle to asi i chodi a dalo by se rict, ze to je pribeh ze zivota. Kdyz si to po sobe ctu, tak to asi vyzniva, ze se mi to nelibilo, ale to neni pravda nebo alespon myslim :-D. Chvili jsem si rikala dam 3*, pak zase 4*, pak 2*. Kdo vaha nad prectenim, tak mu asi ma recenze moc nepomuze :-D. Precteni ale vlastne vubec nelituji.

16.04.2020

Hra Hra Elle Kennedy

Za me nejlepsi dil serie. Moc jsem se bavila a moc jsem si to uzila. Uz ted se tesim na pribeh Conora

09.04.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Sla jsem do toho s tim, ze to bude zrejme pekna traparna :-D. O to vic me prekvapilo, ze me to vlastne bavilo a v nekterych castech jsem se i s chuti zasmala. Je to spise 3,5*, ale oddechovka paradni. Pribeh pekne plynul, zadny preslazeny cukrkandl, erotiky tak akorat, postavy fajn

08.04.2020 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Musim rict, ze po prvnich hodnocenich a komentarich jsem se uplne bala do knihy pustit, ale bylo to neopodstatnene. Kniha pro me sice nebyla tak dobra jako Kontrakt, ale rozhodne jsem se u knihy nenudila. Je to jednohubka, ktera potesi romanticke dusicky a urcite neurazi

01.04.2020 3 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Uz od prvni kapitoly jsem vedela, ze me kniha zaujala a je to presne moje krevni skupina. Ten styl psani, to jak autorka dokaze davkovat a zprostredkovat pribeh, emoce, jiskreni, vzruseni... Za co ale ubiram pul hvezdy je pro me naprosto nerealny a nesmyslny dobrovolny vyber zivotniho stylu Sky. Kdo, kdyz ma spousty penez na uctu se uchyli k necemu tak extremnimu? Zalozim si treba tajny ucet, ke kteremu nikdo nema pristup, kdyz nechci byt odhalena, ale chapu, ze potom by musel byt pribeh postaven trochu jinak, jelikoz Killian by na ni v pocatku nemel paky. I pres to se mi kniha libila, precetla jsem si ji s chuti a hltala kazde slovo

29.03.2020 5 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Od knihy Nabijec marne cekam na nejakou pecku a zase jsem se nedockala. Bylo to ale trochu lepsi, nez druhy dil serie. Bohuzel ale uvazuju, ze autorku vyskrtnu z oblibenych, coz vypovida vse o mem rozpolozeni. Kazda autorka ma svetle i horsi chvilky, ale kdyz se vse odehrava porad v jedne prumerne hladine, tak me to prestava bavit.

28.03.2020 3 z 5