Kubajzz Kubajzz komentáře u knih

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Opět poslechnuto jako audiokniha, zase super díl skvělé série. Rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

19.06.2022 5 z 5

Mstitel Mstitel Jan-Erik Fjell

Super série, zápletka perfektní a závěr mě dost překvapil. Jdu objednat další díl :-) Rozhodně doporučuji.

09.06.2022 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Poslechnuto jako audiokniha a bylo to super, sem zvědavý, jestli se vražedkyně objeví v dalším díle :-) Rozhodně doporučuji

08.06.2022 4 z 5

Mrtví umí mluvit Mrtví umí mluvit A.K. Turner

Hodně zajímavý námět. Knížka se mi četla dobře, nechybí napětí a má to spád. Rozhodně doporučuji.

21.05.2022 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Musím zhodnotit, že asi zatím nejlepší díl ze série. Určitě doporučuji.

21.05.2022 5 z 5

Lov Lov Bernard Minier

No nevím, knížka mě už od začátku nesedla. Buď jsem si na styl autorova psaní odvykl, nebo nevím. Za mě tedy nejslabší titul, který jsem od něj četl :-(

09.05.2022 2 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Tak za mě nejlepší díl, a konec hodně překvapil. Nedalo se od knížky odtrhnout. Rozhodně doporučuji.

04.05.2022 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Tak musím se přiznat, že jsem to měl rozečtené trochu déle ale druhou polovinu knihy jsem přelouskal za dnešek a super. Rozhodně doporučuji a už se těším na Kurátora.

22.04.2022 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Poslechnuto jako audiokniha. Začátek byl rozvláčný ale postupně se to zlepšovalo a konec mě docela překvapil. Rozhodně doporučuji

21.04.2022 4 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Poslechnuto jako audiokniha a líbilo se. Pěkně temná knížka:-) Doporučuji

10.04.2022 4 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

Četlo se to pēknē, za mě je to spíš povídka. Určitē stojí za to si ji přečíst.

01.04.2022 3 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Knížka je napínavá, děj má spád, příběh se vyvíjí a je jasné že bude další pokračování. Líbilo se mi, že celou dobu není jasné, kdo by Balzamovač mohl být, nikdo o tom nemá ani potuchy a pak najednou bum a hned se ví kdo to je... Konec mi přišel trochu uspěchaný....

28.03.2022 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Poslechnuto jako audiokniha. Viděl jsem stejnojmenný film ale knížka byla stopro lepší. Dobrý thriller, kde chvílemi nevíte, kdo tedy má vlastně pravdu a kdo lže. Rozhodně doporučuji k přečtení.

18.03.2022 4 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

První díl byl super, ale za sebe musím říct, že tohle se četlo samo. Děj byl super, téma taky (sám pár tetování mám) a musím říct, že závěr překvapil. Rozhodně doporučuji a jdu na Balzamovače :-)

05.03.2022 5 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Nebylo to špatné, trochu mě to připomnělo filmy jako Stopař, Hory mají oči a podobně :-) Ale za mě dobrý a doporučuji.

28.02.2022 4 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Hodně zajímavá knížka. Napadá mě, jestli by dívky po tom masakru byly schopny komunikovat.... Ale jinak dobré, jen jsem konec předpokládal. Ale rozhodně doporučuji

18.02.2022 4 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Poslechnuto jako audiokniha a kniha mě fakt zaujala. Ale konec jsem trošku předpokládal :-) Rozhodně ale knížku doporučuji k přečtení.

10.02.2022 4 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Jako vždy super. A skvělý nápad napsat, jak to vlastně všechno začalo :-) Už se těším na další .-)

08.02.2022 5 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Poslechnuto jako audiokniha a musím říct, že mě knížka bavila. A závěr překvapil. Doporučuji

31.01.2022 3 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Nevím jak tu knížku okomentovat, námět dobrý ale několikrát jsem už ji chtěl odložit a nevrátit se k ní. Ale dočteno. Nějak mi nesedla....

31.01.2022 2 z 5