kristýnka007 kristýnka007 komentáře u knih

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

upřímně bych nejradši odstranila ten konec, já prostě nemusím to "o x let později.."

Aliance Aliance Veronica Roth

upřímně nevím proč má tahle knížka tak negativní ohlasy.. je pravda, že jsem se musela opravdu hodně prát se střídáním pohledu Tobiase a Tris, ale v knížce už byli hodně rozdělení a evidentně to už bylo potřeba. Ale občas jsem se musela vracet na začátek kapitoly, protože jsem pozapomněla, kdo to vlastně vypráví...:D

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

tahle knížka je prostě..... miluju ten styl psaní v přítomném čase, miluju snad všechny charaktery a prostě je to strašně super!!:)

02.07.2014 5 z 5

Panika Panika Lauren Oliver

knížky jsem si dlouho všímala v knihkupectví, a když mi potom sestřenka řekla, že jí má, tak jsem jí prostě ukradla :D a rozhodně toho nelituju!
strašně se mi líbí námět, i to, jak je to podané z obou stran.
no, a i když nejsem zrovna milovnice "o měsíc později", tak u téhle knížky mě to úplně dostalo.

26.08.2014 5 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

mě přide naprosto neuvěřitelné, jak umí Sir psát!!! jak to všechno zvládne propojit, že jsem prostě jen lapala po dechu, když se ukázalo, jak to všechno vlastně je, Taky mě okouzlilo to, že opravdové odhalení je až na posledních pár stránkách.... prostě moje nejoblíbenější knížka všech dob!!!!!

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

opravdu, opravdu, OPRAVDU dokonalá série, ani druhý díl není vyjímkou:)

Rezistence Rezistence Veronica Roth

rezistence je dobrá knížka, ale už mě nechytla tolik jako první díl.. nejlepší je prostě masová vyvražďovačka v jedničce :)

03.07.2014 3 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Tak tenhle díl mě naprosto, naprosto dostal. Skvěle skvěle

04.07.2014 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

divergence? pro mě upřímně nejlepší díl z celé trilogie.. je pravda, že má hodně, opravdu HODNĚ prvků z jiných knih, ale buďme upřímní, v tomhle tématu už se toho použilo opravdu hodně a téměř v každé knize to zavání něčím jiným... přesto to autorka ale přehnala a divergence mi připomíná zvláštní slátaninu hunger games..

03.07.2014 4 z 5

No tak teď, jak si tak čtu ty komentáře, si asi knížku vezmu zase do ruky, protože jsem ji nedávno odložila s tím, že jsem nepřečetla ani půlku....

05.07.2014

Zlatý kompas Zlatý kompas Clive Gifford

Naprosto, naprosto naprosto naprosto naprosto skvělá knížka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

05.07.2014 5 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

No závěr se mi líbil, i když určitě ne tolik jako předchozí díl:)

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Jak se tak koukám do komentářů, vypadá to že Percy baví hlavně holky.. (ačkoliv je napsán pro kluky)

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Pokračování Percyho mě vůbec nezklamalo, i když jsem se toho trochu bála... hrozně jsem si oblíbila Tysona :) ovšem na pět hvězd to není...

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Percy byl asi jedna z mých prvních sérií... sice mi chvíli vadilo, jak je to natištěné velkými písmeny, ale jinak tomu absolutně nemám co vytknout. Baví mě to:)

Diamantové holky Diamantové holky Jacqueline Wilson

tohle jsem četla snad před třemi lety a nepamatuju si to úplně přesně, vím jen, že Wilsonová mě opravdu, ale opravdu baví!!:) když nevím co, je moje jasná volba:)

Ilustrovaná máma Ilustrovaná máma Jacqueline Wilson

paní Wilsonová umí podle mého skvěle psát:) už jako prcek jsem jí měla ráda, a do teď mě to neopustilo! Miluju to, jak píše příběhy ze života:)

Trýzeň Trýzeň Cat Clarke

přiznávám, že když jsem knížku četla, chodila jsem po bytě jako duch a věčně byla myšlenkama u příběhu... byl to smutný týden..:D