kozisek1 kozisek1 komentáře u knih

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tento díl se mi líbil nejvíce.

16.01.2020 5 z 5

Vyhořet může každý Vyhořet může každý Aleš Cibulka

Přečtena za jediný den. Tyto knihy prostě mám ráda. ze života a v pomáhájíci profesi cítím občas totéž. A pan Honzák je skvělý člověk. Rozhodně doporučuju.

15.11.2019 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Pro mě první setkání s tímto autorem. A musím říct,velmi zajímavá myšlenka, děj od konce. Z počátku mi to motalo hlavu, překvapivý závěr, musela jsem si ale potom přečíst znovu ten "konec"..

26.09.2019 5 z 5

Opravdově, šíleně, řecky Opravdově, šíleně, řecky Mandy Baggot

Souhlasím z předchozími komentáři. Hrozně naivní, spíše pro náctileté. Žel jsem si to vzala na dovolenou, a dočetla s donucením.

26.08.2019 1 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Jako v předešlém komentáři, podobná linie. Ale dobře čtivé . Rozhodně patří mezi moje oblíbené.

25.07.2019 5 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Moje první kniha od tohoto spisovatele a super napínavé čtení. Určitě přečtu i další.

21.06.2019 5 z 5

Můj příběh Můj příběh Michelle Obama

Kniha se velmi dobře četla. Paní Obama je velmi sympatická. A je dobře, že se podělila o svůj příběh.

27.05.2019 5 z 5

Pačinko Pačinko Min Jin Lee

První kniha asijského autora. Mě se moc dobře četla, nakoukla do života jiné kultury.

27.04.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Tento styl a téma asi nebude můj šálek kávy. Knihu jsem četla dlouho, ale dočetla. Možná na dovolenou by byla lepší.

16.03.2019 3 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Knihu jsem četla jedním dechem. Zajímavé vypracování rasové diskriminace. Rozhodně stojí za přečtení.

14.03.2019 5 z 5

Šarlatáni Šarlatáni Robin Cook

Na nového Cooka jsem se těšila s nezklamal.

24.02.2019 5 z 5

Freddie Mercury Freddie Mercury Peter Freestone

Po slédnutí Bohemian Rhapsody byla tato kniha pro mě dokreslením životopisu. Jistě stojí za přečtení.

30.01.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Naprosto super čtení. Přečteno za 4dny.

25.01.2019 5 z 5

Neobvyklý typ Neobvyklý typ Tom Hanks

Není to můj šálek kávy, některé jsem nemohla dočíst..každopádně, můj oblíbený herec,ne spisovatel :-)

13.12.2018 3 z 5

Neboj se vrátit domů Neboj se vrátit domů Aleš Palán

Na knihu jsem se těšila, jednak jsem v hospicu pracovala skoro 9let, a jednak paní Svatošová je velmi čtivá, a umí nadchout.

26.10.2018 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Přečteno na doporučení, během pár dnů. Četlo se to samo.

24.10.2018 5 z 5

Škola milostných chutí Škola milostných chutí Erica Bauermeister

Díky čtenářské výzvě jsem přečetla tuto knihu, musím dodat, že jsem byla překvapená. Je to skvělá oddechovka a jak už někdo předeslal, možná by si zasloužila lepší obálku:-)

12.10.2018 5 z 5

Cesta za sny mého otce Cesta za sny mého otce Barack Obama

Určitě stojí za přečtení, některé pasáže zdlouhavé, těžko jsem se někdy prokousávala. Přesto doporučuji.

07.10.2018 4 z 5

Planeta Interterra Planeta Interterra Robin Cook

Přečteno během pár dní, neprosto ne-Cookovské téma, příjemně překvapena.

23.06.2018 5 z 5

Už nejsem vaše dcera Už nejsem vaše dcera Karin Jäckel

Souhlasím z předchozími komentáři. Četla a víkrát bych nechtěla.

22.06.2018