kokolka kokolka komentáře u knih

Jak zhypnotizovat Marii Jak zhypnotizovat Marii Richard David Bach

Ta kniha si mě našla. Jen tak. Mezi desítkami polic a tisícovkami knihami když jsem hledala úplně jinou knihu. Už vím proč. Děkuji.

04.02.2016 5 z 5

Born to Run - Zrozeni k běhu Born to Run - Zrozeni k běhu Christopher McDougall

Jedna z nejpřínosnějších a nejbohatších knih, se kterými jsem se kdy setkala.

19.10.2015 5 z 5

Poutník – Mágův deník Poutník – Mágův deník Paulo Coelho

malá velká Kniha o mém velkém snu. Dala mi nepopsatelně moc.

15.10.2015 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Knihu jsem četla jako verzi překládanou svými fanoušky a upřímně - už mě to nebaví. Když jsem s hrůzou zjistila, že jsem teprve v polovině, přičemž se náš pár již po tisícé rozhádal, začal mě příběh unavovat. Polibek jsem dočetla jen kvůli neschopnosti se od něj odtrhnout a když jsem ji ztratila, nic mě ke knize neupíná. Toto je snad poprvé co jsem byla nucena knihu odložit. Tato série pro mě skončila mnohem dříve, než jsem čekala. A asi toho ani nelituji.

03.10.2015

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Chytlavé nic víc ...

11.09.2015 3 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Příjemná kniha za pět hvězdiček. Ani jsem si neuvědomil a byla jsem u konce. Příběh byl skvělý a nenudila jsem se ani minutu - Collen Hooverová to se čtenáři prostě umí.
Jediné co knize vyčítán je název - Život jedna báseň. Proč?
Nakonec chci podotknout že ačkoliv kniha je to úžasná, série Hopeless (Bez naděje) si mě získala více.

05.09.2015 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Tři hvězdičky jen za neschopnost se od příběhu za žádnou cenu odtrhnout. A za Hardima.

26.08.2015 3 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Už dvakrát jsem měla nutkání přidělit knize šest hvězdiček. Poprvé u Moře klidu a podruhé to chci udělat teď.

07.08.2015 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Druhý díl nezklamal. Dokonce si dovolím říct, že byl lepší něž kniha Jen jeden den, které jsem udělila o hvězdičku méně. Myslím si ale že číst tuto knihu bez předchozí znalosti příběhu Jen jeden den nezajistí takový požitek z Jen jeden rok - noc ;).

08.04.2015 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Tato kniha se mi líbila víc, než nyní populární knihy od Johna Greena ;) ...

29.03.2015 5 z 5

Hvězda Hvězda Alex Flinn

Při čtení této knihy jsem se nudila.
A hlavní hrdinka mi byla STRAŠNĚ nesympatická.

29.03.2015 2 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Přečetla jsem, aniž bych četla předchozí díly. Nenadchlo ani nezklamalo :).

12.03.2015 3 z 5

Nemám ráda fantasy příběhy, ale byla to hezká kniha. Mátlo mě velké množství jmen a kolikrát jsem se musela vracet zpět, abych si osvěžila, kdo to byl.

01.02.2015 4 z 5

Solitaire Solitaire Alice Oseman

Hlavní hrdinka mi byla nesympatická. Ze začátku se mi kniha strašně líbila. Opravdu hodně, ale postupem času jsem se začala nudit. Chtěla jsem číst dál - je velmi napínavá, ale zkrátka příběh "Solitaire gangu" mě nezaujal ... každopádně jsem moc fandila Tori a Michellovi :).

21.01.2015 3 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Na tuto knihu jsem narazila náhodou. Na první pohled jsem si zamilovala obálku. Nic jsem od ní nečekala, dokonce jsem váhala nad jejím přečtením. Já si ji ale zamilovala. Knihu a později i film.
Jediné, co mě mrzí je, že kniha je pojmenována o Miině rozhodování, zda zůstane a logicky by měl tomuto příběh odpovídat. Já osobně jsem marně hledala známky toho, že by se rozhodovala. Ale je to možná jen můj pocit ;). Také bych zanechala název Jestli zůstanu, který mi k ději sedí lépe než Zůstaň se mnou.
Příjemné zimní čtení. Sotva přečtete tuto knihu, nemůžete se dočkat na druhý díl... :)

27.12.2014 5 z 5

Lola a kluk od vedle Lola a kluk od vedle Stephanie Perkins

Už se nemůžu dočkat na Islu!

27.12.2014 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Mi se zase líbil více film. Kniha je nádherná, nemohla jsem ji odložit a co se týče konce, tak vyvedenější byl v knize.
Doporučuji obě formy příběhu.

25.10.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Ano, ráda jsem si ji přečetla. Ale zřejmně jsem čekala trošičku víc.
Film je velmi pěkně zpracován.

27.09.2014 4 z 5

Amélie v Paříži Amélie v Paříži Angie Westhoff

Já se na tuto knihu těšila a zklamala mě. Jak už bylo zmíněno (a mě se to velmi líbilo) byla JEDNODUCHÁ. Bez citů, příběhu. Strohá. Dokonce jsem se nachytala ve chvílích, kdy se mi nechtělo pokračovat ve čtení.

27.09.2014 2 z 5

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Já knihu dostala na vánoce, přečetla ji za den a hned jak otevřeli knihkupectví jsem si běžela dokoupit další dva díly! :) Ty byly také přečtěny během dne. Za mě: pohodové knížky, které vás vtáhnout do děje.

27.09.2014 5 z 5