Amélie v Paříži

Když se objeví možnost strávit celý rok v romantické Paříži na výměnném pobytu, patnáctiletá Sina ani na okamžik nezaváhá. Taky kdo by si nechal ujít takovou příležitost? A když k tomu ještě zjistí, že stejně jako její oblíbená filmová hrdinka Amélie bude bydlet na Montmartru a že syn její dočasné rodiny je opravdu nádherný kluk a ke všemu ještě herec, její nadšení nezná mezí. Kouzelný rok v pařížských uličkách při natáčení filmu může začít!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/194397/amelie-v-parizi-194397.jpg 3.280
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, CooBoo

Alles wegen Amelie - Paris, 2013

Kniha Amélie v Paříži

veronika50
28.08.2018

to jsme chtela napsat mohly byt delsi mozna bude pokracovani

silvinka12
02.11.2017

Přečtené během tří večerů. Mohla být o něco delší- není ten příběh ukončen. A taky mě zajímá jestli Sina zůstane v Paříži nebo zase odjede.

raven2410
21.07.2017odpad!

Vlastně nevím co o téhle knize napsat. Nezaujala mě. Je pravda, že mě Jean překvapil. Jinak zápletka žádná. Skoro sem u toho usínala. Dalo se ale jinak nic moc.

monikakro
14.01.2017

Nevím co k ní říct, dostala jsem ji k Vánocům od rodičů a přečetla během dvou večerů. Na oddech v pohodě ale protože jediný větší román který jsem četla byla kniha: Hvězdy nám nepřáli, tak mi to nevadilo. V ní se člověk neztrácel a nemusel číst kapitolu znovu.
Ale sakra kde je zápletka? OK, všichni si na začátku myslí, (spoilery) že se Sina zamiluje do Rafaela a Jean je překvapí!
Takže jako jednorázová četba dobrý ale jinak asi ne!

MotorkaN
07.11.2016

Od téhle knihy jsem čekala víc. Mnohem víc. Skoro žádná zápletka, nudný příběh a zvláštní postavy. Opravdu nedoporučuji.

Mark2000
25.10.2016

Pokud máte chuť na odlehčenou četbu, tak je tato knížka pro vás to pravé. Čtenáře zavede do kouzelné Paříže a zcela vás pohltí svým dějem. Úžasný odpočinek!!!!!

warca
08.08.2016

Pěkný příběh. Možná trochu předvídatelný a sladký, ale na oddech to pravé :)
Škoda, že měl opravdu tak jednoduchý děj.

katka15
05.07.2015

Dobrý podvečer přeji!
Tuto knihu mám rozečtenou, no dočtu ji do konce, to je v životě ve čtení knih mé pravidlo, že jakoukoli knihu rozečtu, vždy ji dočtu, ať je nudná i ne. Tahle kniha mě nebaví. Už v několika kapitolkách čtu o natáčení filmu, čekala jsem ale od této knihy mnoho lepšího a romantičtějšího. No smůla. Z důvodu slevového kuponu, který by mi propadl, kdybych se nestavila do knihkupectví Academia, jsem si tuto knihu koupila. Smůla no. Každá kniha nezaujme. Mé tvrzení, že každá kniha má něco do sebe, není zcela pravdivé a přesvědčivé. Mimochodem mi je 15, takže v mém věku je zřejmé, že očekávám od této knihy více romantiky, ještě, když se jedná o tak romantickou Paříž. No, nedá se nic dělat. Jiné snad budou lepší.
S pozdravem, Katka

Paříž