koki.veru koki.veru komentáře u knih

Muž s podivnou minulostí Muž s podivnou minulostí Ken Follett

Krásný příběh. Musím říct, že mě knihy od Folletta velice baví. Krásný historický román.

08.05.2021 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Asi nemá cenu nějak extra hodnotit tuto knihu - jedním slovem porno. Přečteno v rámci čtenářské výzvy (zakázaná kniha).

25.04.2021 3 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Miluju tyhle knížky. Člověk si uvědomí, co museli naši předci prožít a kde bychom se my ocitnout rozhodně nechtěli. Obdivuhodný život Cilky. Rozhodně stojí za přečtení.

17.04.2021 5 z 5

Doktoři Doktoři Erich Segal

Krásná kniha. Nádherný příběh o doktorech. Mám moc ráda dlouhé knihy, které jen tak neskončí a plno postav a velice rozvinutý děj. Za mě opravdu super.

10.04.2021 5 z 5

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Zajímavý, v podstatě trochu pohádkový příběh. Ale knížka se četla moc dobře, přečteno asi za dva dny a moc se mi to líbilo. Takové pohodové oddechové čtení.

17.03.2021 5 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Má první kniha od tohoto autora. Ze začátku jsem se nějak nemohla pořádně začíst, ale od druhé poloviny knihy to bylo o mnoho lepší a závěr knihy byl super. Překvapivý konec a hlavně otevřený konec a jak jsem potom zjistila, jedná se o první díl série, takže si myslím, že se k tomuto autorovi ještě vrátím.

13.03.2021 4 z 5

Poslední slova Poslední slova Linda Green

Pěkná knížka, spíše než thriller to byl spíš takový rodinný příběh se zajímavou a smutnou zápletkou. Ale četlo se moc pěkně.

12.03.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Potřebovala bych aby tahle spisovatelka psala rychleji. Opět super příběh, super vyšetřování. Veškeré postavy mám moc ráda, Kim přímo zbožňuju a potřebovala bych další díl co nejdříve. Dokonce jsem se i zasmála, hlavně u Woodyho blech. Moc doporučuji tuhle knížku.

03.03.2021 5 z 5

Tajná večeře Tajná večeře Raphael Montes

Velice originální příběh. Nikdy by mě nenapadlo, že někdo může na takovéhle téma napsat knihu. Kniha byla poměrně napínavá, místama dost drsná a pro slabší povahy i nechutná. A závěr docela překvapující.

28.02.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Nádherná knížka z historie. Opravdu jsem si čtení užila a obdivovala ženy, které žily v té době. Velice zajímavý a čtivý příběh.

24.02.2021 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Přečteno po několikáté, tentokrát v rámci čtenářské výzvy. Tahle kniha i film nikdy neomrzí.

14.02.2021 5 z 5

Noc na Karlštejně Noc na Karlštejně Jaroslav Vrchlický (p)

Přečteno v rámci čtenářské výzvy. Film znám skoro nazpaměť a bylo pěkně přečíst si i předlohu k filmu.

07.02.2021 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Wau, nádherný romantický příběh. Super postavy, jak Jennifer tak Ellie jsem si hodně oblíbila a fandila jim. Hlavně konec je překvapivý a velice dojemný, až jsem měla slzy v očích.

04.02.2021 5 z 5

Přátele měj nablízku Přátele měj nablízku Paula Daly

Krásný psycho thriller. Zápletka byla pěkná, napínavý příběh, rozhodně jsem se nenudila. Akorát konec mi připadal takový useknutý.

04.02.2021 5 z 5

Komunita truchlících Komunita truchlících Jeffery Deaver

Pokračování série s Colterem -tento díl se mi líbil víc než ten první. Bohužel se to ale nedá srovnat s Lincolnem. I přesto pěkná kniha, napínavá a z velice zajímavého a originálního prostředí.

30.01.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Pěkná detektivka, konec docela napínavý a překvapivý, zajímavá zápletka. Povedený příběh.

22.01.2021 5 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

Knížku jsem četla kvůli výzvě, a protože jsem jako malá viděla filmové zpracování a moc se mi líbilo. Až do té doby, kdy dá Bastián Dětské Císařovně jméno, tak mě to neskutečně bavilo. Potom ale, když je on sám ve Fantazii, tak to bylo pro mě trošku slabší, ale i přesto krásný příběh.

20.01.2021 4 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Za mě super knížka. Tuto autorku mám moc ráda, a tahle knížka se mi moc líbila. Strašně dobře se četla (přečteno během 24-ti hodin). Nechybí tam ani napětí, ani zajimavé postavy. Za mě super.

17.01.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Wau, tak tenhle autor mě opravdu baví. Super pokračování jeho série s Kate a Tristanem. Doufám, že bude další pokračování.

15.01.2021 5 z 5

Tak trochu šílení Tak trochu šílení Jeffery Deaver

Deavera mám moc ráda, proto jsem se taky pustila i do této knihy. Za mě to byl spíše před, některé příběhy se mi líbily, některé byli slabší. Mám raději plnohodnotnou knihu -tady sotva jsem se za četla, tak byl hned konec.

10.01.2021 3 z 5