koki.veru koki.veru komentáře u knih

Tři dny do pekla Tři dny do pekla Heather Chavez

Čtivý příběh, napínavý, ale některé části možná trochu přehnané. Ale líbilo se.

19.12.2023 5 z 5

Harry Potter: Kouzelnický almanach Harry Potter: Kouzelnický almanach J. K. Rowling (p)

Nadherné ilustrace, zajímavá knížka. Pro fanoušky Harryho Pottera příjemné počtení.

14.12.2023 5 z 5

Sedm schodů k moci Sedm schodů k moci Josef Klíma

Také jsem první viděla seriál a ten mě doslova pohltil. Proto jsem neváhala, a vrhla se i do knihy. Jak píše předešlá čtenářka, kniha už ničím nepřekvapila, ale mně se moc líbila. Musela jsem přečíst každý den aspoň kousek. Za mě super příběh.

08.12.2023 5 z 5

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Opět povedená knížka od pana Deavera. Strašně se mi líbí, jak si člověk myslí, že ví , jak to dopadne, myslí si, že už je konec a ejhle, ono je to úplně jinak. Super příběh.

25.11.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

No tak jak jinak, než opět skvělá kniha z této úžasné série. Nemám co dodat, tuto sérii prostě zbožňuju a nemůžu se dočkat, až se dostanu k dalšímu dílu

12.11.2023 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Super psychothriller. V jednu chvíli mě napadlo, kdo by mohl být vrah, ale pak jsem to zamítla, takže jsem byla ke konci hodně překvapená. Od této autorky jsem četla všechny knížky a i tato byla za mě super. Doufám, že přijde ještě nějaká.

02.11.2023 5 z 5

Tajemství Abigale Hall Tajemství Abigale Hall Lauren A. Forry

Ou tak konečně jsem to dočetla, ufff. Jak jsem se na knihu těšila, tak mě strašně zklamala. Dost jsem se nudila a ke konci už jsem se modlila, aby kniha skončila. Dočetla jsem jen proto, že nerada nechávám knihy rozečtené a byla jsem trochu zvědavá, jak to skončí, ale i závěr knihy mě zklamal. Za mě tedy ztráta času.

26.10.2023 2 z 5

Noční návštěvník Noční návštěvník Jeffery Deaver

Miluju knihy s Lincolnem Rhymem a ani tato nebyla výjimkou. Opět zajímavý příběh, napínavá zápletka, nemůžu si stěžovat na nic. Doufám, že bude brzy další díl.

24.10.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Opět super knížka od R. Bryndzy. Miluju jeho knížky a už se opět těším na další příběh o Kate a Tristanovi.

02.10.2023 5 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Spíš takový průměrný thriller. Nenadchl ani neurazil.

19.09.2023 4 z 5

Večer a jitro Večer a jitro Ken Follett

Miluju sérii Pilíře země a ani tato kniha to nezměnila. Super příběh, plno postav, zajímavé historické momenty. Opravdu super a jen doufám, že bude další díl.

13.09.2023 5 z 5

Spiknutí Spiknutí Nicolas Beuglet

Že začátku velmi povedený a zapeklitý příběh, ale konec mě velice překvapil a nejsem si jistá jestli příjemně. Postavu Sarah jsem si dost oblíbila a nějak jsem nemohla zkousnout, že by to takhle dopadlo.

24.08.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Opět super příběh s Joonou Linou. Příběh velice zapeklitý, napínavý a na závěr překvapivý. Nemám vůbec žádné námitky, snad kromě toho, že prozatím to nevypadá na žádné pokračování. Snad nás autor příjemně překvapí.

06.08.2023 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Přiznám, že první tři díly mě nějak extra nenadchly, ale tento se mi líbil, a myslím, že se vrátím k této sérii a brzy se pustím do dalšího dílu. Líbilo se mi, že se navzájem prolínaly dva případy, které Harry řešil a byl do nich osobně zapletený.

30.07.2023 5 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Přečteno v rámci čtenářské výzvy. Před pár lety jsem byla na divadelním představení Vánoční koleda (kde hrála Chýlková a Roden) a moc se mi to líbilo. Knížka byla také moc pěkná, přečteno během chvilky. Taková pěkná pohádka na zamyšlení.

29.06.2023 5 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Nádherná knížka. Mám moc ráda knihy z této doby, k této jsem se dostala díky čtenářské výzvě a byla jsem nadšená.

23.06.2023 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Wau, opět super příběh od tohoto autora. Nemohla jsem se od knihy vůbec odtrhnout a závěr byl velice napínavý a hlavně překvapivý. Čekala jsem, že vrah bude úplně někdo jiný. Postavu kriminalista Joona Linny mám moc ráda a jdu se hned vrhnout do dalšího dílu.

19.06.2023 5 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Další díl s Fabianem Riskem a opět super příběh a velice zajímavý a zapeklitý případ. Moc se mi líbí, že tam autor zakomponoval i Fabianovu rodinu. Těším se na další díl.

09.06.2023 5 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

Zajímavá knížka, originální děj. Líbilo se mi, jak každá kapitola byla o někom jiném a navzájem se prolínala přítomnost a minulost. A závěr byl docela překvapivý.

01.06.2023 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Na tuto knížku jsem narazila díky čtenářské výzvě. Nejdřív jsem se trochu vylekala, když jsem viděla jak je tlustá a chvilinku mi trvalo se začíst, ale nakonec mě kniha docela pohltila. Super historický a romantický příběh, moc jsem si to užila a jsem ráda, že jsem na knížku narazila.

17.05.2023 5 z 5