Kocourek Kocourek komentáře u knih

Vážka Vážka Michel Bussi

Těšila jsem se na další tajemství, ale statečná jsem byla jen do polovic,pak jsem se podívala na konec,jak to dopadne. Děj byl rozvlacny a měla jsem také dojem, ze autor ho tvořil v průběhu psaní.

25.05.2019 2 z 5

Psi z Rigy Psi z Rigy Henning Mankell

Druhá kniha od Mankella a opět dobrá .Poměry v Rize před převratem byly určitě ještě horší. Knížka měla spád nechybělo napětí i trocha romantiky ( když Kurtovské). Těším se na další.

16.05.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

První kniha od této spisovatelky a hned dobrá trefa. Klasická detektivka,napínavý. Padoucha jsem neuhodla. Určitě si přečtu další.

11.05.2019 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Erika opět nezklamala. Konec byl opravdu nečekaný.Postavy perfektně vykreslené. Některé jsem úplně viděla...Baba byla přesně ta s tím bičíkem...A souhlasím, Peterson si naběhl...

06.05.2019 5 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Po dlouhé době přečtené najednou. Napínavé, mělo to spád. Tajemná vesnice,závěje, padouši, vraždy a samozřejmě přátelé. .Vše, co má správná detektivka obsahovat.

30.04.2019 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Tak zatím nejlepší kniha od Weavra, co jsem četla. Jedna z mála knih, pro kterou jsem sáhla i přes den. Napětí nechybělo, nebyl žádný "střih do břízek". Prostě, kdo umí ten umí.

29.04.2019 5 z 5

Chuť krve Chuť krve James Patterson

Můj první Alex. Napínavé až do konce. Určitě si přečtu další. ..

25.04.2019 4 z 5

Nikdy nezapomenu Nikdy nezapomenu Michel Bussi

Skvělá kniha s napínavou zápletkou. Za polovinou knihy mě to lákalo podívat se na konec, jak to dopadne. Ale vydržela jsem. Jedna ze super knih a doporučuji ostatním, kteří mají rádi tento žánr.

11.04.2019 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Prima napínavé čtení, krátké kapitoly. Nakoupila jsem všechny v Levných knihách, že budu číst v létě na koupališti.. No nevydržela jsem...

08.04.2019 5 z 5

Nepouštěj se mé ruky Nepouštěj se mé ruky Michel Bussi

Mé první seznámení s Bussim bylo zajímavé. Napínavý příběh tak trochu jinak a určitě sáhnu ještě po dalších jeho knihách.

20.03.2019 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Opět prima detektivka, ale předchozí se mi zdály lepší. A samozřejmě se těším na další.

14.03.2019 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Na prvotinu super oddechovka. Máme rozehráno na další vyšetřovací dvojici....Už se těším na další pokračování.

03.03.2019 3 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Na začátku mi trochu trvalo, než jsem se prokousala do děje, už jsem chtěla knihu odložit, ale naštěstí pak Raker nezklamal a děj se rozvinul.

01.03.2019 4 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Merle opět nezklamal, i když stále mezi mými favority je Malevil. Přečteno jedním dechem.

25.01.2019 5 z 5

Lišky pouště: Boje v severní Africe za druhé světové války Lišky pouště: Boje v severní Africe za druhé světové války Paul Carell

Bojím se tyto knihy "faktu" o bojích v Africe číst. Můj otec se zúčastnil jak bitvy u El Alameinu tak u Tobruku pod vlajkou De Gaullových Francouzů a bohužel pravdivá zatím nebyla ani jedna kniha.....ať od německých či jiných autorů......

21.01.2019

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Opět prima napínačka...pravda,tentokrát jsem vrchního syčáka podezřívala již v půlce, ale s jistotou bylo potvrzeno až na konci. Jedna z knih, od které se špatně odchází..

13.01.2019 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Už se těším na další díl. Servaz nezklamal a bylo to prima napínavé oddechové čtení.

09.01.2019 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Autor opět nezklamal. Napínavý příběh , který se neodkládá na příliš dlouho. Co na tom, že to není "intelektuálno". Kvůli tomu tyto knihy nečteme. Minier nás prostě umí dostat.

04.01.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Moje první kniha od Cartera a hned taková pecka.Přečteno jedním dechem.Rozuzlení bylo překvapující. Zařazuji Huntera do oblíbených postav-

04.01.2019 5 z 5

Skála Skála Peter May

Knihu jsem si půjčila na doporučení, dočetla jsem ji se sebezapřením. Trochu Jirásek. Přeskakování z minulosti do přítomnosti bylo mnohdy na škodu.

31.12.2018 2 z 5