Knihožroutka23 Knihožroutka23 komentáře u knih

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Skvělá oddechovka.

Vždycky budeme mít léto Vždycky budeme mít léto Jenny Han

Tato kniha mě docela naštvala, čekala jsem od toho něco jiného. Přesto dobré čtení. Autorka prostě umí psát.:)

23.04.2023

Trochu jiná slečna Bridgertonová Trochu jiná slečna Bridgertonová Julia Quinn

Super kniha, začátek mě moc bavil. Konec mě trochu zaskočil ale bylo to velice fajn čtení:)

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Jedna ze slabších knih od autorky. Ale i tak můžu doporučit.

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Tuto knihu jsem si strašně užila. Příběh Luny mě zajímal od první stránky když se objevila v knize jejího táty: Moc moc doporučuju. :)

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Je vidět že autorka umí skvěle psát. Bohužel z celé série hříšníci se mi tato líbila nejméně:(

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Super oddechovka, u které jsem si skvěle odpočinula. Moc doporučuju!!!:)

Co vás v dějáku nenaučili Co vás v dějáku nenaučili Markéta Lukášková

Super kniha!!! Moc doporučuju!!! :)

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Skvělé zakončení série. Úplně mi strašně bylo líto, že už se do tohohle světa nevrátím. :( Celou sérii moc doporučuji a určitě si ji přečtěte. :)

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

Skvělá oddechovka jako zbytek knih od této autorky.

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Úžasná kniha! Moc doporučuju! Tohle byla moje první kniha od autorky a určitě ne poslední. Před čtením jsem si vůbec nečetla anotaci a to moc doporučuji. I když jsem na začátku byla dost zmatená co se týkalo kdo je kdo brzo jsem se chytla a osud všech postav mě velice chytil za srdce. O této tragédii jsem vůbec netušila. A to jsem si říkala, že toho o druhé světové válce vím opravdu hodně. Proto jsem tuhle knihu hned začala půjčovat všem okolo aby se o této tragédii dozvědělo alespoň moje okolí. Proto jestli přemýšlíte nad přečtení už neváhejte a jděte do toho. Nebudete litovat.:)

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

Od autorky jsem už četla i Kudy ke hvězdám. Ale tato kniha mě bavila daleko daleko víc. Kniha hezky sama plyne a vy si jen přejete až už se dají konečně dohromady. Moc Doporučuji. :)

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Autorka mi znovu ukázala, že rozhodně psát umí. Knihu doporučuji všema deseti!:)

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Skvěli příběh plný zvratů, které jsem opravdu nečekala. Autorka umí skvěle psát. Nemohla jsem se od čtení vůbec odtrhnout. Moc moc doporučuji! :)

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Skvělá kniha!!! Přečetla jsem na jeden zátah. Moc moc doporučuji! :)

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Tato kniha pro mě byla slabší oproti dvou předchozích z této série. I přes to knihu moc doporučuji.

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Knihu jsem si přečetla, protože sem na ni viděla jenom samé dobré recenze. A za mě tahle kniha teda rozhodně ne. Strašně mě to zklamalo. Hlavní hrdinka byla strašná husa a vůbec nebyla otevřená tomu jak s ní pan Romantik jednal. Za mě tedy tahle kniha rozhodně ne.

23.04.2022 2 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Určitě lepší jak jednička. Will a Izzy jsou naprosto skvělí a strašně jsem se do nich zamilovala. Tenhle díl stojí za přečtení ještě mnohem víc než ten první. Prosím pustě se do toho.

19.04.2022 5 z 5

Falešná manželka Falešná manželka Julia Quinn

Jeden z nejlepších dílů ze série Bridgetonovi. Kniha krásně plyne, hlavní hrdinové nemají žádné ty svoje psychické bloky a křivdy. Cecilie mi byla zatím nejsympatičtější ze všech hlavních hrdinek co jsem zatím četla. Určitě tahle kniha stojí za přečtení.

19.04.2022 4 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Za mě strašně skvělá kniha kterou byste si určitě měli přečíst.

19.04.2022 4 z 5