knihomolkaJani knihomolkaJani komentáře u knih

Maddox Maddox Melanie Moreland

Moc hezká kniha. Dee mi jako postava asi úplně nesedla, ale Maddox to rozhodně vyrovnává. Je to taková pěkná jednohubka. Ale nejvíce se mi asi líbil první díl.

21.12.2020 5 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Moc hezká kniha. Vtipné dialogy. Příjemný děj i postavy. Ukazuje nám, jak tenká hranice dokáže být mezi nenávistí, přátelstvím a láskou. Jak se vše může špatnými slovy pokazit. Doporučuji!

20.12.2020 5 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Opravdu velmi silný příběh plný hlubokých myšlenek. Z počátku jsem se do toho nějak nemohla dostat, ale nakonec mě to pohltilo. Je to intenzivní příběh dvou mladých lidí, kteří si navzájem dávají sílu žít i přes nelehký osud obou dvou. Já ke konci už slzy neudržela. Doporučuji!

20.12.2020 4 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Tato kniha byla od P. Ward pojata trochu jinak. První část (před 10 lety) byla dle mého názoru v něčem trochu uspěchaná. Ovšem druhá část byla skvělá. Líbí se mi, že se autorka nevyhýbá ani trochu těžším tématům, které mohou nečekaně potkat kohokoli. I když je kniha předvídatelná, jako celek je velice pěkně zpracovaná. Doporučuji!

Povědomá temnota Povědomá temnota Amy Engel

Příběh se mi nejprve četl velice dobře, poté přišel menší zádrhel (možná to bylo i mou náladou), ale zhruba za polovinou se to zase rozjelo a já se už nedokázala odtrhnout. Poslední třetinu dostane kniha úplně nečekaný spád a Vy zůstanete jen zírat. (Nebo alespoň já nedokázala věřit vlastním očím, totálně mě to vystřelilo z "trenek" :D) Co mi občas lehce vadilo byla taková ta psaná hovorová čeština, jinak nemám výhrady ke stylu a jazyku psaní. Mohu jedině doporučit.

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Další skvělá kniha, ale možná se mi trochu více líbil první díl. Kontrakt 2 má přednost v tom, že se zde řeší nelehká životní situace - a reakce na ní jsou, dle mého názoru, velice reálně popsané. Doporučuji.. :)

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Tak tuhle knížku miluju od začátku, až do konce.. :) Po dlouhé době musím říct, že mi to opravdu sedlo! Asi se mi líblo, že to až do konce bylo takové nejisté. Doporučuji, tyto autorky nikdy nezklamou!

08.12.2020 5 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Tato kniha pro mě byla opravdu překvapením. Děj vás vtáhne již od samého začátku. Kniha rychle ubíhá a neustále vás překvapuje. Já si jí opravdu zamilovala. A ten konec zaručeně nečekáte. :) Chválím kudy chodím..

08.12.2020 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Kniha je opravdu vydařená.. :) Nejde s ničím srovnávat. Některé pasáže jsou na můj vkus trochu uspěchané, ovšem nijak moc to nevadí. Je to kniha u které si odpočinete, ale zároveň vás nenudí.. :)

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Tak tato fantasy kniha se opravdu povedla.. Má nápad a super děj, jen chvilkama jsem se motala v postavách, ale jinak jí nemám opravdu co vytknout. Jen ten konec? Nenechte se zmást, začátek má pomalý rozjezd, ale pak je to paráda!

08.12.2020 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Do knihy jsem se nemohla vůbec začíst, a konec jsem se zase nemohla odtrhnout. Dobrý nápad, ale asi špatné provedení.

08.12.2020 2 z 5

Temnota v něm Temnota v něm Alice Raine

Co o této knize jenom říct... Myslím si, že samotné hodnocení mluví za vše. První polovinu jsem si říkala, že kdyby tato kniha vůbec nevyšla, zřejmě by to literárnímu světu jen prospělo... Několikrát jsem knihu chtěla odložit a už se k ní nevracet. Od druhé poloviny to bylo průměrné čtení, ovšem alespoň se to na rozdíl od první poloviny dalo číst. Na knize mi vadí jak je jako celek psaná, opravdu se ze začátku špatně četla. Co mi dále vadilo byla mluva, opravdu jsem valila oči, jak jen tohle může někdo napsat.... Další díl si asi nepotřebuju přečíst, ale kdo ví...

08.12.2020 2 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Tato kniha byla taktéž velmi pěkná, ovšem první díl se mi asi líbil o trochu více. Tato kniha je spíše zaměřená na Rushe, na jeho city, pocity, na všechno co prožívá a s čím se pere. Kniha je ale až trochu moc zdlouhavá, některé pasáže jsou až překomplikované. Ale i tak se mi kniha líbila a těmto autorkám zůstanu i nadále věrná.. :) Mohu tuto sérii jen doporučit.

08.12.2020 4 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Musím říct, že tato kniha mě svou anotací ihned zaujala. :) A svým slibům taktéž dostála, byla skvělá od začátku až do konce. Konec na mě byl možná maličko táhlý, ale jinak této knize nemám co vytknout. Určitě něco pro nenáročné čtenáře, kteří mají rádi romanticko-erotické příběhy. A tato velice vyvedená obálka je už jen třešnička na dortu, která celý příběh krásně dokresluje k téměř dokonalosti. :)

Komisař Komisař Paulina Świst

SKVĚLÁ KNIHA.. :) Opět originální příběh doplněn o lásku a napětí.. Krásně promyšleno a příběh dokonale navazuje na první díl. Přečteno jedním dechem. Už se těším na další knihu..

Risk Risk Elle Kennedy

Další skvělá kniha od této úžasné autorky, zakázaná láska je prostě sázka na jistotu. I když musím přiznat, že jsem si více oblíbila postavy z první knihy této série. Ale autorka opravdu umí psát a pro milovnice románů určitě doporučuji.. :)

08.12.2020 5 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Moc pěkná kniha, i přestože je na podobný styl psáno hodně knih, tato má v sobě jistý náboj. (O lásku, napětí a plno tajemství je zde opravdu postaráno.) Je část, kterou opravdu můžeme předvídat, ovšem potom se střídá jedno překvapení za druhým.. Kniha má spád a čte se velice pěkně, mohu jen doporučit. (Pro nenáročné čtenáře jako jsem já, je to nádherná kniha) :)

08.12.2020 4 z 5

Rebelka noci Rebelka noci Emily Bold

Pokračování knihy se opět opravdu povedlo. :) Je to skvělá romantasy. Líbí se mi nápad s "Anděly", který autorka dovedla k dokonalosti.. Moc hezké odpočinkové čtení, mohu jen doporučit.

08.12.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Skvělá kniha od začátku až do konce.

22.06.2020 5 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

SUPER ČTENÍ. Kniha je minimálně stejně dobrá jako první díl.

13.02.2020 5 z 5