Knihomolka10942 Knihomolka10942 komentáře u knih

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Naprosto dokonalý příběh. Šílené sci-fi se špetkou romantiky úplně miluju, takže tohle bylo něco pro mě. Kniha mě vtáhla hned na začátku a nepustila až do konce. Stálá akce, zvraty, překvapení... S touhle knížkou jsem se nenudila. Asi se hecnu a přečtu ten druhý díl i když je v angličtině.

11.05.2023 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Super knížka, taková nenáročná oddechovka. Nic ultraoriginálního, ale čte se hezky a někdy jsem se i zasmála.

01.12.2022 4 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Dokonalý! Četlo se to jedna báseň, děj jako v předchozích dílech nabitý zajímavými zápletkami. Svět, který nám autorka popisuje, jsem si zamilovala, až je mi líto, že jsem už sérii dočetla. Jedna z nejlepších sérií, které jsem četla a určitě se k ní někdy ještě vrátím.

12.08.2022 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Další pecka! Možná o malilinkato slabší než díl první, ale i tak krásné pokračování. A ten konec... To mě dostalo. Musím číst dál!

09.09.2021 5 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Naprostá dokonalost, moc hezky popsaný vílí svět i postavy v něm. Dej je návykový, že mě to stále nutilo číst. Zkrátka paráda!

09.09.2021 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Naprosto nádherná knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout. Dojemný, sladký i bolestný příběh, který mohu moc doporučit.

09.08.2021 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Knížka se mi líbila, ale čekala jsem od ní více. Zápletka pořádně žádná, od začátku se dalo odhadnout, jak to skončí. Četla se hezky, ale žádná velká sláva...

07.08.2021 3 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Hezká knížka, taková oddechovka pro ženy... Nicméně se mi zdálo, že příběhu chybí nějaká zajímavější zápletka. Ve čtvrtiny knihy se dalo uhádnout, jak do dopadne.

23.03.2021 3 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Moc hezké čtení, sice klišé jako blázen, ale moc se mi to líbilo;)

26.09.2020 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Nic závratného... Četlo se to dobře, ale už od začátku víte, jak to dopadne. Za mě zatím nejslabší Greenovka.

24.08.2020 3 z 5

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Krásný příběh. Takový, jako kdybyste spojili knihu Muffin a čaj s Harry Potterem. Ze začátku jsem si opravdu myslela že je to jen trošku upravený Harry, ale postupem času se tam začly dít zajímavé zvraty a najednou to bylo o dost odlišné! Další super oddechová knížka, moc doporučuji :-D

19.07.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

ÚŽASNÉ! jedním slovem ÚŽASNÉ! Knihu jsem měla přečtenou opravdu rychle. Je to sladké, opravdu vtipné a hrozně čtivé :D Jakože já úplně nějaké romanťárny nemusím, ale tohle bylo romantické úplně akorát a stejně jsem se u toho pořád culila jako blázen! Skvělá letní oddychovka pro dospívající i dospělé ženy, moc doporučuji ;D

19.07.2020 5 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Knížka zajímavá, ale absolutně nesmyslná... SPOILERY!! Tak lidé mají moře, vymyslí přístroj pro přefiltrování vody mořské na pitnou a když se jim rozbije, prostě to nechají být? Holt další stroje dělat nebudeme? To tam pak už vůbec vysvětlené nebylo...Taky mě štvalo to, jak pokaždé když hlavní hrdinové měli pití na dosah, prostě zmizelo. Například Garrett otrávil vodu ve vaně, u strýčka byla voda závadná, v bunkru nakonec žádné zásoby nezůstaly, krabice "plná pití" od Henryho byla plná letáků... Trochu přetažený za vlasy ne? A na konci knihy voda z ničeho nic byla... Jak? Kde se vzala? To najednou začal slejvák který trval tři týdny nebo jak se nakonec voda získala, když už se lidé mohli i sprchovat?! Nechápu. KONEC SPOILERŮ!! Dle mého názoru mel autor skvělý nápad, ale nedokázal ho smysluplně využít. Od Neala miluju všechny jeho ostatní knihy, takže jsem samozřejmě chtěla přečíst i tuto, ale bohužel, ta se mu zkrátka nepovedla. Dávám 2* za nápad a originalitu a za čtivost - (ano, čtivé to bylo, celkem jsem to hltala, ale po přečtení mi začali docházet ty silné nedostatky...)

19.07.2020 2 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Asi nejhezčí díl z celé série. Celkem hezké zakončení, jen ten úplný konec byl trochu zvláštní... A některé kapitoly, kde se probírala politika mi přišly zbytečně zdlouhavé a zmatené. Dávám 4,5 hvězdiček.

11.06.2020 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Trošičku mi to přišlo bez děje, ale to jsem i čekala, že to nebude nic převratného a bude to jen příběh na rozptýlení. Bylo to krásně slaďoučké. Pořád jsem se u toho culila jak blázen. Grafické zpracování bylo super, tomu nemám co vytknout, celkově je to povedený komiks.

11.05.2020 4 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

O 1000% lepší než první díl! Asi má nová nejoblíbenější kniha!

10.05.2020 5 z 5

Batman: Náměsíčnice Batman: Náměsíčnice Marie Lu

Naprosto boží! Přečetla jsem to na dva zátahy a to je u mě co říct:-D Rozhodně doporučuji jak pro chlapce, tak i dívky;-)

29.04.2020 5 z 5

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Moc hezké a zajímavé čtení. Doporučuji;-)

22.04.2020 5 z 5

Nyxia nespoutaná Nyxia nespoutaná Scott Reintgen

Musím říct že rvních 100 stránek mě tedy vůbec nechytlo... Postupně jsem se začetla až někde ve třetině knížky a pak už mi příběh odsejpal hezky rychle. Celkově jsem od knížky čekala více, ale že bych byla zklamaná se také nedá říct, zachránil to ten konec :-)

11.04.2020 4 z 5

Kečupová mračna Kečupová mračna Annabel Pitcher

Super! Čekala jsem od knížky o něco méně, takže mě velmi mile překvapila????????

25.03.2020 5 z 5