knihomol1985 knihomol1985 komentáře u knih

Zapomenutá vražda Zapomenutá vražda Agatha Christie

Dobrý detektivní příběh. Poslechnuto audio.

25.05.2021 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Poslechnuto jako audiokniha: Hlasový projev mi ,,moc,, ,,nesedl,, a obsah také ne i přesto doporučuji, svého čtenáře / posluchače to má... jen ty bludy se moc táhli ..

11.04.2021 3 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Zdlouhavé čtení ale i přesto ,,doporučuji,,

12.02.2021 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Tiché roky byla poslední knížka kterou jsem přečetl od paní Mornštajnové a musím říct že opět nezklamala. Těším se až paní spisovatelka vydá nějaké nové dílo. Knížku mohu jen doporučit opět :-)

14.12.2020 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Doporučuji přečíst, dobře napsané vtipné a romantické. Jen bych to malinko zkrátil ale to je jen můj pocit. 4,5 hvězd.

07.11.2020 4 z 5

Retro ČS Retro ČS Michal Petrov

Mohu jen doporučit příznivcům retro stylu a autorovi moc děkuji za pečlivost provedení.

04.10.2020 5 z 5

Hádanka jménem Oliver Hádanka jménem Oliver Liz Nugent

Pozvolný rozjezd mi trošku vadil, příběh dobrý ale kniha mě vtáhla až v druhé polovině. Jinak mohu doporučit.

19.09.2020 4 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Já se moc omlouvám, ale začátek o ničem, střed a ke konci to mělo děj, ale celkově o ničem. Kniha mi vůbec nic nedala a ten konec to jen zazdil... Jako nevím co autorka chtěla předvést a ještě k mé smůle, je to první dílo a to doma mám nepřečtenou Zmizelou .-)))) No tohle se moc nevyvedlo, nebo jsem to nepochopil, co autorka tímhle mini dílem povídkou chce říct...

19.08.2020 2 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

První kniha od autorky - musím pochválit vše jako téma, zpracování, rešerše /znalosti/. Hezky a s citem napsané. Celou dobu to za mě bylo na 5 hvězd ale konec mě nesedl zasloužila by si 2 díl, chybí mi tam témata v podobě tak jak to tedy dopadlo se sourozenci atd... Autorce moc děkuji za hezké čtení...

05.08.2020 4 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Kniha se mi četla dobře , dobrý příběh, bohužel konec jak tu píšou nečekaný atd - za mě utnutý a divný a vlastně neuvěřitelný ve smyslu že mě vytočil :-) Knihu přesto jen mohu doporučit, každý máme nějaký názor i přesto 5 hvězd.

05.07.2020 5 z 5

Hora medzi nami Hora medzi nami Charles Martin

Poslechnuto jako audio kniha a mohu jen doporučit - oddechové čtení i poslech ...

10.06.2020 5 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Co dodat, kniha dost drsná na mě. Jedna strana je co obsahuje za drsný život a druhá jak je napsaná. Každý si může udělat svůj vlastní názor.

28.04.2020 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Odkládal jsem odkládal a nakonec skvělá knížka mohu doporučit :-) Téma opět dobře propracované, ostatně jako všechny knihy p. Mornštajnové.

07.04.2020 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Knihu pochopí jen ten kdo projde celým příběhem. Začátek mě doháněl k šílenství které vystřídá pochopení a závěr oko nezůstane suché .-) Jsem rád že kniha má začátek i konec a co více dodat.

19.03.2020 5 z 5

Chlapec na dřevěné bedně Chlapec na dřevěné bedně Leon Leyson

Mohu jen doporučit. Super kniha.

02.03.2020 5 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Knihu jsem si přečetl a jsem spokojen - spíše pro mladé a oceňuji upřímnost knihy...

20.02.2020 4 z 5

To že jsem já? To že jsem já? Vlastimil Brodský

Dobrá autobiografická knížka.

07.02.2020 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knihu by jsi měl v dnešní době přečíst člověk který je už dnešní dobou zhýčkaný a neví co by už do pusy strčil. Příběh ze života teda masakr a jednou se ke knize vrátím. Za mě menší mínus nemá vliv na hodnocení - přeskakovaní dějových linek ke konci knihy, musel jsem se zorientovávat ... Doporučuji 100% a těším se na další knihu od p. Mornštajnové .-)

05.02.2020 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Dobrá kniha a to to není můj žánr - i přesto doporučuji.

20.01.2020 5 z 5

Jiřina Jirásková o sobě Jiřina Jirásková o sobě Alex Koenigsmark

Dobré čtení skvělé herečky Jiřinky Jiráskové.

24.12.2019 4 z 5