To že jsem já?

To že jsem já? https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91931/to-ze-jsem-ja-91931.jpg 5 14 3

Autobiografické postřehy a svérázné komentování vlastních fotografií ze života soukromého i profesionálního. Herečtí kolegové, kamarádi a lásky, které V. Brodský na své životní cestě potkal, s ním mnohdy nekráčeli dlouho, přesto v jeho letmém vzpomínání mají zvláštní místo. Osud V. B. byl však určen a tato předtucha se v knížce obráží. Změnil se výběr posledních fotografií, objevily se některé jiné výroky Kniha je doplněna seznamem divadelních, filmových a televizních rolí Vlastimila Brodského a doslovem Pavla Taussiga.... celý text

medlovice
21.12.2023 4 z 5

Můj manžel ji donesl se sběrného dvora, celý štastný. Tak jsem si ji přečetla, je to taková jednohubka nabušená fotkama , dopisama a zápiskama. Nepřináší pravděpodobně nic nového, není to prvni a jediná kniha o Brodském , ale hned v úvodu mě zamrazilo, jeho syn odevzdal rukopis den před otcovou sebevraždou.
Náhoda, záměr nebo osud ?

MarcoPolo936
26.03.2023 5 z 5

Neberte život moc vážně, stejně z něj nevyváznete ! (živí). Bróďa byl borec, knížka hezká, pěkné fotografie.

knihomol1985
07.02.2020 4 z 5