Klacekzlesa Klacekzlesa komentáře u knih

Čaroděj a sklo Čaroděj a sklo Stephen King

Tímhle dílem si mě Roland konečně získal naplno na svou stranu. PECKA!!!

30.08.2016 5 z 5

Pustiny Pustiny Stephen King

Co se týče třetího dílu série Temná věž: Musím říct, že mě víc zajímal Jake a jeho svět a s Rolandem a jeho partou jsem se nějak nemohla sblížit.

30.08.2016 4 z 5

Tři vyvolení Tři vyvolení Stephen King

Tááák: druhý díl série Temná věž, je o kouda lepší než Pistolník.
Potěšili mě "humroidi" a také výlety do New Yorku.

30.08.2016 4 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Trochu mi dělalo problém vžít se do Pistolníkova světa.. nakonec se mi to podařilo a jede se dááááál.

30.08.2016 3 z 5

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Výborné čtení.. knížku jsem dočetla dnes ráno ve vlaku a mrzí mě, že už mám tu cestu za sebou.. :-/ Fakt super!

27.04.2016 5 z 5

Geraldova hra Geraldova hra Stephen King

Nad hodnocením téhle knížky jsem celkem přemýšlela, nicméně jsem došla k názoru, že se mi ta knížka líbila.. bylo to dobré čtení! :-)

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Knížka mě rozhodně nezklamala.. Danny mě bavil i po letech.. Napínavé čtení!

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Líbilo, líbilo, líbilo!! Úplnou náhodou jsem se dozvěděla, že pan King napsal něco ohledně Kennedyho.. nechtělo se mi tomu věřit tak jsem kolegyni poprosila aby mi onu knihu přinesla.. Knížku jsem jí vrátila za tři dny s velkým díkem. :-)

Christina Christina Stephen King

Tuhle knížku mi jednoho dne donesla mamka.. Skvělé čtení.. nemohla jsem se odtrhnout!

Carrie Carrie Stephen King

Carrie mám ráda..

Misery Misery Stephen King

Misery jsem si půjčila, protože v knihově neměli Osvícení.. Musím říct, že jsem ničeho nelitovala!! Pecka!

To To Stephen King

Na konci jsem si říkala, že ta knížka mohla být klidně delší.. Klaun Pennywise nepřestává děsit.

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Řbitov zviřátek je moje srdcovka!! Mnoho bezesných nocí malé holky má pak King na svědomí.

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Tak takhle knížka se mi líbila.. dobré počteníčko. :-)

06.04.2016 4 z 5

Prostě King.. pro mě rozhodně příjemné čtení.

06.04.2016 3 z 5

Knížka se mi líbila.. Ztracený čas to rozhodně nebyl.

06.04.2016 3 z 5