Kira747 Kira747 komentáře u knih

Takoví normální #přátelé Takoví normální #přátelé Sarah Alderson

(SPOILER) Parada. Ta obalka neni tak priserna, i kdyz jsem ji videla poradne az doma, kdyz jsem si knizku prinesla z knihovny. A teda ten pribeh...nejprve litujete jednu a pak druhou. A ten konec...no :D tady karma asi nefungovala.

18.04.2024 4 z 5

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

Nebylo to spatny (ty lazne bych rada navstivila, haha) ale ze bych udelala neco jako WOW, tak to fakt ne. Mozna ten uplnej zaver.. lol. Fakt.

17.04.2024 2 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Celkem dobra knizka, libilo se mi prostredi, kde se to odehravalo (hlavne tak, jak jsem si ho predstavila ja :D). Ke konci se to snazilo stupnovat, cim vice zvratu, tim asi lepe...ale jo, slo to.

17.04.2024 3 z 5

Drahá ženo Drahá ženo Kimberly Belle

Vyborny! Fakt jsem nadsena, vubec jsem to necekala, rikala jsem si, kdo to teda je... za konec jsem rada.

15.04.2024 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

(SPOILER) Je fakt, ze jsem si konec predstavovala jinak... ale jinak se to cetlo pekne, i kdyz mi Holly nebyla sympaticka, protoze se chovala vazne pokrytecky. Chapu, ze ma svoje dite na prvnim miste ale tak snad na nej hned vystartuju, kdyz se neco takovyho dozvim??
Mimochodem, myslela jsem si, ze Saffie zneuziva jeji tata, jak vyzdvihoval jeji dokonalost anebo ji polozil ruku na stehno..ahjo, uz podeziram kazdyho.

14.04.2024 4 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Vyborny, krasne napsany, krasny pribeh, postavy me bavily (krome Adama, samozrejme), libila se mi Pippa a Emily a jeji mama. Konec jsem malinko tusila, ze by to tak mohlo byt...a jsem za nej moc rada.

13.04.2024 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

To bylo tak krasny. Moc pekne napsany, predstavovala sem si to uplne presne (hlavne ta dovolena v Italii), postavy skvely (az na tu jednu...dve..), hlavne Maggie a jeji skvela mama. A jsem opravdu moc rada za konec, i kdyz to nekomu muze pripadat az moc pritazeny za vlasy.

12.04.2024 5 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Zmizela me nebavila a tohle taky ne. Nelibilo se mi, jak byly kapitoly idiotsky dlouhy a jak se skakalo z tematu na jiny tema. Postavy vsechny uplne debilni, Emily priserna zla zenska. Konec taky na prdlacku, nikdy vice.

11.04.2024 1 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Kniha me docela bavila ale vite, co me nebavilo? Uz mi leze na nervy, jak v kazdy knizce popisujou dite tak, ze je ultra roztomily a baculaty a ze kope nozickama. Vazne je to skoro vsude. Ja bych zrovna ocenila, kdyby to dite bylo normalni nebo i osklivy :D Chapu, ze kazda matka vidi svoje dite jak dokonaly ale no... konec da se rict otevreny, to se mi libilo.

11.04.2024 4 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Frances

(SPOILER) Nechapu, ze na obalce je napsany "Ted chce tvuj zivot", kdyz o to tam vlastne neslo. Emma mi byla sympaticka a chapala jsem ji, ale to, ze je dcerou Carrie...ehm tak to mi doslo nejak v pulce, mozna driv, jen jak mluvila o tom, ze mela dite v 17ti (respektive to naznacila, ze se neco stalo). Ale jinak se mi to cetlo pekne, libilo se mi to.

10.04.2024 3 z 5

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Kniha mi bohuzel nesedla, odkladam a k autorce se nejspis uz nevratim.

08.04.2024

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Bohuzej jsem cekala neco vic... Cherry mi byla krajne nesympaticka (nesnasela jsem, jak se chova k svoji mame), Laura o neco mene..jo ta velika lez byla uboha ale mohlo to byt horsi. Jinak se to ale cetlo pekne a konec me mirne zklamal, desne rychly.

07.04.2024 3 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

(SPOILER) Tohle tema se me bohuzel dotyka vic, nez bych si prala...kazdopadne, jsem neskutecne rada, ze to dopadlo vlastne dobre, Kristy se mi libila od zacatku, i jeji tata. Je to psany pekne (haha tohle opakuju dost casto) a tak jsem to mela precteny za par hodin (a do toho stihla i nekontrolovatelne brecet).

06.04.2024 5 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Pekny, ctivy, pomerne kratky, takze na dopoledne idealni. Nejvic se mi libil Ben (modlila sem se, aby to nebyl nejakej hajzl :D), Scott a jeho dokonala pritelkyne me otravovali.

06.04.2024 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Tohle me extremne bavilo! Jako vetsina ctenaru obcas soucitim s vrahem (neschvaluju jeho pocinani) ale tady se soucit opravdu nekonal (krome Huntera). Lucien je fakticky strasnej clovek, nejradsi bych ho nakopala. Libil se mi tenhle zvlastni, jiny styl, ze vraha uz meli a rikala jsem si "aha, tak tady asi nebude tolik surovosti..." HAHA. Tesim se na Nenavist!!

06.04.2024 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Libil se mi styl psani, to me bavilo. Co me ale nebavilo byl ten zbytek :D Rachel je docela pitoma, vzit si nekoho po tak kratky dobe, kdyz o nem nevi skoro nic? Postavy docela nesympaticky, nemastny, neslany...no a konec..ehm, cekala jsem vetsi drama. Cekala jsem akci. Bohuzel, nic. :D

05.04.2024 2 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opet parada, Carter me jeste nezklamal. Ocenuju velice originalni zpusoby vrazd, doufam, ze to nikdy nikdo neprovede v realu... btw, kdyby se me nekdo zeptal, co je to prava laska, radsi utecu pryc :D
Vraha mi bylo i docela lito, myslim tim, co zazil...je to smutny.

04.04.2024 5 z 5

Carol Carol Patricia Highsmith

Knizku jsem si pujcila jen podle nazvu, protoze me zaujal (delam to tak casto). Nekdy se seknu a nekdy ne. V tomhle pripade jsem sahla dobre, pribeh me neskutecne bavil, strasne sem si uzivala ten styl i postavy (krome idiota Richarda a taky toho debilniho ex manzela). Tereza je zlaticko, moje oblibena. Na konci teklo spousta slz a byly to stastny slzy.

10.03.2024 5 z 5

To mi zaplatíš To mi zaplatíš Lisa Jackson

Jak ja jsem rada za ten konec!! Skvelej pribeh, pekne napsany, par postav teda prisernych...docela dost nez par, haha. S autorkou se doufam setkam casteji.

09.03.2024 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Nemam rada tenhle styl psani, nesedi mi to. Postavy docela pitomy, konec jsem prolitla, abych to mela za sebou. Bohuzel nikdy vice.

07.03.2024 2 z 5