Kira747 Kira747 komentáře u knih

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

WOW!
Popravde se mi do toho tolik nechtelo ale ted jsem vazne rada, ze jsem si to precetla. Zcela vazne jsem z toho nemela dobry pocit a mela snad i strach? Uz jenom ta cast s gramofonem me usadila. Na zacatku mi delaly problem postavy ale rychle jsem se zorientovala. Jedna z nejlepsich knizek co jsem cetla.

20.05.2023 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opet parada, Carter me jeste nezklamal. Ocenuju velice originalni zpusoby vrazd, doufam, ze to nikdy nikdo neprovede v realu... btw, kdyby se me nekdo zeptal, co je to prava laska, radsi utecu pryc :D
Vraha mi bylo i docela lito, myslim tim, co zazil...je to smutny.

04.04.2024 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Opet dokonaly! Carter se stava opravdu mym nejmilejsim spisovatelem, dokaze me udrzet u knizky i kdyz me uz boli oci a chci spat ale ne, musim cist dal! :D Mimochodem jsem se naucila vsechny podezirat a proto jsem vraha odhadla pomerne brzy.

30.06.2023 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Hunter je neskutecnej sympatak no a Carter je asi muj novy oblibeny autor.
Vrazdy opet skvele vymysleny, desne me to bavilo. Jo a konec...no hm vlastne to chapu.

02.06.2023 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Tahle kniha mi prisla o malinko horsi nez ostatni ale stejne davam za 5, protoze proste Hunter je milacek.
Vraha jsem neodhadla a uprimne jsem ani netusila, o koho se jedna, asi byl tak nenapadnej anebo jsem nedavala dostatecny pozor... xddd

20.07.2023 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Tohle me extremne bavilo! Jako vetsina ctenaru obcas soucitim s vrahem (neschvaluju jeho pocinani) ale tady se soucit opravdu nekonal (krome Huntera). Lucien je fakticky strasnej clovek, nejradsi bych ho nakopala. Libil se mi tenhle zvlastni, jiny styl, ze vraha uz meli a rikala jsem si "aha, tak tady asi nebude tolik surovosti..." HAHA. Tesim se na Nenavist!!

06.04.2024 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Masakr! Dlouho se mi nestalo, aby mi u knihy bylo nevolno a tady se to podarilo nekolikrat ale stejne jsem nemohla prestat cist. No a ten konec...probrecenej, z litosti i soku. Doporucuju vsema deseti.
Edit: i po delsi dobe si na tu knizku vzdycky vzpomenu, NA TEN ZVRAT a pokazdy je mi uzko. Doopravdy nejlepsi knizka co jsem kdy cetla.

21.05.2023 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Pobrecela jsem si, ne ze ne. Kniha me bavila a tenhle styl psani mam rada, ich forma a stridani postav. Prima cteni.

22.07.2023 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Velice znepokojive, co se muze dit. Dal se drzim hesla "nikomu never".

24.06.2023 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Sexu tu bylo zbytecne moc ale ten konec! Jednim slovem "wow".

07.01.2023 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

(SPOILER) Tak a ted si prisla i o matku, Coro!
Alespon doufam.
Jezisi tohle bylo tak strasne spatny. Uz jen ten styl byl debilni, postavy priserny, nejvic me pobavilo, jak si uboha Anne myslela, ze ten kdo nema rad deti je snad nejakej zlocinec.
Ze ja tu Lapenu porad zkousim a pokazdy se spalim..

12.07.2023 1 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Velice emotivni, brecela jsem v intervalech. Zahrada mohla byt vlastne i prijemny misto, kdyby neexistoval Zahradnik. Mimochodem proc mu tak rikaji, kdyz se o zahradu starali udrzbari??! :D

30.06.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Masakr! Takovou uzkost jsem dlouho nezazila (no naposledy u Ja jsem smrt). Ten konec! Ten me bude strasit par dnu, takova nespravedlnost..vraha jsem ale objevila okamzite. Precteno za 4 hodinky, nedalo se prestat.

26.06.2023 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Parada! Vyborne psany a Anna mi byla dost sympaticka (navic i vtipna). Konec jsem teda necekala, mam rada takovy zvraty.

21.06.2023 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

(SPOILER) Jsem rada, ze to dopadlo dobre, konecne pro Alison.

26.07.2023 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Jupi, konecne kniha co me v posledni dobe nezklamala. Prijemne psany, libila se mi romanticka linka, postavy mi byly sympaticky. Jsem spokojena.

13.07.2023 5 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Bohuzej jsem cekala neco vic... Cherry mi byla krajne nesympaticka (nesnasela jsem, jak se chova k svoji mame), Laura o neco mene..jo ta velika lez byla uboha ale mohlo to byt horsi. Jinak se to ale cetlo pekne a konec me mirne zklamal, desne rychly.

07.04.2024 3 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

(SPOILER) Tohle tema se me bohuzel dotyka vic, nez bych si prala...kazdopadne, jsem neskutecne rada, ze to dopadlo vlastne dobre, Kristy se mi libila od zacatku, i jeji tata. Je to psany pekne (haha tohle opakuju dost casto) a tak jsem to mela precteny za par hodin (a do toho stihla i nekontrolovatelne brecet).

06.04.2024 5 z 5

Dítě ohně Dítě ohně S.K. Tremayne (p)

Libil se mi styl psani, to me bavilo. Co me ale nebavilo byl ten zbytek :D Rachel je docela pitoma, vzit si nekoho po tak kratky dobe, kdyz o nem nevi skoro nic? Postavy docela nesympaticky, nemastny, neslany...no a konec..ehm, cekala jsem vetsi drama. Cekala jsem akci. Bohuzel, nic. :D

05.04.2024 2 z 5

Carol Carol Patricia Highsmith

Knizku jsem si pujcila jen podle nazvu, protoze me zaujal (delam to tak casto). Nekdy se seknu a nekdy ne. V tomhle pripade jsem sahla dobre, pribeh me neskutecne bavil, strasne sem si uzivala ten styl i postavy (krome idiota Richarda a taky toho debilniho ex manzela). Tereza je zlaticko, moje oblibena. Na konci teklo spousta slz a byly to stastny slzy.

10.03.2024 5 z 5