keri.H keri.H komentáře u knih

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

V první polovině byla knížka úplně úžasná, napínavá a já jsem čekala, co z toho vyleze. V druhé polovině to trochu zkazilo to, že tam bylo znovu popisováno to, co už se vědělo a některé části v té druhé polovině by se daly vynechat a nejspíš by to bylo zajímavější. Konec nebyl zrovna moc překvapivý, ale nebyl špatný. Celkově by se kniha dala z mého pohledu zhodnotit na 4,5 hvězdy.

17.12.2015 4 z 5

Kvílející schodiště Kvílející schodiště Jonathan Stroud

Kniha se mi líbila. Nečekala jsem tedy ten mladý věk hlavních hrdinů, ale vůbec mi to nepřekáželo. Mám ráda knihy o duchách a určitě si chci přečíst další díl.

03.12.2015 5 z 5

Malá ručka Malá ručka Susan Hill

Kniha mě anotací zaujala a těšila jsem se na to, že tam bude taková duchařina, při které člověka až zamrazí v zádech, ale bohužel mě v tomto ohledu kniha zklamala. Děj nebyl špatný, autorka měla dobrý námět a příběh se mi líbil a konec mi přišel dobrý, ale kniha byla velice krátká a myslím si, že z tohoto tématu by se dalo vytěžit víc.

15.10.2015 3 z 5

Smrtící praktiky Smrtící praktiky Peter Clement

Moje první kniha od tohoto autora a musím říct, že jsem byla nadšená. Kniha byla napínavá.

10.09.2015 5 z 5

Doktor chodí tiše Doktor chodí tiše Michael Palmer

Úžasná knížka, jen jsem to nestihla přečíst před dovolenou, takže jsem trochu ztratila nit, jak jsem to četla až po pár dnech. Myslí, že kdybych to četla v kuse bylo by to pro mě lepší. Ale příběh byl skvělý. :)

25.08.2015 5 z 5

Poslední bitva Poslední bitva C. S. Lewis (p)

Nádherný poslední díl, stejně tak jako celá série. Jsem moc ráda, že jsem si knihu opět přečetla a že na mě působila stejně tak jako před lety, co jsem ji četla. Věřím, že se k celé sérii zase za pár let vrátím a přečtu si ji znova.
Je to série, která mi utkvěla v paměti a která je pro mě srdcovou záležitostí.

14.08.2015 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Moc se mi to líbilo. Je pěkný si přečíst o tom, jak vznikla Narnie.
Četla jsem to asi před 7 lety, kdy mě příběh Narnie uchvátil a i tentokrát, kdy jsem si to přečetla znovu na mě to kouzlo Narnie zapůsobilo. :)

13.08.2015 5 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

I když je tento příběh o lidech z Narnie, tak mě bavil.

13.08.2015 5 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

Úžasné dobrodružství na lodi. Líbilo se mi, jak objevovali neznámé ostrovy a Rípčíp je úplně úžasná postava. :)
Eustác mi lezl ze začátku na nervy, ale později to bylo lepší.

10.08.2015 5 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Další příjemný díl o Narnii.

06.08.2015 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Viděla jsem film a ten mě hodně fascinoval a líbil se mi a na knihy jsme tenkrát narazili úplně náhodou s mojí sestrou v knihovně a já jsem se rozhodla, že si to přečtu. Jelikož jsem viděla první díl v televizi a chtěla jsem vědět spíš, jak to bude dál, tak jsem první díl nečetla. A teď po tolika letech, když jsem o víkendu viděla Plavbu Jitřního Poutníka jsem dostala chuť si celou sérii znova přečíst a tentokrát jsem se pustila i do prvního dílu. A musím říct, že pro mě je to velice příjemné čtení, takové milé, fantastické a vím, že Narnie navždy bude mojím oblíbeným světem. :)

05.08.2015 5 z 5

Naostro Naostro Leigh Redhead

Četla jsem první díl, který jsem měla půjčený od kolegyně a přišlo mi to celkem zajímavý a jelikož měla i tento druhý díl, tak jsem si řekla, že ho zkusím. Avšak jsem tento díl ani nedočetla, přišlo mi to stejné jako předchozí díl a Simone mi byla ještě víc nesympatická, než v prvním díle. Chtěla jsem to zkusit, ale jelikož jsem to pár dnů vůbec neotevřela a měla jsem jinou na čtení, tak jsem to vzdala a nedočetla jsem.

03.08.2015

Peepshow Peepshow Leigh Redhead

K této knize jsem se dostala jenom díky tomu, že mi jí půjčila kolegyně. Nějak jsem od toho moc neočekávala, ale musím říct, že jsem byla opravdu překvapená a že mě příběh zaujal, i když to bylo zrovna z takového neobvyklého prostředí.

10.06.2015 5 z 5

Hodina děsu Hodina děsu Stephen King

Knihu jsem začala číst včera a dnes jsem ji dočetla. Byla to moje první kniha od Kinga a povídky se mi všechny líbily. Nejslabší mi přišla Úžina, ale jinak každá měla něco do sebe a byla jedinečná.

25.05.2015 5 z 5

Děsivé přízraky Děsivé přízraky Laurent Botti

Tato knížka byla zajímavá a místy mě při čtení i zamrazilo. Každou volnou chvilku jsem četla, protože mě zajímalo, jak se příběh bude vyvíjet dál, jak se to rozmotá a jak to dopadne a když jsem se dostala ke konci, tak jsem z toho měla smíšené pocity, ale celkově mě kniha zaujala.

26.03.2015 5 z 5

Peklo návratů Peklo návratů Michael Palmer

Skvělá knoha. Plná očekávání, co se stane, jak se bude vyvíjet příběh dál a jak dopadne. Další zajímavý příběh z lékařského prostředí, který mě dokázal uchvátit postavami a dějem.

05.03.2015 5 z 5

Tak nahá, tak mrtvá Tak nahá, tak mrtvá Ed McBain

Skvělá knížka. :) Ani tentokrát mě McBain nezklamal a naskytl mi další zajímavou knihu, která se mi dobře četla.

18.02.2015 5 z 5

Světové krimipovídky Světové krimipovídky * antologie

Povídy se mi hodně líbily. :) Jeden nebo dva mě moc nezaujaly, ale jinak super povídky. Líbil se mi výběr, hlavně proto, že tam byli i méně známější autoři a že to bylo z různých zemí. Pro mě výběr super. Je sice pravda, že některé povídky mi nepřipomínaly klasickou krimi, ale vůbec mi to nevadilo, protože pro mě byly všechny originální a ráda jsem si je přečetla. :)

12.02.2015 5 z 5

Fahrenheitova dvojčata Fahrenheitova dvojčata Michel Faber

Tuto knihu jsem si přečetla na doporučení a jsem moc ráda, že jsem si jí přečetla, protože každá povídka měla svou originalitu, každá povídka byla něčím zajímavá a některé povídky ve mně dokonce zanechávaly takové dost zvláštní pocity.

20.01.2015 5 z 5

Toxin / Měsíční svit ti sluší / Až za hrob / Příslib lásky Toxin / Měsíční svit ti sluší / Až za hrob / Příslib lásky Dick Francis (p)

Toxin - zajímavý příběh, který jsem přečetla jedním dechem, ale ty části, kde byly popisovány jatka, u těch jsem si říkala, že ta představa je opravdu dost příšerná, že to tam takhle chodí.
Měsíční svit ti sluší - toto mě zaujalo ještě víc, než předchozí. To jsem četla o každou volnou chvilku a byla jsem zvědavá, jak to dopadne.
Až za hrob - námět knihy se mi velice líbil.
Příslib lásky - bohužel jsem nedokázala dočíst. Snažila jsem se tomu dát šanci a i přesto, že to nemělo moc stránek, odložila jsem to, protože jsem se nedokázala začíst.

13.01.2015 4 z 5