Doktor chodí tiše

Hlavní hrdina románu dr. Harry Corbett jde navštívit do nemocnice svou manželku Evie, kterou druhý den čeká náročná operace. V posledních chvílích je Evie uzavřenější a mlčenlivější než dosud, poté je objevená mrtvá a její manžel se stává podezřelým číslo 1. Po soukromém pátrání zjišťuje Harry, že jeho manželka vedla dvojí život a znala mnohá nebezpečná tajemství. Poté vrah dostane další oběť, nejoblíbenějšího pacienta doktora Corbetta takovým způsobem, že Harry nabyde jistoty – vrah je medicínsky vzdělaný, je arogantní, inteligentní, schopný nepozorovaně se pohybovat v nemocnici. Musí to být prostě lékař. Corbett pátrá a odhaluje spiknutí, které ohrožuje každého pacienta ve městě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/27_/2765/doktor-chodi-tise-2765.jpg 4.249
Literatura světová, Thrillery
Vydáno · Aktuell

Silent Treatment · 1995

Kniha Doktor chodí tiše

Mayami

Nie je to kniha, ktorá by mi nedala spať. Posledných sto strán bolo celkom napínavých a uvažovala som aj nad štyrmi hviezdičkami, ale ten koniec, kde sa už dialo asi všetko, čo vidíte v amerických akčných filmoch od prestreliek, cez únos, naháňačku na autách až po schovávačku v suteréne nemocnice, bol už prehnaný.

Kopretina
19.11.2018

Četla jsem s napětím, závěr mi přišel přehnaný.

TamaraKrejčí
16.07.2017

Mám ráda filmy, knihy z lékařského prostředí. Ale neměla jsem zatajený ani zrychlený dech od začátku do konce...

muchomurka
01.04.2017

První polovina knihy suprová, napínavá. Druhá polovina se mi neskutečně vlekla. Bylo to zbytečně natahované. Některé linie příběhu byly dost přitažené za vlasy (častokrát mi to nevadí, ale tady mi to nesedlo). Harry i Maura byli sympaťáci, ale to nestačilo. Také mě mrzelo, že autor některé věci nakousl a pak se jim nevěnoval, nebo to jen tak honem využil a nic. Navíc jsem doufala, že se Harrymu dostane zadistiučinění, že Sidonisovi a tomu detektivovi dokáže, že je nevinný.

MAXA71
25.03.2016

Výborná kniha. Zaujímavý a vystupnovany dej a skvelý záver.

TaLu
23.10.2015

Autora jsem objevila skrze tuto knihu a užasla jsem, že jsem si ho zatím nepovšimla. Tento thriller měl strhující děj, propracované zápletky. Přečetla jsem si i další knihy autora. Mohu doporučit.

keri.H
25.08.2015

Úžasná knížka, jen jsem to nestihla přečíst před dovolenou, takže jsem trochu ztratila nit, jak jsem to četla až po pár dnech. Myslí, že kdybych to četla v kuse bylo by to pro mě lepší. Ale příběh byl skvělý. :)

evafort
05.11.2014

Ufff zase jedna knížka, která mi nedovolila spát, protože bych nejraději četla na jeden zátah, napínavé to teda bylo, mám ráda Palmerovy thilery.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Michael Palmer
americká, 1943 - 2013

všech 23 knih autora

Kniha Doktor chodí tiše je v

dalších seznamech1x