keri.H keri.H komentáře u knih

Literární poklesky Literární poklesky Stephen Leacock

Tuto knihu jsem si četla po večerech doma, když jsem chtěla něco nenáročného a něco u čeho bych se pobavila. A musím říct, že některé povídky mě opravdu hodně pobavily, ale některé byly dost slabé a přišly mi i trochu nudné, takže proto dávám 4 hvězdičky.

04.01.2015 4 z 5

Mánie Mánie Craig Larsen

Tak tohle byla opravdu super kniha. :)

13.12.2014 5 z 5

Až na konečnou tmy Až na konečnou tmy Jonathan Greene

Tahle kniha se mi hodně líbila. :) Řekla bych teda, že první část knihy byla zajímavější, než ta druhá. Ale celkově mě kniha hodně bavila. :)

10.12.2014 5 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Příběh se mi sice opravu hodně líbil a byl zajímavý. Ale někdy mě dost štvala hlavní hrdinka se svými pocity a city. Možná kdyby to tam nebylo tak hodně často, tak by mi to tak nevadilo. A kvůli tomuhle nemůžu dát 5 hvězdiček jako jsem dala té první. Ale celkově hodnotím tento druhý díl jako hodně zajímavé pokračování a jsem hodně zvědavá na díl poslední. :)

19.11.2014 4 z 5

Milenka spravedlnosti Milenka spravedlnosti Jeffery Deaver

Musím říci, že to byla jedna ze slabších, co jsem od něj četla. Nebyla pro mě tak zajímavá a ze začátku mě párkrát až nudila, ale potom, když už se to rozjelo, tak nakonec celkově byla kniha celkem dobrá, :)

04.11.2014 4 z 5

Sloni mají paměť Sloni mají paměť Agatha Christie

Kniha se mi líbila, ale není to zrovna jedna z nejlepších knih. Řekla bych, že o něco slabší, než jiné, co jsem od ní četla.

24.10.2014 4 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Celá tahle série je opravdu úžasná a líbí se mi všechny postavy v knize. :) Nemůžu se dočkat až vyjde další díl.

22.10.2014 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Úžasná kniha. :) Stejně jako první díl se mi i tento hodně líbil. A dost jsem si oblíbila Vlka. :)

10.10.2014 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Úžasná kniha, která mě opravdu hodně dostala. Myslím, že tato kniha zůstane dlouho v mé paměti. :)

04.10.2014 5 z 5

Zakázané kouzlo Zakázané kouzlo Jo Beverley

Romány moc nečtu, ale tenhle jsem si na doporučení mojí sestry přečetla a musím říct, že jsem nelitovala, protože to byl úplně úžasný a zajímavý příběh, který mě nadchl. :)

19.09.2014 5 z 5

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

Na tuhle knihu jsem byla zvědavá a musím říct, že mě hodně příjemně překvapila. :) Moc se mi líbil námět a četla jsem jí od začátku do konce jedním dechem. :)

05.09.2014 5 z 5

Bubble Bubble Anders de la Motte

Velmi úžasná kniha a je to opravdu skvělé zakončení série. :)

27.08.2014 5 z 5

Žena černé magie Žena černé magie Justin Gustainis

Kniha mě zaujala již od prvních stránek. Líbí se mi, že je to vyšetřování, které se prolíná s paranormálními jevy. Kniha pro mě byla úžasná.

20.07.2014 5 z 5

Osudný odposlech Osudný odposlech Evan Hunter (p)

Ta kniha mi vyrazila dech. Musela jsem knihu číst dál a dál, abych viděla, jak to dopadne s hlavní hrdinkou. Námět knihy se mi moc líbil a je na knize vidět, že autor dokáže upoutat čtenářovu pozornost tím, jak píše. Líbily se mi moc dialogy, kteří mezi sebou vedly jednotlivé postavy. Takže musím říct, že pro mě naprosto úžasná kniha.

08.07.2014 5 z 5

Poslední chirurg Poslední chirurg Michael Palmer

Další úžasná kniha od tohoto autora. Děj byl velice strhující a já musela číst pořád dál a při každý volný příležitosti. :)

01.07.2014 5 z 5

Přicházím tě zabít Přicházím tě zabít P. D. James (p)

Této knize bohužel nemůžu dát 4 hvězdičky, ale dala bych jí ještě půlku hvězdičky za úžasný konec, který mě opravdu pohltil. Ale jinak mě kniha nevtáhla natolik do děje, avšak byla natolik zajímavá, že jsem jí dokázala dočíst. U jiných knih, kdy občas nevnímám děj, tak ji odložím nedočtenou, ale tuto jsem odložit nechtěla a lákalo mě dočíst ji a jsem nakonec ráda, že jsem došla až ke konci. :)

20.06.2014 3 z 5

Ve víru velkoměsta Ve víru velkoměsta Ed McBain

Příjemná oddechovka, která se mi dobře četla. :) Taková klasika od McBaina.

09.06.2014 5 z 5

Údolí strachu Údolí strachu Arthur Conan Doyle

Zajímavá kniha, která se mi celkem dobře četla, Akorát jsem se občas v některých pasážích ztrácela a nezaujalo mě to natolik ,abych ji mohla hodnotit na plný počet hvězdiček, ale dala bych jí 4 a půl hvězdičky, když by tu byla ta možnost.

28.05.2014 4 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Tak na tuhle knihu už jsem se chystala delší dobu. Řekla jsem si, že když už tu ty detektivky, že bych si měla přečíst knihu, která je známá a která se líbí. Když jsem se bavila o knihách s kamarádkou, tak mi říkala, ať si jí určitě přečtu a musím říct, že jsem opravdu moc ráda, že jsem se do ní pustila. Kniha mě zaujala už od první stránky, děj byl velmi zajímavý, úplně mě případ zaujal a pohltilo mě to, že jsem ani nevnímala nic okolo. A taky se mi moc líbil popis blat. Takže musím říci, že pro mě naprosto úžasná kniha. :)

21.05.2014 5 z 5

Dům co postavil Jack Dům co postavil Jack Ed McBain

Takže kniha příjemná, oddechová. Zaujala mě a nemohla jsem se dočkat konce. :)

19.05.2014 5 z 5