keri.H keri.H komentáře u knih

Přízraky Přízraky Ed McBain

Výborná kniha. :) A na každodenní jízdu autobusem úplně skvělá, takové zajímavé popisování vyšetřování. :)

09.05.2014 5 z 5

Vedlejší účinky Vedlejší účinky Michael Palmer

Tak toto je má druhá kniha od tohoto autora a opět se mi kniha moc líbila. :) Líbí se mi jeho styl psaní a jeho náměty. Sice chvilku trvalo, než se to rozjelo, ale i tak mě to moc zaujalo a těším se na další jeho knihu. :)

03.05.2014 5 z 5

Nemesis Nemesis Agatha Christie

Nemesis. To slovo mi utkvělo v paměti a myslím, že ještě dlouho si ho budu pamatovat a s ním i tento nádherný příběh. :)

25.04.2014 5 z 5

Stallo Stallo Stefan Spjut

Úžasná kniha. :) Hltala jsem ji od začátku do konce a ke konci jsem už vůbec nechtěla od knihy odejít a říkala jsem si, že už to dočtu, že už to dám. Moc se mi líbil autorův námět. Bylo to zase něco jiného, než na co jsem u knih zvyklá. Sice ten popis ze začátku mohl být kratší a autor nemusel tak často přeskakovat z jednoho děje do druhého, ale i tak na mým celkovým dojmu z knihy to moc nezměnilo. :)

18.04.2014 5 z 5

Plavý kůň Plavý kůň Agatha Christie

Velice zajímavá kniha. :) Líbilo se mi, jak případ byl obestřen tajemnem a jak to vše pak bylo vysvětleno. Vážně úžasné. :)

27.03.2014 5 z 5

Poslední tanec Poslední tanec Ed McBain

Velice příjemná kniha. :) Líbilo se mi jejich vyšetřování. :)

16.02.2014 5 z 5

Svědkyně Svědkyně Jonathan Kellerman

Úžasná kniha, která mě zaujala a která se mi četla dobře od začátku až do konce. Očekávání co mladý psycholog Delaware zjistí a co poté v průběhu zjišťoval bylo velice zajímavé. :) Těším se na další knihu s Delawarem.

04.02.2014 5 z 5

Učebnicový případ Učebnicový případ Jeffery Deaver

Velice pěkná povídka, ve které jsem se poprvé setkala s detektivem Rhymem. Případ byl velice zajímavý, žádné zdlouhavé povídání a četla se skvěle a rychle. :)

18.01.2014 5 z 5

Neklid Neklid Jeffery Deaver

Nádherná kniha. Sice občas se tam vlastně pořádně nic nedělo, ale přesto to pro mě na celkovém dojmu neubralo. A ten konec byl úplně skvělý, čímž se to krásně vyrovnalo. :)

15.01.2014 5 z 5

Pan Kaplan má stále třídu rád Pan Kaplan má stále třídu rád Leo Rosten

Úžasná kniha. U této knihy jsem se opravdu dost pobavila. Kaplan mi vždycky dokázal pozvednout náladu a rozesmát mě. :) Měla jsem co dělat, když jsem četla v autobuse, abych se u toho nerozesmála nahlas. :D Je to opravdu dobrá kniha na pobavení. :)

31.12.2013 5 z 5

Pastýř smrti Pastýř smrti Ethan Cross

Úžasná kniha, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Hodně dobře se mi četla. Doufám, že se brzy dočkám dalšího pokračování a že bude taky tak dobré. :)

21.12.2013 5 z 5

Diagnóza: k smrti odsouzen Diagnóza: k smrti odsouzen Michael Palmer

Velice zajímavý příběh. :) Hodně moc mě kniha zaujala a líbila se mi . :)

16.12.2013 5 z 5

Opona Opona Agatha Christie

Tato kniha je oprvadu úžasná. Velice mě zaujala. Dostala jsem se k ní náhodou a jsem moc ráda, že jsem si jí přečetla. :) Ale jelikož jsem četla hodně případů Hercula Poirota, kterého jsem si hodně oblíbila, tak mi při čtení této knihy bylo velice smutno.

11.12.2013 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Do knihy jsem se pustila s velkým očekáváním. Náhodou jsem na ni narazila a zajímalo mě jaká bude a předpokládala jsem i podle hodnocení, že kniha bude skvělá. Jenže jsem se do ní nedokázala začíst, i když jsem se snažila knihou prokousat, jelikož mě zaujal případ a taky postava Lisbeth a její příběh mě opravdu zajímal. Chtěla jsem zkusit knihu dočíst, ale nakonec jsem ji odložila. Pro mě hodně nudné a spousta zbytečných pasáží.

06.12.2013

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Toto byla moje první kniha od autora a velmi mě nadchla. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla, byla pro mě zajímavá od začátku do konce :)

14.11.2013 5 z 5