Toxin / Měsíční svit ti sluší / Až za hrob / Příslib lásky

Svazek obsahuje zkrácené verze čtyř úspěšných románů světových autorů různých žánrů. Jednotlivé tituly jsou doplněny stručnými medailony autorů

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33718/toxin-mesicni-svit-ti-slusi-az-za-h-Rbn-33718.png 3.771
Vydáno, Readers Digest Výběr (ČR)

Kniha Toxin / Měsíční svit ti sluší / Až za hrob / Příslib lásky

Péťa1950
26.07.2018

Tady mě oslovily tituly " Až za hrob" Dicka Francise a "Toxin" Robina Cooka. Obě knihy jsou psány v tradičním stylu autorů.

Romanka89
21.01.2016

Už je to dávno co jsem knihu četla, tak jen můžu říct, že mi v paměti utkvěly romány Toxin a Až za hrob. Snad si jednou přečtu ještě něco jiného od těchto autorů. Celkově je kniha pěkným a pestrým čtením na dovolenou.

Elisabeth9
24.07.2015

Fajn oddechové příběhy.

Makoves
20.02.2015

Čtvrtý příběh se do série moc nehodil, ale stojí za přečtení všechny.

keri.H
13.01.2015

Toxin - zajímavý příběh, který jsem přečetla jedním dechem, ale ty části, kde byly popisovány jatka, u těch jsem si říkala, že ta představa je opravdu dost příšerná, že to tam takhle chodí.
Měsíční svit ti sluší - toto mě zaujalo ještě víc, než předchozí. To jsem četla o každou volnou chvilku a byla jsem zvědavá, jak to dopadne.
Až za hrob - námět knihy se mi velice líbil.
Příslib lásky - bohužel jsem nedokázala dočíst. Snažila jsem se tomu dát šanci a i přesto, že to nemělo moc stránek, odložila jsem to, protože jsem se nedokázala začíst.

Filatov
25.07.2014

Příslib lásky jsem samozřejmě vynechal. Celkově jde o dobrý výběr a kniha je dobrá a je velkou převelkou škodou, že jde jen o ukázky knih autorů, takže je děj velmi zkrácený.

pajatp
05.02.2014

Po knížce jsem sáhla, protože jsem si do prace zapomněla vzit jinou knížku a tuto jsem tam měla pro případ nouze.. Co říci? Je to klasický příběh lasky... Nijak zvlášť nezaujme ani neurazi...

petka-2007
23.01.2013