Peepshow

Peepshow https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37544/peepshow-37544.jpg 4 21 9

Simone Kirsch série

1. díl >

Hříšná, divoká a nebezpečně zábavná Simone Kirschová, začínající soukromý detektiv, vlastně spíše striptérka, které unesli kamarádku Chloe ze stejné branže, protože se domnívali, že právě ona zavraždila majitele striptýzového klubu Červený pokoj.

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , Jota

Peepshow , 2004

zapálenýčtenář
15.05.2022 4 z 5

(SPOILER) "Naletěla" jsem na slovní spojení soukromé očko.
Mimo čůrání do trychtýře v knize o detektivní práci není nic moc.
Tuto "vyšetřovatelku" bych pověřila, nenajala ji či doporučila pouze jako tanečnici a striptérku

Knihu jsem přečetla protože mně zajímalo jak je to / v knize / v Austrálii s prostitucí a s
"masážemi"
Pokud někoho zajímá toto téma
- pak knihu doporučuji. I přes jednoduchost hlavní hrdinky a plochost postav.

clara33
21.11.2020 3 z 5

Oddechová detektivka se sympatickou striptérkou v roli vyšetřovatelky, která se s ničím nepárá a má i hudební vkus. Pozor - obsahuje drsné výrazy. Přesně to jsem potřebovala.

pobijecmuch
25.02.2017 1 z 5

Název knihy, která chce nalákat jak ženy, tak i muže. Jinak od toho moc nečekejte, protože je to vesměs nuda a zase nuda. Pochopila to i autorka a po třetím pokračování přestala tuto sérii dále psát.

Karelvovsik
13.02.2017 1 z 5

Jak už tady kdosi na Databázi knih psal: Knihy napsané ženami nejsou určené pro muže. První dvě třetiny knihy byly naprostá nuda a až poslední třetina knihy byla trošičku detektivní. Vykreselní postav nemá hloubku, a nějak jsem se vůbec nemohl ztotožnit s hlavní hrdinkou, přišla mi strašně jednoduchá. Nemá žádné kouzlo osobnosti. Erotika se v knize omezuje téměř jen na dvě slova: k**da a pt*k. Další pokračování se Simone Kirsch už rozhodně číst nebudu.

keri.H
10.06.2015 5 z 5

K této knize jsem se dostala jenom díky tomu, že mi jí půjčila kolegyně. Nějak jsem od toho moc neočekávala, ale musím říct, že jsem byla opravdu překvapená a že mě příběh zaujal, i když to bylo zrovna z takového neobvyklého prostředí.

lucy.sankova
18.09.2014 5 z 5

Zábavná detektivka s nečekaným koncem. Nečekala jsem, že mě tak zaujme. Myslím, že si přečtu i další díly detektivky Simone Kirschové :)

crazyjuan
27.08.2013 5 z 5

Knihu jsem si koupil, aniž bych od ní čekal něco převratnýho. Musím ale říct, že stejně jako druhý díl, jsem ji přečetl jedním dechem. Čtivě napsané (a přeložené), obstojná zápletka a příjemně strávený letní čas u dobré knížky.

Layss
26.02.2012 3 z 5

Jako odpočinkové čtení je to velice dobré, ale hloubku bych v tom určitě nehledala. V některých částech byl příběh až laciný a jsem na vážkách, zda mám investovat do pokračování...

pajonek
30.11.-0001 5 z 5

...... nově objevená, neznámá, charizmatická Leigh....... Peepshow - noir krimi, který uchvátí milovníka drsné krimi školy...... už vidím jak se cudné čtenářky pořádně červenají a my ostatní se řádně pobavíme ......." Píp" má strhující spád, nebere si servítky, Simone má skoro pořád řádné průsery , řeší je stylem - kdo po mě kamenem, já po něm pěstí do voka......zkrátka 100 bodov
----- další knihy Naostro a Domrtva si v ničem nezadají s první částí.................

Autorovy další knížky

Leigh Redhead