Smrtící praktiky

Smrtící praktiky

Zdánlivě klidnou hladinu každodenního života v nemocnici sv. Pavla v Buffalu rozvíří úmrtí hlavního správce. Smrt sama jistě není v lékařském světě nic neobvyklého, pokud… pokud se ovšem nejedná o vraždu. Mrtvý muž je nalezen na podlaze své kanceláře pár hodin poté, co mu kdosi s profesionální přesností vpíchl do srdce chirurgickou jehlu. Přednosta pohotovosti, dr. Earl Garnet, je jedním z mála lékařů, kteří dokáží používat chirurgickou jehlu nejen teoreticky, a stává se tedy téměř okamžitě hlavním podezřelým. Ve snaze dobrat se pravdy odhalí skutečnosti mnohem závažnější a hrůznější, než si kdy dříve dokázal představit. Jestli se nepodaří pachatele zastavit, jsou v sázce životy lidí a pověst lékařů. Hrozí, že systém, jemuž Garnet přísahal věrnost, se otřese v základech…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30571/smrtici-praktiky-30571.jpg 4.116

Earl Garnet (1.)

Lethal Practice (1997)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Domino

cantona
27.09.2016

Tuto knihu jsem četl bohužel na dvě etapy takže jsem ztratil přehled o ději, ale nakonec jsem se rozpomněl a musím uznat, že druhá polovina děje měla spád jako blázen. Opravdu jsem byl zvědavý kdo je tím vrahem a nebyl jsem schopný odhalit kdo jím je, ale na druhou stranu to takový šok tedy nebyl. Ale kniha se mi líbila a určitě si od tohoto autora ještě něco přečtu.

keri.H
10.09.2015

Moje první kniha od tohoto autora a musím říct, že jsem byla nadšená. Kniha byla napínavá.

ovpana
05.12.2014

Zajímavý příběh ze života v nemocnici.

Peter Clement

Peter Clement