KatkaZ - Příspěvky

Ta přede mnouTa přede mnouJ. Delaney (pseudonym)

Tak toto je po delší době kniha, která mě velice příjemně překvapila. Zaujala mě od úplného začátku a dobře se četla. Moc se mi líbilo prolínání přítomnosti s minulostí.

Da Vinciho kódDa Vinciho kódD. Brown

Dan Brown je prostě moje srdcovka.

13.11.2017

Dívka, již jsi tu zanechalDívka, již jsi tu zanechalJ. Moyes

Obsahově velmi zajímavá kniha, krásně napsána. Po přečtení 2 knih se Jojo Moyes stala jednou z mých nejoblíbenějších autorek.

28.12.2017

Co když je to nebe? Jak jsem se zbavila omezujících přesvědčení a začala opravdu žítCo když je to nebe? Jak jsem se zbavila omezujících přesvědčení a začala opravdu žítA. Moorjani

U této knihy jsem bohužel tématicky šáhla vedle. Myslím, že pokud se člověk o dané téma nezajímá a nevyhledává literaturu s ním spojenou, kniha ho příliš neosloví. Tuto knihu jsem bohužel ( jako první po několika letech) nedočetla.

13.11.2017

Andělé a démoniAndělé a démoniD. Brown

Dan Brown je prostě moje srdcovka. Pro mě jeho nejlepší kniha.

Dívka, která si říkala TuesdayDívka, která si říkala TuesdayS. Williams

Na začátku knihy jsem měla rozporuplné pocity a přemýšlela jsem, zda jsem si knihu vybrala správně. Hlavní postava je takovou zvláštní supermankou. Pak jsem se ale do příběhu začetla a musím říct, že nakonec kniha nebyla vůbec špatná.

Okamžiky štěstíOkamžiky štěstíP. Hartl

Čtivá a oddechová kniha. Přemýšlela jsem, kterým příběhem začít a zda to bude mít na čtení nějaký vliv. Začala jsem příběhem Jáchyma a mám pocit, že to tak bylo "správně". Příběh mi dával smysl a později hezky zapadal k Veronice. Bohužel jsem si asi uměla příběh dobře představit a pospojovat a tak mě Veroničina část trochu nudila a ničím nepřekvapila.

Čas odejítČas odejítJ. Picoult

Ke knize jsem se dostala náhodou v knihovně, jelikož byla dostupná na pobočce. Běžně bývají dobré knihy zarezervované a je třeba na ně čekat, neměla jsem tedy od knihy velká očekávání. A byla jsem velmi mile překvapená. Zajímavá tématika slonů, napínavý děj a překvapivý konec.

Dítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otceDítě školkou povinné : humorné příhody očima odvážného otceM. Cabicar

Velmi vtipně napsaná kniha, která mě pobavila. Teď jako matka roční dcery jen doufám, že spousta příhod byla přikreslena a psána s nadsázkou

Do vodyDo vodyP. Hawkins

Na tuhle knihu jsem se moc těšila, jelikož Dívka ve vlaku se mi moc líbila. Bohužel jsem se opět pŕesvědčila o tom, že kniha od stejného autora nemusí být zárukou toho, že se mi také bude líbit. Tím určitě nechci autorce nic vytknout, kniha si určitě najde spoustu nadšených čtenářů. Mě ale bohužel tolik nenadchla. V postavách jsem se ze začátku ztrácela a to mi prolínání příběhů jindy nedělá problém. Tady těch postav bylo opravdu hodně. Ale nápad zajímavý.

Jedna želva za druhouJedna želva za druhouJ. Green

Moc hezky napsaná kniha. Příběh je jednoduchý, čtivý, ale zároveň skvěle popisuje úzkosti hlavní hrdinky Azy.